Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: już wiem że z Metra

A: wydaje się gustowniejszy i bardziej klarowny od kilku poprzednich :)

S: jak wyżej, bardzo ładnie

U: jakimś cudem nie widziałam na meecie, a może widziałam i nie wiedziałam. Jego pokój to świat, który mnie przerasta, ale ma plusy za Stalkera i posiadanie i psa i kota, a nie tylko jednego z nich. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny i.. po prostu fajny :)

A: Świetny avek z Luną, super płynna, piękna animacja!

S: Tu też jest świetnie, Applejack(o ile to ona) nie mogła lepiej wyjść.

U: Na meecie było dużo pegasis, skąd miałem wiedzieć która to Ty akurat :D Na następnym trzeba to zmienić. Po za tym spoko, ogarnięta userka :)

 


Jego pokój to świat, który mnie przerasta, ale ma plusy za Stalkera

 

Zdjęcia pokoju mam przestarzałe, po za tym muszę przykleić nowe plakaty i coś pozmieniać żeby to wyglądało estetyczniej ;)

Stalker to po prostu boska gra i wszystkie 3 części przeszedłem 1 lub 2 razy. Aktualnie sporadycznie 3 raz przechodzę Cień Czarnobyla. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Krótki i oryginalny i nawet łatwy do zapamiętania.

Avatar: Nawet ładny, ale nie wiem czemu wygląda jak wektor Rarity z doklejonym tłem, ale poza tym może być.

Sygnatura: Tak samo jak wyżej.

Użytkownik: Niestety nie znam, ale z moich obserwacji zdaje się być przeciętnym Brony'm. Już chyba złamał regulamin.(CICHO! Ja mam 8 pkt. za jeden link do gore...) Zdaje się być miły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pisany tak trochę, Pokemonami, ale przynajmniej krótki i charakterystyczny. Imho trochę za słodki.

A: Jakieś anime. Graficznie niezłe.

S: Graficznie ładna, przesłanie też fajne.

U: Nie znam, ale ma sporo osta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cahan, to chyba jakaś gmina była... Jednak trzeba powiedzieć że bardzo oryginalne, podoba mi się.
Avatar: To jedna z moich ulubionych poz, w jakich można uchwycić kuce na obrazku. Ładnie to wszystko wygląda, BARDZO mi się podoba.
Sygnatura: Ładny obrazek i reklama. Plus wpis Pana Syrenkowca, nie ładnie, nie ładnie. (Napisał zerkając nerwowo na swoje 42 punkty warna)
User: Pochwalam, zasługuje na szacunek. Pisze sensowne posty, sprawia wrażenie ogarniętej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Final Fantasy.

A: Alicorn z fanfica.

S: Alicorny z fanfica i dwie chamskie reklamy.

U: Autorka dwóch ff z czego przeczytałem połowę jednego. No cóż. Nie ma punktów więc  w sumie +. 

 

 

Damn u ninjas.

 

N: Imię. Rocznik (?) i pl to mówi wszystko.

A: Pinkie Pie. 

S: Fanostwo Chamska reklama i banner.

U: Jak na razie to raczej na plus. Nigdy nie widziałem czegoś co by mi nie pasowało.  

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę sporo tych serc, ale kogo to obchodzi. Nick całkiem przyzwoity, nie długi +

A: Nie ogarniam tych klimatów, ale jak ma być avkiem, no to chyba - nie widzę a więc +

S: A tu jak pisałem. bardzo fajny troll, ale znając życie admin nawet się w to nie bawił. +

U: Kilka razy widziałem, wydaje się być całkiem  rozgarniętym. Lubi strzelać z broni palnej jak i łuku co jest bliskie memu sercu.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sporo osób lubi tu wilki widzę i bardzo dobrze

A: Fajny pegaz bardzo fajnie wygląda

S: Applejack i śmigłowiec ciekawe połączenie jak dla mnie super

U: Nie miałem okazji jakoś specjalnie poznać ale widziałem parę postów i lubi Applejack wydaje się być fajnym użytkownikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Kojarzy mi się z magią, +.

A: Największy władca chaosu w Equestrii i poza nią, w pozie, która przypomina okazywanie skromności. Jestem na tak.

S: Znów Discord, tym razem śmiech psychopaty.

U: Nie miałam okazji poznać, możliwe, że lubi quizy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jakoś tak się przyzwyczaiłem, że stwierdzam że nick pasuje do użytkowniczki :D

A: Super art!

S: Userbary, ładnie i schludnie.

