Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Raczej niezmienny od początku jej kariery na forum. Łatwo zapamiętać, rzuca się w oczy. 

Awatar: Nie mam przeciwwskazań do tego shipu, a awatar jest bardzo ładnie wykonany, przez co estetyczny. Jak najbardziej na plus.

Sygna: Bardzo lubię takie klimaty, choć Twilight nie należy do moich ulubionych postaci. Całkiem ładna.

User: Widziałem już bardzo dużo razy, zarówno na forum jak i shoutboxie. Niestety rozmawialiśmy chyba tylko raz, w dodatku bardzo krótko. Ogólnie wydaje się naprawdę fajną osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: W sumie od kiedy zmieniłeś go na takiego to zastanawiałam się: czemu. Jednak jakoś tak nie spytałam. Ale podoba mi się nick. Złoto jest super.

A: Wygląda dość artystycznie, jest kolorowy. Chociaż motyw jest mi nieznany, więc nie oceniam dalej ^^

S: To Octavia, prawda? (nie zjedzcie mnie ;_;) Zajebiście słodko tam wygląda ^^ W dodatku zmieniła skrzypce na gitarę :v

U: Cóż... na forum widziałam tylko parę Twoich postów, ale za to znam Cię dość sporo i mogę powiedzieć, że fajny z Ciebie koleś :v super się grało w dotkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki kapitan perv, a przynajmniej ja to tak rozumiem. Z ciekawości wpisałem na Google i wyszedł mi kanał YT. Ciekawe.

A: To jeden z tych filmików co był na wcześniej wspomnianym kanale. 

S: Inżynier z TF2, w wersji z uszami kota. Nawet nie wiem co napisać :ming:

U: Prawdę mówiąc widzę po raz pierwszy na oczy,  A więc postąpię  nie właściwie i ocenie na pierwszy rzut oka.  Wydaje się być sympatyczna no i + za to że jest fanką AJ. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To duże U dodaje do twojego nicku takiej...głębi, takiej mocy. I like it.

A: OC? Chyba OC. Fajne OC. To jest naprawdę kawał dobrego OC. 

S: Szacunek za ejrsofty. Za AJ już trochę mniej. Nie to że jej nie lubię ale to taki background :P

U: Nawet często widuję. Można powiedzieć że znam z forumowego widzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chyba pochodzi od imienia ale nie jestem pewien

A: Alicja toż to ty :v spoko avek nawet bardzo

S: Tak bardzo kojarzę, że to z gry, tylko nie pamiętam jakiej ;___; ale spoko ogólnie jest nawet bardzo

U: Czasem widuję na SB i w sumie trochę przelotem gadałem... wydaje się spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Od razu kojarzy się z naszym fandomem, ale jest dość..mało wygodny i mało nickowaty, że tak to nazwę :v

A: Luna prezentująca plota na tle księżyca. 100% approved.

S: Nie dość, że Celestia to jeszcze ze zmysłowo powiewającą grzywą~ 

U: Wszędzie go pełno, zawsze ma coś do powiedzenia, spamuje w działach z artami i dba o to by odświeżać wątki. Brzmi to jak wady, ale poza tym spamem uważam, że prawidłowo~ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Oryginalny, i jeden z najbardziej rozpoznawalnych na fandomie.

A:Dr Whooves , kiedy widzę tą avke to od razu kojarzy mi się z tym userem.

S:Link do bloga i gif ze sceną z jakiegoś filmu.

U:Znam, aktualny awatar Doktora, prowadzi sporo fajnych zabaw i interesujących dyskusji co jest jak najbardziej na plus. Fajny osoba.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się z porzuconym kotem. Pomysłowy

A: Pinkamena w ciekawy stroju a ten brak kolorów polepsza klimat. Wygląda super

S: Dosyć często ostatnio widać te psy na forum. Nie wiem o co z nimi chodzi. Ale wygląda to fajnie

U: Widziałem w kilku tematach. Ale nie miałem okazji lepiej poznać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki tajemniczy, ale w gruncie rzeczy nieskomplikowany. 

