Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Zack spojrzał na Therę. Była śliczna, jak najpiękniejszy kwiat. - Jestem szczęśliwy...- powiedział do siebie i dodał do niej - Lubisz Włochy?

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack otworzył drzwi i puścił Therę przodem. Podał sobie ręce na powitanie ze znajomym kelnerem i wybrali stolik. Wystrój był klimatyczny. Butelki włoskiego wina, zdjęcia i obrazy Wenecji, Toskani czy Sycylii, w radiu cicho leciała spokojna, włoska muzyka. Kelner przyniósł dwie karty dań. - Bierz na co tylko masz ochotę - uśmiechnął się Zack.

Cindy słysząc pukanie ściszyła koncert i powiedziała głośno. - Właź.

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thera usiadła na swoim miejscu patrząc zafasynowana dookoła. Wszystko było bardzo nastrojowe. Po chwili spojrzała na Zacka.

- Dlaczego mnie tu zabrałeś? - spytała z ciekawością. - Nie wiedziałam, że lubisz takie... klimaty. - dodała z uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szkoda jej trochę, że tak sama siedzi zawsze. Ma dziewczyna talent. Chociaż ty byłabyś śliczna nawet w dresie z potarganymi włosami. - uśmiechnął się do niej, nachylił i pocałował krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack gubił się w mmyślach. Lubił Therę. Bardzo ją lubił. Chyba nawet za bardzo. Ale to za wcześnie na ostrzejsze słowa. Za wcześnie by o tym mówić. Chłopak postanowił zmienić temat. To nie czas ani miejsce na to co chce powiedzieć. - Jakim cudem w ogóle Cindy znalazła się u Ciebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna nadal czerwona podniosła wzrok.

- Chciała pogadać. A potem mi pomogła się wyszykować. I tak jakoś wyszło - powiedziała spokojnie.

"Co ja do niego czuję? Dlaczego zawsze uśmiecham się, gdy go widzę?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...