U: Bardzo miła pegasis, z poczuciem humoru i dobrym podejściem do życia, nie użala się nad sobą nigdy, co jest ogromnym plusem! Ma mnóstwo nagród za co pragnę pogratulować :) A i robi piękne avki, sygny i tapety ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Artiem, czyżby nawiązanie do imienia "Artur" ? :v Całkiem spoko.
Avatar: Piękna, majestatyczna, otoczona blaskiem Panna Rarity. CUDOWNE

Sygnatura: Uwielbiam, piękne. Ładne kolorki i cudowne poni poni.
User: Ciekawy człowiek, stały bywalec na meetach jak widać. Ma bajeczny pokój, zazdroszczę. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeden z dłuższych, jak najbardziej okej. Taki mroczny się wydaje :)

A: Była zniesmaczona Twilight, teraz pinkie ;) Ciekawy avek, gdyż ciężko ją ująć tak spokojnie stojącą :D

S: Poprzednia była good i ta tak samo jest. Dr. House jak zwykle najlepszy. :)

U: Trochę się niezręcznie czuję, nie mogąc napisać tyle o Nim co On o mnie, gdyż po prostu mało Go znam :D Na pewno także ciekawy człowiek, wielki fan Dr. House'a oraz były, świetny avatar Cadance i Trixie :) Nie wiem tylko skąd tyle tych punkcików gdyż mnie to ominęło jakoś..

 


czyżby nawiązanie do imienia "Artur" ?

 

Niee, siedziało mi to imię w głowie, w ogóle nie wiem skąd, aż któraż pegasis mi uświadomiła że to z Metra 2033 :D

 


Ciekawy człowiek, stały bywalec na meetach jak widać. Ma bajeczny pokój, zazdroszczę. :3

 

Jak miło :D Ale pokój trzeba zaktualizować, po za tym nie jestem stałym bywalcem na meetach bo ten Krakowski 6.5 był moim pierwszym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się- krótki i charakterystyczny.

A: Prześliczna Rarcia.

S: Jednorożce z Mane6, ładnie się prezentują, a obie klacze uwielbiam.

U: Pisze całkiem sensownie i jest raczej spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Z niczym mi się nie kojarzy, co potwierdza oryginalność.

A: Szkoda, że kucyk wtapia się trochę w tło.

S: Spoiler, a w nim nie najgorzej prezentujący się obrazek.

U: Miła i ogarnięta, posty pisze z sensem - oby było takich jeszcze więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Rozpoznawalny, lubię pytania, więc nick też lubię ^^.

A: Wielka Księżniczka Nocy, Pani Twoich Snów i Mistrzyni Halloween'owej Zabawy Luna.

S: Ciekawy tekst, Applejack też ładna.

U: Jak można mieć tyle punktów reputacji na tyle postów :v? - to potwierdza, że są raczej sensowne lub zabawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę mało oryginalny.

A: Podoba mi się ta RD.

S: Yyy nie. Taka trochę niewyraźna. Choć aktora to nawet lubię.

U: Tyle wygrać! Tyle postów! Wow! A userka całkiem sympatyczna. Oczywiście wielki +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nadal skojarzenie z jakimś męskim imieniem hinduskim czy coś w tym stylu

A: mistrz painta w natarciu, ale mi się tam podoba

S: teraz najwięcej widać tam Airlicka XD

U: chyba moja ulubiona userka, która zawsze poklepie mnie po ramieniu lajkiem kiedy ktoś coś palnie od rzeczy tak, że nie wiem śmiać się czy płakać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal pali i nadal jest świetny

A :ruchoma Luna nadal na propsach :D

S: zielony napis i ładny obrazek z AJ podoba mi się

U: Miła osóbka, którą chciałbym poznać w rzeczywistości niewirtualnej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wygląda dużo bardziej estetycznie niż sosna564 czy jak to tam było, więc na plus.
Avatar: Pasuje do jego pracy na forum, chociaż nie jest w ruchu, wygląda jak żywa szybkość.
Sygnatura: Lubi Spitfire, ale czy na pewno best fan? Duke chyba cię w tym przebił :v Lubi też anime, hmm. Plus cudowny tekst, taki głęboki.
User: Częsty bywalec na SB, ma słaby internet i waleczne serce. Jara z Bartisem i Mlośkiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: nadal kojarzy mi się z jakimś groteskowym obrazem z krukiem i tłem w stylu Van Gogha

A: d-dlaczego?! :despair:

S: szczerze i narcystycznie uwielbiam, Housa chyba ktoś reżyserował po porządnym przestalkowaniu mnie i moich zachowań XD

U: kolejna ostoja zdrowego rozsądku i ukojenie dla mojego umysłu.  Chętnie poznałabym na żywo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...