Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Światło księżyca A: Prawdopodobnie własny rysunek (zresztą ładny) S: Jej rysunki. U: Wyjechała do Zakopanego. Wraca jutro. A o sobie coś napisze jak będzie miała wenę :P EDIT: N: Powiązany z Modern Warfare (człowiek mydło atakuje!) A: RD z Luną na chmurce. S: To samo jak wyżej tylko, że na ziemi. U: Nie gryzie :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tisosek... brzmi tak niewinnie... niepokojąco niewinnie... Avatar: Minimalistyczny, ale pasuje. Sygnatura: Cóż... samolot :rainderp: User: A tam, lubią cię. I dzięki za organizację meetu :hug3:


Damn it, prawie zdążyłem. EDIT: Nick: Utwór świetny, też lubię Comę :yay: Avatar: Dziwne trochę te słuchawki, ale awatar ciekawy. Sygnatura: Awwww.... :3 User: Bardzo go cenię, sporo mi pomógł :hug3:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Niklas,kojarzy mi się z Niclasem z Gothica II 9/10 Avek:bardzo uroczy,chciałem napisać,że to derpy,ale tego nie jestem pewien 8/10 Sygna:Twilight,bardzo fajnie w tej sygnie wygląda, 9/10 User:Nie znam za dobrze,ale raczej ma jakąś władze na tym forum,więc nie śmiem nic złego powiedzieć 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Skoro nie ma imienia to czemu nazywają go bezimienny? Av: Fluttershy która wygląda epicko w hełmie Sygnatura: *słyszy FUS RO YAY i leci przez cały pokój* Może mnie ktoś zdjąć z tej ściany? Bo przez ten krzyk się do niej przyczepiłem. User: Jest prorokiem. Podziel się ze mną twoją wiedzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...