Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Thera rozejrzała się. Widząc samych chłopaków w jednej chwili zrobiło jej się dość niezręcznie. Czując rękę Zacka na swoich włosach spojrzała na niego zdziwiona.

- Mogę wiedzieć, co robisz? - spytała go.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to Zack strzelił przysłowiowego "buraka" gdy zrozumiał że zrobił to odruchowo, końcówki włosów zostały w jego palcach, a on spuścił delikatnie wzrok i odpowiedział - Wybacz, przyzwyczajenie z czasów kiedy sam miałem długie. Zawsze uwielbiałem bawić się włosami, aż weszło mi to w nawyk. - wciąż nie cofając ręki zapytał - Mam przestać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Trudno mnie obrazić - odpowiedział powoli cofając rękę, był conajmniej skrępowany głupią wpadką. Właściwie to najchętniej by stąd wyszedł na papierosa, ale wolał nie śmierdzieć, kiedy siedział między Therą a Felixem, więc został - dzięki że powiedziałaś, sam bym się pewnie nie zorientował. Przepraszam. - powiedział i wziął łyka wody, przyniesionej przed chwilą przez kelnerkę - To było trochę głupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrążonemu w myślach Almurowi dobrą chwilę zajęło zorientowanie się, że pizza stała już na jego stoliku. Z boku na wpatrujący się Bóg wie w co chłopak, gdy danie już czekało, musiał wyglądać co najmniej dziwnie. Nic to, pomyślał. Wziął kawałek pizzy na talerzyk, po czym coś sobie uświadomił.

- Kean, jesz? - powiedział głośniej do kolegi siedzącego stolik obok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Już rozmawialiśmy o tym z Felixem. On mi nie wierzy, ale zauważyliście jaka ona jest nienaturalnie miła? Pierwsza lekcja i niczym nie postraszyła, tylko ten wieczny uśmiech. - Zack pogładził brodę, zawsze tak robił gdy nad czymś myślał - Trzeba kiedyś powęszyć, co Ty na to Almur?

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...