Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

?

 

Ukryta zawartość

Ktoś mi to wysyłał. Jak ty to nazywasz symfonicznym, technicznym, czy death metalem, to rzeczy których ja słucham, pochodzą z najgłębszych czeluści szatańskich umysłów wypełnionych lawą, gwoździami, czarnymi dziurami i skondensowanym agonalnym lamentem torturowanych stworzeń w każdym wieku, każdej płci i każdego gatunku na ziemi.

Vocaloidom mówimy nie. Jedynie Song for Great Satan było ciekawe z tego co słyszałem.

Link do komentarza

Ktoś mi to wysyłał. Jak ty to nazywasz symfonicznym, technicznym, czy death metalem, to rzeczy których ja słucham, pochodzą z najgłębszych czeluści szatańskich umysłów wypełnionych lawą, gwoździami, czarnymi dziurami i skondensowanym agonalnym lamentem torturowanych stworzeń w każdym wieku, każdej płci i każdego gatunku na ziemi.

Nie wiem, strzeliłem w pierwszy lepszy utwór, który miałem na końcu języka. Ja głównie preferuję utwory okraszone w instrumenty smyczkowe i dęte, choć w tym drugim głównie z grupy aerofonów wargowych (czyt. flety).

 

Proszę Arłoszku.

Ukryta zawartość

Nawet nie otwierałem, a już widziałem, że to będzie klasyg w postaci Hitu mongolskich dyskotek. :spike:

 

Aczkolwiek podbijam.

  • +1 2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...