Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Sportowe: Rocket League :cydr:

Gra akcji: Overwatch <3

Strategie: Company of Heroes 2

Platformowa: Portal 2

Strzelanki: Battlefield 1(Jak tylko wyjdzie, to będzie nieziemski FPS wszech czasów, CoD może tylko drzeć japę)

Muzyczna: Audiosurf

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Zgadzam się. Warto aby gry były f2p albo bardzo tanie. Do tego nie zapominajmy o tym, że nie każdy ma zawsze przy sobie kombajn do grania.

 

Ja np. do listy gier dodałbym rodzimą strategię Earth 2150 (o ile pamiętam dwie ostatnie części trylogii po odpowiednim patchu mogą grać razem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam radę w ten weekend, bo mogę tylko w sobotę (28.05) wieczorem a w niedzielę pewnie w ogóle, ale jak coś to mogę być graczem rezerwowym, zapisanym do frakcji gdzie będzie mniej ludzi. I proszę o przygotowanie listy zatwierdzonych gier w które na 100% zagramy, by łatwiej było odnaleźć "miszczów gry" i by propozycje się nie dublowały.

A co do mojego wcześniejszego postu: przepraszam nie zauważyłem zmiany w poście głównym.

 

5 hours ago, Lucas said:

Gra akcji: Overwatch <3

huehuehuehueheuheuhuehueu

Dobry dowcip ;_;

Śmieszek Lucas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam do NLR.  Co do BF 2 to niedawno wyszedł próbek i można znowu grać na multi i wkurzać się z innymi żywymi na tą wroga altyrerie. Nie trzeba gry kupować bo w instalator ze już jest opcja zainstalowania bf2 + wszystkie dodatki ^^

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do sekcji Lunarnej. Niebieski jest ładniejszy niż żółty :P A trackmanię lepiej pobrać ze Steam (łatwość robienia zrzutów ekranu, nie potrzeba żadnych Frapsów i innych). Pamiętajcie, że w Trackmanii można pomalować samochód, co w sumie byłoby dobrym pomysłem. Aha. Mój nick w Trackmanii to: "djsound2" - nie da się go zmienić :/ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś postaram się z Arjenem ustalić oficjalne kolory pojazdów, godzinę i datę, oraz ogólne zasady panujące podczas rozgrywek, więc oczekujcie informacji :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Chief napisał:

Liczę że godziny i dni będą tak dostosowane, by nie kolidowały z premierami odcinków i meetami lokalnymi :)

 

Też byśmy tak chcieli ale wszystkich nie zadowolimy. Do tego ja nawet nie wiem gdzie i kiedy są jakieś meety :luna: Najpóźniej w piątek pojawią się szczegóły, tymczasem zapraszam do pobierania trackmanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Arjen napisał:

 

Też byśmy tak chcieli ale wszystkich nie zadowolimy. Do tego ja nawet nie wiem gdzie i kiedy są jakieś meety :luna: Najpóźniej w piątek pojawią się szczegóły, tymczasem zapraszam do pobierania trackmanii.

 

Rozumiem, że wersja TMNF nie-steamowa (pobrana jakieś... 5 lat temu?) ujdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Onyx napisał:

Mam nadzieje, że to nie będzie jakiś duży poziom, bo ja na przykład nigdy w to nie grałem :v

NIe chodzi o wygranie tylko o zabawę. Też nigdy nie grałem.

 

Ja niestety się wypisuję, właśnie się dowiedziałem, że wyjazd mi wyskoczył w ten weekend. Miłej zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...