Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

-Nie filozofuj tyle kochana tylko mów co chcesz. - Zack oparł się na krześle. Był szczęśliwy, chociaż nie było to szczęście w pełnej okazałości. Wciąż miał gdzieś blokadę z powodu Layli. - Bo będzie mi smutno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No dobrze... - uśmiechnęła się do Zacka i wzięła w ręce menu. - Mają tu Crème brûlée ! - powiedziała zadowolona. - Mm... jak ja dawno tego nie jadłam... niech będzie. - zdecydowała.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Crème brûlée - powiedziała z francuskim akcentem. - Taki deser, a na wierzchu przypiekany karmel... - rozmarzyła się i spojrzała na Zacka. - Francuski deser, bardzo słodki.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Hehe :D

Ale wiesz... ja byłam kiedyś w angielskiej restauracji-knajpie i było tiramisu xd))

- Nie, nie. Zmiękczone "r" - powiedziała z uśmiechem. - To nie jest takie trudne.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A ja, jako rodowity Australijczyk...mówię po angielsku. No tak. - Zack zrobił wesołą minę widząc rękę Thery. - Ale umiem uciekać przed rekinami. I krokodylami. I waranami. I Dingo. I kangurami. A także uciekać przed pająkami i skorpionami. Ciekawie mieszkać w Australi. Jedyne co nie chce Cię tu zabić to powietrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...