A: Sombra i jego piękne oczyska <3 

S: Jeden z ładniejszych fan artów Sombry. Szkoda tylko, że ścieśniony i rozpikselowany. 

U: Udziela się w wielu tematach, często widuję, ale nie wyrobiłam sobie specjalnej opinii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Bardzo prosty, ładny, ciekawe. W dodatku uroczy, bo uszatki jako sowy są urocze ^^ No i pasuje do Ciebie.

A: Widziałam że pewnego dnia zmieniałaś na parę różnych Doktorowych awków, zostawiłaś ten. I najs, jest uroczy, pocieszny i prosty.

S: Blog. Lubię Twojego bloga czytać. I czekam na kolejny rozdział :v A Doktorek ma śmieszną minę na tym gifie.

U: Ładnie udziela się na forach, chce zrobić dla forum jak najwięcej i ogólnie bardzo dobry z niej moderator (co chwila mnie upomina, jak ma nie być dobra :v) no i przesympatyczna i przeurocza osóbka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się cały czas z Gagarin XD

A: jak mi ktoś powie co mam sobie naprawić żeby w końcu widzieć avy to będę wdzięczna >.>

S: niby to ta sama postać tylko z lekko innymi fryzurami a podpisy pod każdą są inne. I'm confus.

U: jak teraz o tym pomysle, to niby ciągle widzę gdzieś ten nick a żadnej opinii o użytkowniku nie mam O_o z profilu też jakoś mało wnioskuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kolejny przykład tego że "po angielsku brzmi lepiej".

A: Jak dla mnie jest to najlepszy Ship evah ;3

S: Od kiedy Twalot ma własne imperium? Nie popieram tego.

U: Widzę to trochę na sb, trochę w jakichś tematach. Jednak nie mogę nic o tobie konkretniej powiedzieć. Przepraszam ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pałex, Pumex, Pawlo :x Bardzo dopsz, pochwalam i akceptuję
Avatar: Nie wiem kto to, kojarzy mi się z Sin city ;^)
Sygnatura: Największy lajk, bardzo piękne mordeczki, stuprocentowa aprobata Khuczka
User: Mój człowiek, pawulon, dzwonisz a on usuwa ludzi. Sympatyczny gość, lolczy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krummi... kaugummi... guma do żucia!

A: Scena z "Ed, Edd and Eddy" czy jak to tam.

S: Blondas z bronią wow tak badass'owo wow tak śnieżnie WOW WOW

U: Zdanie wciąż niezmienione: wielbiłam, wielbię i będę wielbić. Fun fact: ma psiapsióła powoli staje się Twoją fanką. :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N Dość...dziwny. Nieestetyczny dość, ale oryginalny. Rozpoznawalny.

A Praise the Mooooon \[*q*]/

S Praise the Sun ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U Dość aktywny, gadatliwy, ma zawsze coś do powiedzenia, chociaż oprócz tego nie mogę więcej określić. Same plusy to są oczywiście ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: pervkapitan... hmm... nie lubię nicków zaczynających się od małej litery ;_; . Kapitan, czyli dowodzi czemuś albo czegoś. Może ma charakter przywódczy :lunathink: . Perv, perv, perv... nie wiem. To oznacza jedno - nick jest oryginalny. Plus.
A: Praise the sun! Nawet słodkie, pomimo tego, że mam uczulenie na obrazki z białym tłem (jak się siedzi na ciemnym stylu, to tak jest ;d).
S: To już jest zdecydowanie słodkie :3 . Za to duży plus! A bloga jutro odwiedzę (mam nadzieję, że nie zapomnę).
U: Niedawno zaczęła się udzielać. To fajnie, bo może wniesie coś ciekawego do forum. Na chwilę obecną użytkowniczka na plus :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...