Jump to content

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2

SystemShy

Recommended Posts

Nick: Zapewne połączony z członów Dash-i-dania. Ten pierwszy można skojarzyć z serialową RD, a trzeci licząc od lewej strony, pierwsze co nasunął (przynajmniej mi) na myśl to ten serek z idiotycznym Małym Głodem. Przynajmniej oryginalniejszy niż "Dash1234". Jest na plus.

Avatar: Jest on rozmazany i brzydki. W dodatku znajduje się w nim nielubiana przeze mnie Rainbow. Radziłbym przeszukać przeróżne hostingi artów, np: Deviant Art, czy Derpibooru dla odszukania avatarów z kucykami w lepszej jakości od tego obecnego. Chociaż jak się przyjrzeć dotychczasowo napisanym postom, to raczej z tym problemu nie będzie.

Sygnatura: Brak, więc zbytnio w tym przypadku nie ma co oceniać.

User: Kojarzę z mało kreatywnych zabaw typu "uderz klawiaturę czołem" albo coś w tym rodzaju. Najczęściej wypowiedzi tejże użytkowniczki wyglądają jak ten wyżej, choć czasami zdarzały się wypowiedzi dłuższe i z lepszą składnią. Czy przypadkiem nie jesteś za młoda na korzystanie z Internetu samodzielnie?

Edited by Garin

Nick: Nieprzypadkowo kojarzy mi się z Gagarinem. Ogółem to krótki, ale pomysłowy i łatwy do zapamiętania nick.

Avatar: Śliczny. Budzi we mnie skojarzenia z gothic lolitami, a jestem fanką tego stylu.

Sygnatura: Raczej nie dla mnie.

User: Fan anime ze sporą rangą.

Guest Ziemowit

Nick: Kojarzy mi się z sowami. Tylko tyle.

Avatar: Rarcia, całkiem zacnie. Przeszkadza mi to, że jej grzywa lata. ale cóż

User: Sympatyczny gość z Katowic

Nick: połączenie legendarnego władcy z tęczowym pegazem. Dość specyficzne powiązanie, z jakim się nie spotkałem.
Avatar: Witraż z RD, na tle pozostałych znajomych i przyjaciół.
Sygnatura: Dość fajna, jednak przewidywalna, jak dla mnie.
User: miłośnik sportu, pragnący zostać weterynarzem lub też zawodnikiem NBA. Lubi Rainbow Dash i ma na imię Ziemowit.

N: taki dość świeży kojarzący się z wojskiem. Krótki zwięzły, w sumie jest okej

A: Żołnierz z karabinem biegnący doliną. dość mało urozmaicony kolorystycznie

S: Nie dam (oceny), bo nie ma :v

U: Nie znam, więc nic ciekawego nie powiem

N: Sosna, mniej niebezpieczna wersja brzozy która atakuje samoloty, szczególnie tupolewy :v

A: Pół laska pół pająk... coś dark soulse mi to przypomina i seksowną queelag :cadanceawesome:

S: Blood Rayne, ten gorsecik i fryzura nie znudziła mi się do dzisiaj, good choice ;)

U: Kilka razy udało mi się pograć czy zamienić słowo, ma dobry gust do bohaterek gier :wow2:

N: eter, kojarzy mi się z eterem ditylowym i przestrzenią np, kosmiczną, dość oryginalne :D 

A: zielony kościotrup z grzywką i fioletowymi oczami, ciekawie się prezentuje z tłem 

S: nie ma więc nie ocenie 

U: nie znam, wiec nie oceniam :P

N: No nick jak to nick, co by tu napisać. Robi swoje i to chyba wystarczy. Nic nie mogę tu wymyślić.

A: Smtna Celestia, powiedziałbym, że też mi się robi smutno, ale nie ma co kłamać innych i siebie. Sam art mi się podoba, przedstawia całkiem niezły poziom.

S: Najlepsza 10/10. Bez zbędnej zawartości, same konkrety. :ppshrug:

U: No widzę chyba pierwszy raz na oczy. Tajemniczy gościu o którym na razie nic nie wiadomo, przyszłość pokaże.

Edited by WilkU
  • Upvote 1

N: WilkU... z czym się może kojarzyć... z sową? z owcą? a może z kogutem? No oczywiście z wilkiem. Tak myślę, że to powiększone U jest formą akcentowania.

A: Indiański wilk, całkiem przyjemny, nie razi w oczy.

S: Ładny dwupłatowiec, Nimrod bodajże, ale ładna kolorystyka, podoba mi się. Jeszcze ten Bill tak pojawiający się i znikający. Ciekawe... Thank god jest ostrzeżenie o chorobie xD

U: Malarz, ładnie rysuje, ogólnie człowiek warty pochwały :v

Nick: Nie wiem, co to jest "dank", ale jakoś mi tonie przeszkadza. Nick w sumie ok, więc mogę dać 7/10

Avek: No cóż... Wygląda jak jakaś postać, która miała wyjść w układzie współrzędnych z różnych funkcji i figur po rozwiązaniu zadań matematycznych. Brzydki w uj, ale przynajmniej pasuję jako avek. ?/10

Sygna: pfffffff.... Nie lubię CS'a, a sam gif średni (choć przynajmniej w oczy nie kuje), więc doję 6/10

User: Nie wiem, kto to. Widziałem kilka razy, ale nie pamiętam, kimże ta osoba była.

