Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Guest

Odcinek 19: Znaczków Naszych Wina

Opinia  

41 members have voted

1. 1. Jaka ocena

• 1/10
      0
    • 2/10
      0
    • 3/10
      0
    • 4/10
      0
    • 5/10
    • 6/10
      0
    • 7/10
    • 8/10
    • 9/10
    • 10/10
    • 11/10 Poland Stronk

Recommended Posts

Co?

Czekajcie, niech mi ktoś wytłumaczy? Odcinek pojawił się tylko z polskim dubbingiem?  Widzę tylko dwie możliwości. Polsza stała się silna i wyprzedziła panów za wielkiej kałuży. Albo mamy przeciek. 

Edited by WilkU
  • Upvote 1

Odcinek:

Spoiler

Wyższa jakość i alternatywne linki wkrótce.

• Upvote 4

Guest

THX za link, dodaję do tematu. Jeśli będą w lepszej jakości to dajcie mi znać, postaram się dodać linki jak najszybciej.

Co do odcinka: Ogółem całkiem fajny. Gabi jest miłą zmianą co do gryfów. Fajny żart z kościami jako znaczek. CMC i Gabi zaśpiewały piosenkę i nawet im fajnie wyszła. Spodziewałem się, że CMC zapomniały o pracy Gabi jako listonszka, ale i tutaj mnie scenarzyści zaskoczyli. I do tego Twilight w jej trybie nerda. Daję 9/10.

22 minuty temu 1stChoice napisał:

Jest Starlight w tym odcinku?

Nie.

Design Gabi jest boski :3

Do końca odcinka miałem nadzieje, że jej się uda meh szkoda.Jednakże czuje, że znaczki trochę straciłyby sens gdyby inne rasy też mogły je mieć.Ogólnie jest spoko, że nie zepsuli tej wyjątkowości ale szkoda, że Gabi go nie dostała.Ależ mnie rozrywa wewnętrzny konflikt :discord2:

To mój pierwszy szczęśliwy dzień ;-; Nie sądziłem, że kiedykolwiek to nadejdzie ;v 

Dafuq?

Ja w ogóle pierwsze słyszę o dubbingu 6 sezonu. To jest tak, że im się kolejność popieprzyła, czy nagle nie wiadomo skąd ten odcinek wyskoczył?

Mówią, że nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji. A tak naprawdę to najmniej prawdopodobną rzeczą okazala się premiera MLP w polskiej wersji xD

No to na wstępie... Znaczki dobrze, że zostawili tylko dla kucyków. Charakter Gabi jak najbardziej został świetnie ujęty. Ciekawa animacja gryfow w niektórych momentach.

+Nowy problem znaczków

+Ciekawe momenty w animacji

+Kontynuowanie unikalności znaczków

+Interesująca fabuła

Co do minusów to może jedynie rozwinięcie akcji dopiero po połowie odcinka, ale już nie będę taki drobiazgowy. 

• Upvote 1

26 minuty temu Prowokator napisał:

+Kontynuowanie unikalności znaczków

A mi się to trochę nie podoba, to tak, jakby inne rasy nie mogły odkryć swego przeznaczenia, czy przyszłości. Choć może to się odnosi do tego, że tylko LUDZIE mogą odkrywać swoje talenty... Zwierzęta bywają zdolne, ale one nie są przecież świadome, nie w takim s3ensie...

Ale amerykańce mają ból doopy. Hasbro już pewnie dostało pozew :v

Być może to ten odcinek przekona niektórych polskich bronych, że nasz dubbing wcale tak nie odstaje od oryginału? :aj3:

Natomiast sam odcinek uważam za jeden z najlepszych z sezonu 6. Była nowa postać, piosenka, dobry morał, niezdrowo podjarany Tłalot... Czego chcieć więcej? :hBB25:

Odcinek zarówno ze względu na treść, jak i okoliczności, w jakich został upubliczniony dostaje ode mnie 11-/10

Edited by SPHRAX
  • Upvote 4

3 minutes ago, SPHRAX said:

Być może to ten odcinek przekona niektórych polskich bronych, że nasz dubbing wcale tak nie odstaje od oryginału? 

Już chciałem napisać w poprzednim moim poście, że polski dubbing CMC jest do dupy, także sorry :evilshy:

Odcinek mega dobry, ja nie znalazłem żadnych wad. Nawiązania do starych odcinków, świetny dubbing, super piosenka, fabuła na poziomie, no odcinek jeden z lepszy w całym serialu jak dla mnie. 11/10, ale to i tak za mało moim zdaniem :enjoy: 

• Upvote 2

9 minut temu MasterOfRainbows napisał:

polski dubbing CMC jest do dupy, także sorry :evilshy:

Jak przyzwyczaiłeś się do oryginalnych głosów... Już kiedyś pisałem, że inne ≠ gorsze, a mi nawet się bardziej polski podoba. :rainderp:

• Upvote 3

Odcinek obejrzałem i muszę powiedzieć, że jestem trochę zaskoczony bo sądziłem, że Gabi będzie gryfenm w wieku CMC , a ona jest praktycznie tylko troszkę młodsza od Gildy, fajnie też pokazzli jej charakter taka mała odskocznia od stereotypu "każdy gryf to gbur", jej pozytywne nastawienie jest wręcz zaraźliwe, dlatego nie dziwię się CMC, że nie chciały jej zawieść - a zwłaszcza moje psychologiczne kucykowe odbicie czyli Scoots morał też sensowny i pouczający. Design Gabi cudny, a piosenka porównywalnie dobra jak Hearts Strong as Horses- jako były avatar Babs Seed mogę powiedzieć tylko jedno

babs_seed_seal_of_approval_by_kotanom-d5

• Upvote 2