Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Są takie lody, zresztą jedne z moich ulubionych. Jako że na tym forum jeszcze go nie widziałem Można powiedzieć że jest oryginalny.

A: Wojownik zapalony w boju :ming: A tak naprawde ładny obrazek

S: Kolejny wojownik, tym razem dochodzi jakieś logo.

U: Mało widziałem, na razie wydaje się być spoko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: WIlku, nie taki mały grubas z dawnej szkoły, a porządny gościu/troll :D
Avatar: Pasujący do podpisu, kocha lotnictwo, pewnie będzie pilotem albo niespełnionym pilotem

Sygnatura: AJ, jakaś gierka (chyba) i lotnictwo, ładnie ujęte zainteresowania.
User: Lubię, szanuję, ma najlepsze komentarze, trochę pkt ostrzeżeń. Ale ogólnie więcej takich jak on by si.ę przydało :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No psowate, jak to zawsze. Ale pamiętam nick więc jest dobrze.

A: Oh noes, gdzie szop udający Assassina? Smuteg. Ale ten też jest fajny, więc spoko XD

S: NIEEEEEE! Nie ma pieseła! I co teraz? D: 

U: Coraz częściej widuję w tutejszych tematach, szał XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mylący, początkowo myślałem, że użytkownik jest płci męskiej :rainderp: . Krótki, choć nie wiem skąd się wziął.

A: Niestety nie znam człowieka, ale bardzo ładny art :) .

S: >Tanie wina są dobre, bo są dobre i tanie! - +100 za to zdanie :rariderp: . Śmiechowy gif i link do dA. Dobra sygna.

U: Niestety bliżej nie znam. Mogę jednak szczerze powiedzieć, że po zdjęciach na dA i forum stwierdzam, że użytkowniczka ma ogromny talent do cosplayi :x . Robi też fajne pluszaki (RD chyba nawet na allegro widziałem ^^ ). Jest twórcza - to jest pewne! :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: co się stało, ze już nie jesteś filozofem? D: No ale przynajmniej łatwo zapamiętać. Imesh kojarzy mi się z takimi piankami do jedzenia z jakiegoś powodu. XD

A: Bardzo ładna Sweetie, zwykle ten styl mi nie pasuje do poniaczy ale tu fajnie wyszło.

S: n-nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi ;_;

U: sympatyczny i aktywny "hiszpan" ;D propsy dla niego. Btw. nie jestem pewna czy widziałeś ale BQ odpowiedziała na twoje pytanie. ;D

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Sajback- kojarzy mi się ze zwrotem "say back" i nie wiem czemu, programem muzycznym. Claus- ciekawe, takie inne, no i Św. Mikołaj ;3
A:Octavia w  nausznikach i szaliku, dwie ulubione rzeczy w jednym
S:Ładna sygma od Sym, linki, 3 zwrotki po angielsku i spóźnione życzenia, why not?
U:Sympatyczny, przyjemny, rozsądny, dobrze prowadzi dział i jest avatarem mojego ulubionego kuca. Lubie go i szanuje, oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N; Wow! jeszcze trochę i będzie mogło konkurować z Hiszpańskimi, pełnymi nazwami.  Skoda Octavia- przychodzi na myśl samochód. Druga część.... Bez sprawdzania w google strzelam że ma to coś wspólnego z anime.

A: Pewna postać z anime ubrana w mundur (od jakiegoś czasu mam dość tego słowa) Tak czy siak, ma jeszcze wianek który trochę się wyróżnia. 

S: Banda z jakiegoś z anime, ciężko mi to oceniać z perspektywy zwykłego śmiertelnika, ale wygląda ciekawie.

U: Bardzo miła i lubiana userka, ma tyle oznaczeń że tylko pogratulować. Jedna ze wzorowych userów!

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Powszechnie wiadomo, że wilk to taki czworonóg obrośnięty fajnym futrem, z dobrym węchem, no i ma kły że cholera. Jest spokrewniony z psami, które wedle przypuszczeń pochodzą od udomowionych przez człowieka wilków. Dodatkowo jest nieco udziwniony w hip-hopowym stylu poprzez dodanie widocznego U na końcu (jak w "Cycu"). Generalnie na plus, bo nie gimbusiarski i nie zżynający z serialu.

Avatar: Ocek właściciela konta. Kiedyś chyba nawet czytałem temat, ale byłem wtedy niesamowicie leniwy, więc nie skomentowałem. Ładne, ciemne i nie bijące po oczach barwy,  całość mogłaby być zrobiona jako wycinanka, zdecydowanie na plus.

