Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

N: UkeŹ. Bardzo krótko, fajnie i tak dalej. Jest oke.

A: Czkawka, wow. Nie przepadam za "jak wytresować smoka" ;-;.

S: Ten sam co wyżej i ta druga, Astrid jak podejrzewam.

U: Kojarzę, ale nie mam co pisać. Wiem jedynie, że ogarnia Harrego, też bym tak chciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dłuuugi i wielokrotnie zmieniany, ale i tak spoko.

A: Nie wiem co to za postaci i z jakiej bajki, ale ostatnio często je widuję na forum.

S: To samo.

U: Mój staaaaary znajomy, z którym full czasu nie gadałem... Mimo to spoko gość :enjoyj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Tak często mylą jego płeć... Ech, a wystarczy najechać kursorem / spojrzeć na znaczek przy napisie "Płeć"  :burned: 

A No cóż... Jako uczeń wolałbym nie mieć takiego dyrektora. Ale dyrektorkę, byle niezbyt starą... Ok, spokojnie Triste (wyłącz kosmate myśli - jak to nazywała je polonistka z liceum)  :flutterblush: 

S Hasbro trolluje bronies... wolę nie wiedzieć ile clopów powstało pomiędzy tą dwójką. 

U Całe szczęście, że to facet. Inaczej określenie "galerianka" byłoby ZBYT dwuznaczne. Tak czy inaczej, co ja bym bez bez niego zrobił. Jego regularnege uzupełniania galerii w Kąciku Muzycznym są bezcenne... Dzięki :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: To jeden z tych nicków, który się trzyma całymi miesiącami, co znaczy że właściciel przemyślał go dokładnie :yay:

A: Jedna z najlepszych Flutterhy jakie widziałem :evilshy:

S: Vinyl wiecznie żywa.

U: Mistrz w pisaniu, zdobywca wszystkich nagród w konkursie :wat: Jeden z moich znajomych z dłuuugim stażem,  ale stosunkowo rzadko rozmawiamy. Niemniej jest spoko i spoko prowadzi dział. I dzięki za utworzenie nowej galerii w dziale... xD

SFBMcBl.gif

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tak jak wspomniała już BQ, nick postarza i dodaje powagi, choć nie pasuje do dziewczyny. "XD" również usunąłbym.

Awatar: Jako fan Rarity, aprobuję. Bardzo mi się podoba, choć naprawdę nie lubię okularów tego typu i nie rozumiem zbytnio mody na nie.

Sygna: Nie mam pojęcia o jaką jedność chodzi więc nie będę się wypowiadał.

User: Kojarzę, niestety nie miałem okazji porozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubię angielskie nicki, zawsze dobrze brzmią ^^. Co prawda ta "pogoń za złotem" z niczym mi się bliżej nie kojarzy, ale propsuję,

A: Crystal Rarity - fabulous. Użytkownik musi ją lubić, bo ostatnio na avku często tę klacz widuję. Najbardziej spodobała mi się ta mroczna Rarity, ale ta kryształowa tutaj całkiem sympatyczna i śliczna  :rarityawesome: ,

S: Hmm... Mamy jedną z sióstr Pie, która trzyma piękna gitarę w swych kopytach. Ale jak się kliknie, to pojawia się Octavia.

 

b54f5c_139129918705.68.jpg

 

Zarówno jeden, jak i drugi obrazek super.

U: Tajemniczy, gdyż mało o nim wiem. Ale jest zdecydowanie z tych lepszych, jeśli chodzi o forum. Kulturalny, bezkonfliktowy, dobrze moderuje dział, nawet rysuje. Dlatego użytkownik na medal :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W skrócie Im.

A: Nowy, postać z jakiegoś anime, ale fajna jest.

S: Najstarsza gra świata, "Kamień, nożyce, papier" xD

U: Spoko ziomal, jeden z porządniejszych, znamy się od xx czasu i nigdy się nie kłóciliśmy :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal niezmienny i dalej uosabia fandom. Ogólnie fajny jest

A: Twilight karana przez Celestię, całkiem spoko, choć mocne saucy.

S: Wciąż buziak pomiędzy Piekielnie Pie, a Applejack, urocze.

U: Znam go od dość dawna i jakoś nie pamiętam, byśmy się jakkolwiek między sobą pożarli. Ogólnie jest fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kiedy byłem mały to lisy były moimi ulubionymi zwierzętami. Nie wiem co oznacza ''chan'' ale daje niezły akcent. Nick w niezmienionej formie co się chwali.

A: Serbia jak miewam, Nie jetem fanem  polandball-a ale całkiem ciekawie przedstawienie.

S: Pozostała w niezmienionej postaci, a zdania nie zmieniłem, wąska i uporządkowana. 

U: Jak najbardziej sympatyczna, często aktualizuje statusy które najczęściej zawierają rożne ciekawostki. Jest w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawiera jedną z moich ulubionych klaczy.

A: Jakiś nowy, ale nie wiem kogo przedstawia.

S: Fajny samochodzik xD

U: Fajna Pegasis, zdobywczyni wielu nagród i sporo pisząca na forum, ale jeszcze nigdy nie gadaliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...