N: Dashidania. Dashie i Dania, to raczej oczywiste, ale w sumie nie brzmi źle

A: Straszna pikseloza, nie podoba mi się ani trochę

S: Lepiej bym tego nie ujął, ta głębie przekazu i wieloznaczeniowość. Najpiękniejsze w niej jest to, że każdy może interpretować ją na swój sposób

U: Nie znam, ale z tego co widzę to uważała na polskim gdy nauczyciel mówił o lakonizmie 

Nick: mi się kojarzy z manią rainbow dash, wyprowadźcie mnie z błędu XD

A nawet, nawet, 7/10

Avek: taki tam zrzut. Nic specjalnego, ale pasuje. 6/10

Sygnaturka: a jako że nie wyświetla (telefon) zakładamy, iż nie masz

Ogólna ocena: całkiem fajna osóbka, właśnie rozpętała internetową wojnę o poradniki do rysowania XD

A masz : 8/10

(A u mnie to sporo :D)

Czuję się olany i teraz jest mi przykro :lkBLv:

Ale co mi tam:

N: Może być, chociaż to "y" trochę psuje mi brzmienie

A: Art, strzelam, że sama go wykonałaś, a coś takiego zawsze jest na duży +

S: Nie mam pytań, więc nie pytam

U: W sumie to będzie twoja kara za olanie mnie, nic tu o tobie nie napiszę :pinke_tongue:

:rainderp:

Przepraszam :fluttershy3::fluttercry2:

Dodałyśmy prawie w tym samym czasie, nie zauważyłam cię XD

Tak, art jest mój , koniec offtop

Nick: nie mam pojęcia co znaczy. Jedyny wyraz, z którym mi się kojarzy, to gips. Ale w sumie dosyć unikatowy. Mocne 7/10

Avek:jakąś pani z anime, którego nie znam ;-;

Sygnaturka; aaaaaa.... Nie widzę ;-;

Ogółem: raczej nie znam, jestem nową toteż dopiero poznaję ludzi XP

Startowe 8/10 xD

Nick: Połączenie imienia ulubionej postaci z ... Danią? Okej, to nie było zamierzone, ale zauważ, że tak jest. Mi się podoba.
Avatar: Zdjęcie dość średniej jakości, ale za to widać po raz kolejny, że Rainbow Dash to jej ulubienica.
Sygna: Z tego co wiem pojawia się dość często, z czego mogę ją spotkać wszędzie.
Ogółem: Masz zadatki, na kogoś kto całkiem nie źle pisze, ale trzeba poprawić co nie co. Jest w porządku.

Nick: świeży już raczej nie jesteś, ale KK. Dotarło do mnie, że na forum jest tylko jeden świeży i że to ty :v 10/10

Avek: raczej mi nie podchodzi, gra chyba jakąś czy cuś XD 2/10

Sygnaturka: świeży.... Świeży everywhere....

Ogółem: chyba jesteś całkiem w porządku, polecam, Wildy Wildy.

W sumie 9/10

• Upvote 1

N: W sumie brzmi jak jakaś nazwa kucowego ocka na przykład czy coś. Ale w sumie jest okej, nie jest na kilometr i jest dość charakterystyczny. 

A: Fanart jakiś. Z kucem Troszku dziwnie wykadrowany i ogółem średnio mi podchodzi art. Ale podejrzewam, że to dzieło danej osoby, więc na plus, bo to fajne mieć jako avatar swoją pracę.

S: W sumie to jej nie widzę.. 
U: Widuję trochę. Udziela mi się w temacie z rysunkami ostatnio, haha! Chyab w porządku, o. 

Nick: mówi mi tyle co, weź idź stąd. Ugryź, bądź także coś o czym nie mam zielonego pojęcia.
Avatar: Nie powiem, że ma fajne zdjęcie. Ponieważ ma bardzo eleganckie zdjęcie.
Sygna: Nie spotkałem go za bardzo, więc od wstępnej oceny się powstrzymam ... chociaż to co ma w sygnaturze to mnie rozwala, dobija i zmusza nad istnieniem w tym czymś, co nazywamy życiem. Dlaczego tak dużo tak o tym myślę? ... Po prostu nie chcę, aby mózg mi się stopił.
Ogólnie: Wolę nie ryzykować jakichkolwiek stwierdzeń, gdyż każda może okazać się błędna. Mimo to fajny obrazek z dobrym tekstem.

N: Mówi mi tyle, że gościu słucha dobrej, prawdziwej muzyki. :fluttershy5:

A: Tyle samo co powyżej, jednak jest tym wyjątkowy, że zamiast uszu są em.. gitary? Podoba mi się i jeśli to Twój własnoręcznie wykonany avatar, to z szacunkiem daję 8/10

S: Niestety jej nie widzę, więc oceniać nie ma co.

U: Pierwszy raz się spotykamy, więc za bardzo się nie znamy. :shrug: