Jump to content

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2

SystemShy

Recommended Posts

N: Nigdy nie zmieniany i dobrze!

A: Ta Flutterka jest tu od tak dawna, że nawet nie kojarzę wcześniejszego avatara :yay: 

S: Słodka ta Flutterka, podobnie jak wyżej :fluttershy: 

U: Wielki fan Fluttershy, spoko znajomy, znamy się od chyba 2 lat i zawsze się dogadywaliśmy, jakiś czas prowadził 2 działy, ale z jednego zrezygnował... 

Ps tak to jest lisica ;) A kucyki już mi się przejadły xD

• Upvote 1

N: Charakterystyczny i wpadający w oko.

A: Fajna Zebra, ale fajniejsza byłaby na jakimś kolorowym tle.

S: Świetny rysunek smoka, bardzo dobra jakość!

U: Pegasis znana na forum, ale my ze sobą już nieco mniej. 

N:  Łatwy do zapamiętania, prosty, niezmienny i można go fajnie skrócić BiP

A: Kiedyś naprawdę lubiłem tą bajkę 

S: Ładny gif z tej samej bajki co avek

U: Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych ludzi na forum, prowadzi wiele zabaw. Na forum siedzi od dawna i nigdy mnie w tym czasie nie wkurzył więc jest spoko, poza tym ostatnio polecił mi parę naprawdę niezłych filmów 

Edited by BlackHawk
  • Upvote 1

• 2 weeks later...

N: Lisica, ostatnio podobają mi się te zwierzęta ;)

A: Taki dość buntowniczy, ale i oryginalny na tym forum.

S: Tu podobnie jak wyżej, ale trochę te wcięcie za wysoko poszło, bo połowa to niebo.

U: Pegasis z dość sporą liczbą postów, długi staż na forum i nigdy nie kłóciliśmy się o nic :brohoof: 

N: Ot taki tam klakson... W sumie i tak mało kto używał pełnej nazwy, więc dobrze, że skrócił :v

A: Lis... Całkiem fajny, z tym że wydaje mi się jakby niskiej jakości art.

S: Zakochany lis wręczający kwiatek lisicy. Podoba mnie się to.

U: Najświeższy mode, Avatar kredensu i kilku innych postaci. Nie mam mu nic do zarzucenia (prócz worka na plecy :rainderp:)

Edited by Sosna
  • Upvote 1

• 2 weeks later...

N: Drzewko, jedno z 2 na forum :sosna: 

A: Postać z jakiegoś anime, którego nie znam.

S: Tutaj podobnie jak wyżej, ta po prawej zdecydowanie lepsza.

U: Znajomy od bardzo dawna, jeszcze z przed dołączenia do ekipy :enjoy:  Dobrze prowadzi dział i jako nieliczny Awatar, nadal ma na to ochotę... 

Obsługa Google widać jest trudna... Ani w avku, ani w sygnie nie mam animców... Obie to postaci z gier, avek to Bloodrayne, a Sygna to Juri ze Street Fightera. I tak w sygnie jest ta sama postać na obu artach :v ~ Sosen

Ja znam się tylko na dobrych grach :dunno: 

Edited by BiP

N: Dobrze znany na forum choć obecnie skrócony w każdym razie wygląda dobrze

A: Chyba postać z Eequestria Girls wygląda nieźle choć nie przepadam za tą serią

S: Wydaje mi się że już kiedyś widziałem ten film animowany ale to było dosyć dawno temu. W każdym razie wygląda fajnie

U: Prowadzi dwa działy. No i jest bardzo rozpoznawalny na forum. Jak dla mnie jest jak najbardziej w porządku

N: Magus, Maguuus... krótki, łatwy do zapamiętania. Miły dla oka.

A: Paczadełka Sombrerra. Ciutkę rozpikselizowane. Nie pamiętam, aby był kiedykolwiek zmieniany.

S: I znowu Sombrerro. Niezmienialna. Ciuteczkę zbyt rozciągnięta jak dla mnie.

U: Nie mam zdania. Przepraszam. ;___;

• 2 weeks later...

N: Liski są fajne. Mam OC liska, więc popieram tą nazwę :lunahug2:

A: Serbiaball...? Chyba tak się to powinno nazywać. nie mam za bardzo zdania :x

S: Serbiaball w walce? Podobnie jak z awkiem, ale ciekawy art.

