Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

A ja chce się przywitać ponownie(ten temat się nadaje). Mówiłem już, że mam na imię Michał ale dodam do tego, że mam 19 lat. Hi Everypony :yay: PS. Z drugiej strony chciałem również przeprosić za bardzo małą aktywność od początku założenia konta, ale niestety miałem za dużo spraw na głowie i mało czasu na komputer. PS2. Jeszcze raz witam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weren't there for a long time. A long time... A tak na serio to witam wszystkich nowych i łapajcie cyder: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr: :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imię mi Damian, lat niedawno dwadzieścia ukonczyłem. Moją ulubioną postacią MLP jest Pani Nocy, Ta która Zsyła Sny, Equestriański zastępca Morfeusza. Mieszkam na Podkarpaciu, kawaler, stan wolny. Mam fioła na punkcie kuców, lubię wycieczki rowerowe i różne rodzaje muzyki. Aktualnie pisze fica "Trzy Strony Medalu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH nazywam się Artur co można wywnioskować i po moim niku i mam 25 lat z kucykami po raz pierwszy zetknąłem się około 5 lat temu, wtedy mój 8 letni wówczas siostrzeniec oglądał bajkę mlp princess promenade jak się nie mylę, a że ja jestem fanem dobrej animacji dołączyłem do niego.

szybko jednak straciłem zainteresowanie, i powróciłem na dobre około rok temu za sprawą serialu mlp fim jest znacznie lepszy niż pełnometrażowe stare kuce!! Chociaż wszystkie filmy nadal posiadam.

niedawno skończyłem oglądać po raz któryś 2 sezon, nie było jeszcze wtedy napisów , więc postanowiłem że zrobię coś dla kochanych BRONIES i sam napisze. Projekt był już dość zaawansowany, ale ktoś mnie uprzedził gdy byłem w połowie - może i lepiej bo to tłumaczenie jest dużo lepsze.

Obecnie wgryzam sie w fan fiki, moimi ulubionymi stały się:

- Trzy strony medalu - przy okazji cześć Pillster dobrze że cie tu znalazłem, dzięki temu dopadłem 2 kolejne rozdziały tego epickkiego FF zanim je tymczasowo usunąłeś - nie było ich wówczas na FGE i chyba dalej nie ma.

- Daddy discord - kolejna świetna opowieść, choć nie ma tagu violence

to jednak jest troche okrucieństwa w tym FF.

- trzecie FF Ale najlepsze ze wszystkich!! legendarne już PAST SINS

po prostu poezja!! Swoją drogą jeden z użytkowników FGE porównał "trzy strony" do tego, miał całkowitą racje, jeśli podobał ci sie PS to trzy strony też polubisz i na odwrót!!!

CO poza kucykami mnie interesuje?? informatyka to moje HOBBY!!

Lubie też pływać, jeździć rowerem, lobię parki linowe, muzykę: rock, pop, metal i trance.

Do niedawna też interesowałem się PK, o co biega?? zobaczcie sami tu:

http://www.youtube.com/user/74team/videos

do niedawna byłem kamerzystą tej dość małej ale sławnej w moim mieście ekipy.

Mój ulubiony kucyk/ kucyki?? RAINBOW DASH!! i Twilight Sparkle

W "trzech stronach medalu" poczułem ostry żal - związany z jednym, z moich ulubieńców -, ale nie będę spoilerował tutaj, możecie mnie też zaleście na FGE, gdzie rozwinąłem nieco za bardzo przyznaje "recenzje " jednego z tamtych userów.

OTO i ja i moja historia z kucykami pozdrawiam wszystkich a w szczególności ciebie Pillster.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kucyk w twojej sygnaturze,ten niebieski jednorożec po lewej, to nie jest przypadkiem flash forward??

Ti's a Trixie, odc 6 pierwszego sezonu pod tytułem "Chwalipięta"

Jaśniejsze umaszczenie i inny kolor oczu.

Nie jestem jeszcze aż tak znany, żeby ludzie robili arty z moimi OCetami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...