Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Ładny off topic, ale tak to już bywa w tematach typu "poznajmy się"^^ Napiszę tylko że na ponymeetach nie bywam, w sensie oglądania kucyków jestem singlem :P a do KrK mam 20 minut drogi chociaż nie lubie poruszać się po tym mieście, prawko zdawałem w Bielsku( dużo mniejszy ruch) Kto by chciał to jeszcze podaje Skype: "kruk_iii" zapomniałem podać wcześniej, już nie śmiece więcej w tym temacie *pinkie pie promise*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam jest Wspaniały i Potężny Syskol na kolana przed moją potęgą! Albo nie wróć to jeszcze nie jest czas by pokazać, że jestem jakiś dziwny (bo nie jestem). dobra to od początku. Jestem Syskol i mam 19 lat (tak wmówili mi rodzice, tak ciężko było zmienić datę urodzin o jeden dzień? Wtedy bym mógł napisać, że mam 20lat). Pojawiłem się tu by nawrócić was i uświadomić wam, że najlepszym kucykiem jest Trixie! i dlatego, ze dowiedziałem się, że ktoś z was zabrał się za tłumaczenie Fallout Equestria (przeczytałem po angielsku o i po polsku mogę, jakoś strasznie długie to przecież nie jest). W przeciwieństwie do tego co niektórzy starają się mi wmówić nie jestem hipsterem i złym człowiekiem. Ostatnią rzeczą którą powinniście o mnie wiedzieć to fakt, że jestem prawdopodobnie jedyną osoba na świecie która nie lubi Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, RD jest najlepsza! (A po RF jeszcze bardziej) I obok niej Celestia ^^ Witajcież, nowi :D

że jestem prawdopodobnie jedyną osoba na świecie która nie lubi Fluttershy.

Cóż...rozczaruje cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci powiedział, że ja normalny jestem? O.o A Trixie w avku to konieczność, zanim zrobi inkwizycyjną RD to wieki miną :P Chyba że chodziło o fluttershy, nawet nic z niej nie mam w teście osobowości kucyków xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...