Jump to content

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2

SystemShy

Recommended Posts

N: Dwuczłonowy, aczkolwiek oddzielony tylko dużą literką. Nie lubię. Wolałbym tam spację, czy coś. No ale, ogółem jest całkiem spoko.

A: Izaya Orihara. Ach. Moja ulubiona postać z tej serii. Właściwie, jeśli o animce chodzi, to chyba ulubiona ze wszystkich serii. Szkoda tylko, że jakości takiej kiszkowatej, no ale.

S: To takie... prawdziwe. Bardzo.

U: Właściwie to nie kojarzę [*] 

N: Hmm prawdę mówiąc w ten sposób nazwał bym jakąś postać z pora na przygodę. Więc jest spoko

A: Jestem pewny, że już gdzieś widziałem tę bajkę, ale nieważne. W każdym razie ten lis na pewno chcę coś do jedzenia

S: Merlin i Artur taa ten serial był zajebisty

U: W sumie nie znam, ale mieszkasz w termosie z parówkami więc nie możesz był zły. 

Nick: W normach unijnych.  Nie brzmi głupio, ale też jakoś epicko też nie. Po prostu ok 7/10

Avek: Dosyć słabo ta grafika na avek pasuję, ale muszę przyznać, że podoba mi się. Wręcz bardzo i szkoda, że jako avek sam w sobie prezentuje się miernie. Tak czy tak, na zachętę dam 7/10

Sygna: Nudna, a sama kreskówka wydaję mi się raczej durna i próbująca być śmieszna, niż być nią samą. 4/10

User: Kojarzę nick, ale usera za cholere. Nie wiem, pewnie jakaś osoba, która coś tam piszę i to wszystko.

N:Kojarzy mi się z wieloma rzeczami od monety przez firmę do bohatera gry ciekawe co jest prawdziwe

A: Wygląda nawet ładnie komponuje się z białym tłem forum

S: Pfff no pierwszy obrazek nie podoba mi się, drugi przynajmniej przyciąga uwagę. Serio na sekundę odpłynąłem patrząc się na niego

U: Na pewno cię kojarzę, tylko bladego pojęcia nie mam skąd dokładnie 

N: Po dłuższym rozmyślaniu stwierdzam iż nick jest taki sobie.

A: Jakaś postać z anime, którego nie kojarzę. Jednakże obrazek całkiem miły dla oka

S: Dwa GIFy na których znajduje się chyba Hakase. W mojej ocenie są średniawe, ale i tak lepsze, niźli znajdowałby się tam Nano-kartofel.

U: Z tego co widzę ID<1000, jednakże jeśli dobrze sięgnę pamięcią w tył, to rzadko na usera napotykałem. Nie mam o nim jeszcze wykształconej opinii.

Edited by Garin

N:Może być 4/10

A:Z jakiegoś anime? ta czapka to chyba ruska co? 6/10

S:Świetna sygnaturka 8/10

U:Nie znam cie ale i tak daje  5/10 (Za tło na profilu zawyzam ocene ^^)

Edited by bolish77

N: Wziął się chyba z polish ale nie jestem pewien.

A: Kuco steam hmm ciekawe :)

S:Z gry watch dogs.Słyszałem że fajna gra ale pograć to sobie nie pogram na moim sprzęcie.

U:Nowy użytkownik forum ale wydaje się ciekawy i interesuje się bronią :)

N: Całkiem ciekawy

A: Spitfire w okularach jakie często nosi Rainbow. Fajny pomysł. Tylko te gogle dziwnie mi tu wyglądają w tym połączeniu

S: Wojenna siła pegazów. Spitfire, Soarin i Rainbow z fajną bronią. Jak dla mnie super

U: Niestety nie specjalnie kojarzę. Nie mogę raczej za dużo powiedzieć

Nick: No niby spoko, ale ta kropka nieco razi i usunąłbym ją. Poza tym oryginalnie - nie widziałem nigdzie indziej podobnego.

Awatar: Długowłosy, wytatuowany ziomek patrzący na bica. Google nic mi o nim nie powiedziało, no i nieco słaba jakość.