U: Coś myślę że znam tą osobę, ale pewny nie jestem ;-; długo nie było na forum mnie więc pamięć czasem zawodzi. Chyba ją nawet często oceniałem tu. :fluttershy3:

N: Rozpoznawalny na forum.

A: To jeden z tych piesków, które jakiś czas temu były modne na forum.

S: Kolejny pies, ale nie w moim stylu.

U: Stary użytkownik, który po długiej przerwie wrócił na forum. 

Guest Ziemowit

Nick: Ciekawy, mimo to tak średnio mi się podoba. Kojarzy mi się z nieprzyjemnymi rzeczami.

Avatar: Jako, że nie wiem skąd pochodzi, wolę nie wypowiadać się na ten temat

Sygnaturka: Szczerze powiedziawszy nie widzę sygnaturki (istnieje też druga opcje jestem ślepy, a trzecia jestem głupi)

N: Nie bardzo ogarniam co autor miał na myśli, że tak to określę, haha.
A: Podoba mi się nawet. Art całkiem spoko, całkiem spoko kadr. Kolorystyka też całkiem spoko. Ogółem - całkiem spoko avatar. Może nie jakiś super, ani nie jakiś niefajny - jest spoko.

S: Sygnaturki żadnej nie widzę, niestety. Minimalizm swego rodzaju, czy coś?

U: Właściwie to za wiele do powiedzenia nie mam, bo jakoś konkretniej nie znam, no. 

N: Taki prosty, zwyczajny i bez zbędnych ozdobników.

A: Nowość, poprzedni lisek był cool.

S: Nie znam tego filmu, więc nie bardzo kumam przekaz.

U: Jest na forum długi czas już i nigdy nie mieliśmy ze sobą zatargu.

N: Twój nick na mnie trąbi 

A: Ach ten król lew. Zawsze będzie w top 5 ulubionych bajek Disneya

S: Bajki o lisach mają w sobie coś, prawie wszystkie mi się podobały

U: Stary dobry sardyniarz. Jest na tym forum ze 4 lata. Często dorzuca nowe suchary śmieszek jeden 

Edited by Gypsy

N: Przechodził już szereg różnych zmian, ale rdzeń pozostał taki sam. Teraz jest krótko, ''skromnie'' i przejzyście. Bez żadnych dziwnych przyrostków. Po prostu tylko się radować, że jest mniej zła na świecie. 

A: To że koleżanka jest fanką ,,poland ball-a'' widać gołym okiem. Co do avka... to no... ja nie wiem. Serbia ja kto Serbia.  Daje takie trzy kuce na pięć.

S: Dalej Serbia, całkiem fajny kawałek arta. W sumie nie wiem co by tu dodać. Daje radę.

U: Widzę tu i tam. Czasem gęściej, czasem rzadziej.  Jak pisałem fanka pewnej serii... komiksów?  Ogólnie wydaje się być spoko, bądź spoko dalej, a będzie dobrze. 

N: Niby taki zwyczajny, a jednocześnie taki rozpoznawalny, przynajmniej w moim odczuciu. I w sumie - podoba mi się to. Bo grunt to prosty ale rozpoznawalny nick, bez udziwnień.
A: Ho ho ho, świątecznie czy coś. OCek. Jakoś tak średnio mi się widzi styl rysunku, ale najgorzej nie jest. Ogółem - w porządku, choć bez szału, no.

S: Obrazek, kilka linków, cytat. Ogółem, typ sygny który mi się podoba, więc spoko. 

U: Widuję w sumie dość często, coś tam czasem chyba komentowaliśmy w statusach, jakieś dyskusje, czy inne takie(?) o ile dobrze pamiętam. Ale jakoś lepiej nie znam. 

• 3 weeks later...

N: Myślę że każdy kto przesiedział na forum więcej niż te parę miesięcy ma pojęcie od czego jest ten skrót. Zawsze miał coś w sobie, co mi się podobało.

A: Kiedy ja to ostatni raz oglądałem?  Kiedyś nadejdzie jeszcze czas aby sobie przypomnieć wszystkie''klasyczne'' Disney-owskie produkcje.

S: Obrazy przeskakują w mej głowie, ale nie pamiętam co to była za bajka. Jak za mgłą. 

U: Mało znam, osobiście. Ludzie mówią że fajna osoba, więc postaram się im zaufać.  Może zabrzmi to ''odkrywczo'' ale ma skłonności do shipping-ów. 

• Upvote 1