Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Od samego początku pobytu na forum, wpada ten nick w oko.

A: Nowy Ukraiński kucyk (lepszy od godła Ukrainy moim zdaniem)

S: Prowadzi do albumu, ale obrazek w sygnaturce jest dla mnie nie widoczny...

U: Rzadko rozmawiamy ostatnim czasy, ale gdy rozmawialiśmy w realu, twarzą w twarz, to powiem że był to pożytecznie spędzony czas. Jednak chyba już szybko się nie spotkamy, z racji Twego powrotu do swego Kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

N: Całkiem uniwersalny ten nick. Ja bym na taki nie wpadł.

A: Łoho! Się widziało, się zapamiętało i się widzi jeszcze raz! :rainderp:

S: Najlepsza przeróbka jaką widziałem!

U: Zawsze fascynuje mnie ta taka mała kontrowersja jaką ujawnia ten użytkownik na swoich avatarach oraz sygnaturach. Niestety nie miałem okazji wymienić jakiekolwiek słowa z tą osobą. Szkoda. D:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dopiero co został skrócony do jednego słowa, dzięki czemu jeszcze łatwiej go napisać i zapamiętać. Nawet wpada w oko.

A: Nie wiem czyja to twarz, ale te spojrzenie przeszywa mnie.

S: Fajna papuga i ogólna całość.

​U: Fakt, jeszcze chyba nigdy i nigdzie nie pisaliśmy ze sobą, chyba nawet na SB :rarity5:? Ale często jestem na forum i łatwo mnie złapać jak coś :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Stary, tradycyjny, nieoryginalny BiP.

A:Nie wiem nawet, co o tym myśleć...

S:Dziwny moment z serialu, dziwnych ziemniaków.

U:Pojawia się wszędzie, lecz nie miałam okazji poznać. Może to nawet dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Hidoi kojarzy mi się z niczym. Mesu z Meksykiem, a Okami z wilczycą. a ~ z ~ . 

A : Tutaj powinniśmy podziwiać zacny zad króla Sombry. 

S : Jest taka cudna, że aż cudna :lunaderp: 

U :  Nie znam najlepiej, ale jak jest dużo nagród to okejka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Może być.

 

Avatar: Średnio mi podchodzi.

 

Sygnatura: Zabawa spoilerami, co? Gdybyś wyśrodkowała to wszystko, to wyglądałoby to lepiej (moim zdaniem).

 

User: Niby gada z sensem, lecz jak zagadałem, to już trochę mniej. Daje 6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Talar, taka moneta. Całkiem fajny.
Avatar: Hawajska deska do prasowania w okularach, może być :v
Sygnatura: Fajny gif, brzydkie słowo :c Ale ogólnie mi się podoba.
User: Fajne podejście do życia, nałogowy żebracz repek, lubi ciekawe postacie w tym Sknerusa. Pisze z sensem i chwała mu za to. 8/10

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kilka razy zmieniany i trochę dodatków, których nie kumam...

A: Fajny, klasyczny awatar, bez zbędnych dodatków.

S: Kolejna sygnaturka z tym aktorem, ale jest spoko.

U: Jeden z moich starych znajomych z którym już full czasu nie gadałem. Dawny kolorowy (Cadance, o ile pamiętam...?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: człowiek-fandom

A: Molestia w natarciu, ale jakoś zbyt spokojnie wygląda

S: za pierwszym razem aż poszłam sprawdzić czy to się stało XD

U: nasz naczelny perwers, bezwstydny jeśli chodzi o ujawnianie swoich zainteresowań... w sumie w kwestii tej otwartości jesteśmy podobni, ale ja się tu nie afiszuję lol. Człowiek, który ogarnia wszystkich na forum, czyli taka nasza spokojniejsza Pinkie.

Edytowano przez Burning Question
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo fajny i oryginalny, można skrócić do prostego "BQ". Podoba mi się.

Awatar: Pamiętam, że miałaś już nieraz bardzo podobnie wycięte, animowane awatary z ramką. Chociaż AJ niezbyt lubię, to jest estetycznie i całkiem ładnie.

Sygna: To z "Ratatuj" chyba. Obrazek też jest niezły, Twalot jako podmieniec wygląda naprawdę ładnie.

User: Inteligentna, nieraz widziałem jej wypowiedzi i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Kiedyś spotykałem na SB, teraz już w ogóle, czyżbyś nie wchodziła? A może po prostu jesteśmy w innych godzinach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Ciekawy, kojarzy mi się z wyprawą po złoto..

A:Za każdym razem przypomina mi Rarity, jednak OC wygląda na ciekawą i fajną.

S:Piękna Octavia, z tradycyjną chamską reklamą, bo kto jej nie ma... ja jej nie mam.

U:Aż tak nie znam za dobrze, jest moderatorem, a ma dosyć mało postów, cóż... ma bardzo fajne nagrody, chciałabym tę ostatnią, tyle że czarną, z napisem Studentka Sombry, ahh... ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeden z niewielu nie zmienianych nicków na forum, za co pochwała się należny!  A przynajmniej tak myślę. 

A: Wygląda mi to na jakąś kwadratową wersję polandball-a.

S Ma super pamiątkę do tego parę linków. Niespodzianką w sygnie są wierszyki, Ostatni mi się podoba. Jedna z niewielu sygn gdzie niema żadnego obrazka, ciekawe.

U: Dużo widzę w statusach, potrafi zaktualizować status kilka razy w jeden dzień :P.  Z tego co widziałem to niema się czego czepiać co oznacza że nie mam co robić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pomimo, iż same pojedyncze słowa są fajne, to nick złożony z tylu wyrazów jest po prostu za długi.

A: Nie podoba mi się, gdyż 1) wole oglądać twarze postaci, niż ich tors. 2) Nie przepadam za wyglądem postaci w anime (jednym słowem, anime = zło).

S: Przemielony w paincie obrazek? Na plus, tylko jakie jest jego przesłanie??? Linki jak najbardziej w porządku, a sam cytat: lol?

U: Jedna z tych niewielu osób, które widzę kurde codziennie, jak buszują na tym forum, lecz osobiście nigdy nie mieliśmy chyba kontaktu. W żadnych takich dyskusjach raczej też nie braliśmy razem udziału. Nie wiem, jaka jesteś, więc daje 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...