Sygna: Garść linków i gif w którym również nie wiem o co chodzi (im mniej wiesz, tym lepiej śpisz :spike:)

User: Widziałem kilka razy, raz nawet rozmawiałem w statusie, ale nasze poglądy niezbyt się pokrywają. Mimo tego szanuję za umiejętność sensownego argumentowania.

N: Standardowy, rozpoznawalny nick, którego po raz n-ty nie chce mi się tłumaczyć.

A: Rarara ze swoim bezguściem. Nie wiem czemu, ale pierwsze co mi się nasunęło patrząc na avek to jej r63. Tak po prostu.

S: Bardzo ładna Pinakmena z odrąbanymi skrzydłami RD. Aż się łezka w oku kręci od wspomnień z czytania "Cupcakes".

U: Bardzo zły mode, którego należy z kilometrowym oddaleniem unikać jeśli coś naskrobiesz. A tak to kojarzę, ale nie znam.

N: Garin- najbardziej krasnoludzki nick jaki widziałem na tym forum. Imię to występuje w większości światów, w których występują krasnoludy więc raczej skojarzenie z krasnoludem nie jest bezpodstawne:
A: Hmm nie kojarzę tej postaci, ale obstawiam, że jest to Esudesu, bo często tą postacią spamuje :v
S: Matko i córko... taki widok niejednemu wypaliłby gały ;_;
U:Całkiem spoko, choć ostatnio zbyt często spamuje animcami z loli. Szczerze powiedziawszy wcale mi się to nie podoba ale cóż ja mogę? :dunno:

Nick: Sosna, to takie dumne i piękne drzewo. Nie znam w sumie genezy nicku, nie wiem o co chodzi, ale ogólnie spoko, czasami się spotyka patoli nazywających się BRZOZA998 albo coś w tym stylu, ale sosna brzmi fajnie, spoko.
Avatar: Złudzenie Lunowe, nie widziałem gdzie to ma mordeczkę, ale tak to barwy i wszystko ogólnie bardzo przyciągające, lubię noc. Luna też jest spoko. 
Jestem na tak.
Sygnatura: Jakaś chińska bajka, ale jakość ładna i wygląda troszkę jak kruk :x Ogólnie dość fajna
User: Nigdy nie zrozumiem tego gościa, mam wrażenie że żyje we własnym świecie, a jednocześnie jest tak przeciętnie nudny, jak większość ludzi których się lepiej nie pozna. Ma przyjemny, ujarany wzrok i uśmiech wesołego ziomeczka, co jest chyba jedną z niewielu rzeczy, które mi się w nim podobają :D No i avataruje tam sobie, whatever ;v

N: Lubisz kruki, albo jesteś prawnikiem w każdym razie spoko

A: Widzę, że lubisz film "IT" szczerze mówiąc był śmiesznym horrorem, znaczy dobrze się bawiłem oglądając go ale balony nie są straszne

S: To sam Goergie mam dla ciebie balony

- Czy one latają

- Tak latają Goergie wszystkie latają

U: Nawet spoko często widuje go w offtopie, może dlatego, że głównie tam ja siedzę 

N: Ikona lotnictwa juesej, niezbyt oryginalnie ale na plus.

A:  Jakiś osobnik płci nijakiej z chińskiej bajki, nie przepadam za tym.

S: Jeden z bohaterów hemana stracił pracę i robi za kamrzystę.

U: Wygląda że lubi chińskie bajki... Nie wiem kto to jest :rd6:

N: Taki bardzo krzyczący i w ogóle. I taki zbiorowy. Dziwne jak na nick, moim skromnym zdaniem. Ale plus za to, że w sumie, charakterystyczny na tym forum, o.

A: Jakoś mi się to anthro nie widzi. Znaczy byłoby spoko, gdyby tło było inne, tak mi się raczej nie podoba.

S: A ten obrazek już akurat ładny, podoba mi się styl cieniowania i w ogóle. Fajny art, jestem na tak.

U: Rozpoznawalny i często widuję. To chyba dobrze? 

N: Fajny i przyjemny, a do tego łatwy w pisowni, bez udziwnień.

A: Super jest, dołączył do mojej kolekcji i to od niego zaczerpnąłem mojego.

S: Nie wiem co to za film...