Sygnatura: Co mogę powiedzieć? Pełni rolę informacyjno-reklamową. A przy tym całkiem dobrze się prezentuje. Szkoda tylko, że większość linków w niej dyskretnie ukrytych prowadzi do archiwum. Poza tym nie mam zastrzeżeń - plus.

Użytkownik: Aktywny, całkiem inteligentny, pomysłowy, nieznany poza Internetem. Jestem nastawiony do niego raczej pozytywnie, jednak ostatnie spostrzeżenie sprawia, że sprowadzę ten punkt do standardowego: nie wiem, nie znam, nie oceniam. Może kiedyś, jak zobaczymy się w życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótko i na temat ciekawy pomysł

A: Gość z flagą cóż tak średnio jak dla mnie

S: Ciekawy obrazek związany z wojną. Choć nie jestem specjalnym znawcą w tych tematach to wygląda nieźle

U: Widziałem w paru tematach wydaje się być bardzo ogarniętym użytkownikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak już wcześniej wspominałem nick spoko, może się podobać :)

A: Widzę że jakiś nowy, jak zawsze z szopkiem i jak zawsze zajebisty ;)

S: Również nowa, z DaringDo! Lubię ją :RPHVO: dlatego ta sygna bardzo mi się podoba, ma super jaskrawe kolory czyli to co najlepsze! :rwink:

U: Często widzę, ostatnio dowiedziałem się że robi sygnaturki, i mi też zrobi :rarityexcited: Da się lubić :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jak mówiłammmm.....

A: ze wszystkich twoich, które widziałam ten chyba najbardziej mi się podoba- chytra mina i fajny klimacik

S: jeden z moich ulubionych poniaczy! :3 Coś dziwego jest w tej sygnie, jakby była miejscami zabrudzona czy źle wykonana ale i tak mi sie podoba.

U: sympatyczna bardzo, co tu dużo gadać :discohug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: I po co to "de Lya"- nie dla mody na udziwnianie nicków.

A: Chłopak z "chińskiej bajki"- sorry, ale nie lubię anime.

S: Znowu jakieś "japońce", ale wykonanie niezłe.

U: Miła, uprzejma i aktywna. Udziela się w innych działach niż ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa : Cahan, zaczyna mi się kojarzyć z kaszką :rainderp: 

A : Czarno zielona królewna, ledwo widoczna na tle. 

S : Brak, obrazka, o nie! Wezwać policje, pogotowie i straż pożarną! I informatyka!  :rarityderp:

U : Nic do niej nie mam, ma 0 pkt. Więc inni też nic do niej nie mają. Spoko jest.

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Samo Cassidy było ładniejsze, ten wilk wgl jest bez sensu skoro ty lubisz szopy x.X

 

A: Chwała najjaśniejszej!

 

S: AppleFoch, lel, nie podoba mi się.

 

U: Nadpobudliwa dziewczynka która myśli, że jak zaspamuje forum nieprzemyślanymi pomysłami to będzie taka osom i fabjulous.

Moje nastawienie: Obojętna/Nie lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Bezsenność, szczerze mówiąc jakbyś nie takiego nicku to nadal bym żyła w błogiej nieświadomości i nie wiedziała jak jest po angielsku "bezsenność" :randerp:

Kojarzy mi się jeszcze z grą Amnesia i tabletkami na bezsenność. A "de" miało być przez duże, patrzyłam :c

A:O Celestio, jak ja uwielbiam ten avek, bardzo mi się podoba to, że jest z profilu, takie ładne D:
S:Hipnitajzing Molestia Celestia jest hipnotajzing. Sygnatura bardzo ładna ale jakaś taka pusta.

U:Miła, sympatyczna, zabawna i bardzo pomysłowa dziewczyna, która jest avatarem Celestii, kocham. Chciałabym poznać bliżej ale jakoś tak nie wychodzi :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U: Nadpobudliwa dziewczynka która myśli, że jak zaspamuje forum nieprzemyślanymi pomysłami to będzie taka osom i fabjulous.

Moje nastawienie: Obojętna/Nie lubię.

Nie jestem nad pobudliwa i wcale tak nie myślę. 

Staram się nie spamować...  :fluttersad:

 

N : Scoda Octavia, ładniejsze  

A : Ładnie narysowane :) 

S : Anime, którego niestety nie udało mi się polubić. 

U : Miła, pomocna, lubi anime i ma 0 pkt. Brawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...