Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Cahan, bardzo fajny i idealny na nick.

A: Ciekawy kucyk, choć grzywa trochę oczobijna. :rainderp:

S: Nie jest zła.

U: Często widzę, pisze w wielu różnych tematach.

 

//Nie znasz pewnie dlatego, że często wchodzę, ale nie zawsze coś piszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Śliczne autko, taki szeksi nick.

A: Zgaduje, że to chłopak! Yay!

S: Cokolwiek wsadzisz do tego spoilera to i tak psycho link będzie najlepszy.

U: Ktoś kto pochodzi z tej lepszej strony forum, kocham jej cięte riposty które zawsze mnie rozśmieszają.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: znany i lubiany, say back mikołaj ;D

A: bardzo bardzo mi się podoba! nie zmieniaj.

S: na tym obrazku jest wszystkiego za dużo i wszystko się zlewa, oczy mnie bolą jak patrzę x.x Cytowanie piosenek zawsze spoko ;D W sumie też mam ochotę wrzucić coś takiego do własnej sygny.

U: bardzo spoko koleś, przyjazny i wydaje się być ciekawą osobą z własną pasją, której zupełnie nie rozumiem, ale grunt, że jest ;D Propsy za astronomię, gejmerstwo i niektóre animce na jego liście ;D

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Palące Pytanko. Cóż, chyba najbardziej znane pytanko na forum ^^. Lubię ten nick, choć... na polskim forum używałbym polskiego odpowiednika :) .

A: D'awwww. Derpy taka słodka, śpiąca :3 . Słodki avek, ale też dobrze wykonany gif ;) .

S: Dat moment w serialu :D . Kiedy rozpoczyna się odcinek, a tu naglę słyszę "now carefull DERPY" i o___O . No i oczywiście potem w śmiech. Bardzo dobrze zrobiony kolejny gif, przy okazji z jednego z moich ulubionych momentów w serialu :lunaderp: .

U: Jest spoko. Przyjazna, szczera, na Shoutboxie można porozmawiać, ma też świetny gust do koszulek ^^. Tylko czemu tyle punkciorów wyłapała :v .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: czy tylko mi kojarzy się z czymś puchatym i tulaśnym? ^^""""

A: Sweetie Rock! :3 Ładny ten rys mimo, że cieniowanie banalne

S: śmieszne koty rządzą internetem ;D Lubiłam się z moim bawić światełkiem lasera. Funna fun fuuun! ^^

U: wydaje się być prostym pozytywnym bronym ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy i wpadający w oko.

A: Nowy, tym razem DD ;)

S: Też nowa i świetny art z  :B6jwX:

U: Kilka razy spotkałem koleżankę na SB i tutaj bardzo często, ogólnie spoko Pegasis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy pokazuje jakim fandomie jesteś

A: Cóż całkiem ciekawy pomysł

S: Postać z anime. Cóż za bardzo nie przepadam za takimi strojami postaci ale każdy woli co innego

U: Prowadzi dużo quizów wydaje się bardzo w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: łatwy do zapamiętania. To "Chan" sprawia, że jest nawet uroczy.

A: Chyba Polska z Hetalii biegnący za UFO... kiepska jakość. (PNG nie gryzie ;-; )

S: *widzi "Ave"* Wat?! Ave Lisica-chan!? Chyba chodziło ci o "Sancta"... ale i tak święta nie jesteś i nie mam zamiaru się do ciebie modlić. (Ave - zdrowaś, Sancta - święty/a)

U: Łaaa! W kółko widzę jej wypowiedzi zakończone na " :v " lub " :ming: "... to troszkę irytuje. Panienka młodsza ode mnie o 2 lata, ale zachowuje się nawet jak 12/13/14 lat (NAWET!). Poza emotkami mnie jeszcze nie wkurzyła, więc jest dobrze. 

 

*Gimbus mode off*

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...