U: O dziwo od początku myślałem, że jesteś dziewczyną, dopiero po jakimś czasie odkryłem, że jest inaczej :v 

N: Bardzo ogólnikowe. Takie... Określające całe narody.

A: Ładny teraz, brzydki jutro. Zmienia je jak słońce pozycje.

S: Miła, kojarzę bajkę, ale zapomniałem tytułu (Czemu zawsze zanika mi potrzebny na teraz tytuł...?) "Lis i Pies" były tego 2 części

U: Widzę ten nick niemalże w każdym temacie, na jaki wejdę. Gratuluję rozszczepienia na pierdyliard części. Ogólnie miła i rozpoznawalna postać.

Edited by BRONIESiPEGASIS

N: W wymowie bardzo podobny do arlekina ale chyba nie o to chodziło, w każdym razie treściwy i krótki a o to w nickach chodzi

A: Discord jedzący grzywy księżniczek jak watę cukrową... kiepska jakość, bardzo kiepska jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie było lepszej jakści tego artu

S: Trzy spoilery, w każdym Discord... pierwszy art dość dziwny i jakiś życiowy cytat. tak bez szału trochę

U: Nie znam, choć widziałem przolotem w kilku tematach

Edited by Sosna

A: Ładna Ciri, która została przyzwoicie narysowana. Bardzo mi się podoba.

N: Znany, lubiany nick drzewkowy, czegoż chcieć więcej.

S: Jakaś amino postać, która bardzo przypomina mi kruka, ale takiego z uszami.

U: Miły użytkownik, z którym zamieniłem parę słów. Dobrze prowadzi swój dział, sprawiając, że ten rozkwita.

Niestety, ale wtrącił mi się, gdy pisałem ocenę poprzedniego użytkownika. >:|

N: I dont cnow? :rainderp: pewnie przypadkowo wciśnięte literki, bo zapewne to jakieś trollkonto albo Arek. Jeżeli to Ty Arku to pozdro! :pinkie4:
A: Boję się klaunów, a ten chce jeszcze coś dziwnego zrobić ;_; usuń ten avek, proszę, jest obrzydliwy. Jeszcze mi frytki proponuje i myśli, że się skuszę >.> 
S: Wyraża więcej niż tysiąc słów...
U: Jeżeli jesteś Arkiem to tęsknie :octcry: 

edit. bo usunęli Arka :v

N: Kojarzy mi się z Gagarinem, brzmi spoko, oryginalnie. Podoba mi się ten nick.
A: Loli policjantka, przynajmniej tak z tego punktu wygląda. Lubie loli, ale ta kreska mi nie bardzo się podoba i za ten avek dałabym może 4/10 ;-;
S: Kolejny mangoanimo, ale dla mnie to spoko, bo lubię. Tutaj już wygląda o wiele ładniej. Bardzo mi się podoba, jest uroczy :3 panienka ma fioletowe włosy, a każdy wie że fiolet to najpiękniejszy kolor na świecie.
U: Lubię go, lubi mangoanimo i loli. I ostatnio próbował grać w Dark Soulsy, w sumie nie wiem jak mu wyszło. Ale trzymam kciuki, możesz mi się chwalić :3 

Edited by PervKapitan

N: Ujdzie, ale chyba lepiej byłoby bez "Perv"...

A: Jakoś nie gustuje w tego typu awatarach, ale jakość dobra.

S: Też dobra jakość, ale nie bardzo wiem co przedstawia.

U: Pegasis dość nowa na forum, ale już zdążyła zdobyć dużo reputacji ;)

• 2 weeks later...

N: w przeszłości dość często zmieniany, a od jakiegoś czasu stały. Podoba mi się jest krótki, treściwy łatwy do spamiętania, czyli idealny nick według sosena :v
A: Pies, lub coś co w dużej mierze przypomina psa z wielkimi oczętami. Nie mam pojęcia z czego to jest ale prezentuje się ładnie
S: Dwie postacie: chłoptaś w babskiej kiecce i dziewczyna z opaską na oku. Również nie wiem z czego to i w sumie jest trochę małe ale ujdzie jako sygna.
U:W sumie okazji do pogadania zbytnio nie miałem, toteż nie wydam opinii, choć miałem okazję spotkać w kilku tematach.

• Upvote 1