Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

5 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Cześć wszystkim. 

Na forum jestem od niedawna... choć brak czasu sprawił, że dopiero teraz mam chwilkę by się przywitać. Jestem z małopolski i kucykami interesuję się od bardzo dawna, a zaczęło się jeszcze od G1 na kasetach VHS. Po za kucykami interesuję się muzyką, grami komputerowymi, nowinkami technologicznymi, historią, mitologią i papierowym rpg. Z hobby wspomnę o kolekcjonowaniu starych komputerów z oryginalnymi programami. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać czy po prostu popisać zapraszam na pw. 

Wita, dziś 5 godzin mego spóźnienia...

Meh.

Witam, pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Cześć wszystkim. 

Na forum jestem od niedawna... choć brak czasu sprawił, że dopiero teraz mam chwilkę by się przywitać. Jestem z małopolski i kucykami interesuję się od bardzo dawna, a zaczęło się jeszcze od G1 na kasetach VHS. Po za kucykami interesuję się muzyką, grami komputerowymi, nowinkami technologicznymi, historią, mitologią i papierowym rpg. Z hobby wspomnę o kolekcjonowaniu starych komputerów z oryginalnymi programami. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać czy po prostu popisać zapraszam na pw. 

Witaj i czuj się jak u siebie!

Jeśli czegoś nie wiesz lub chcesz popisać, śmiało pisz do mnie ^^

Papierowe rpg powiadasz? Jest tu dział na forum przeznaczony wyłącznie na gry rpg/pbf (play by forum), sama uczestniczę w jednej "luźnej" sesji :fluttershy4:

 

@Ziemniakford111222, spokojnie, ja z 6-godzinnym opóźnieniem :rd11:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Mikołaj, tutaj znany jako MiLiPo znowu powraca! (nie to, że ktoś mnie znał :D) Obejrzałem całe 4 sezony MLP wraz ze wszystkimi częściami EG i kinówką :) Przystopowałem z MLP kiedy obejrzałem kilka odcinków 5 sezonu więc nie jestem na bieżąco (bez spoilerów od strony kolegi jak i samego Hasbro się nie obeszło), ale kiedyś to nadrobię. Postanowiłem wrócić na trochę i zobaczyć czy w ogóle warto wracać do fandomu i znowu być aktywnym broniaczem. Miło was znowu widzieć! (szczególnie MK, nie zapomnę tego kebab meeta z karaoke ;))

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MiLiPo napisał:

Cześć! Nazywam się Mikołaj, tutaj znany jako MiLiPo znowu powraca! (nie to, że ktoś mnie znał :D) Obejrzałem całe 4 sezony MLP wraz ze wszystkimi częściami EG i kinówką :) Przystopowałem z MLP kiedy obejrzałem kilka odcinków 5 sezonu więc nie jestem na bieżąco (bez spoilerów od strony kolegi jak i samego Hasbro się nie obeszło), ale kiedyś to nadrobię. Postanowiłem wrócić na trochę i zobaczyć czy w ogóle warto wracać do fandomu i znowu być aktywnym broniaczem. Miło was znowu widzieć! (szczególnie MK, nie zapomnę tego kebab meeta z karaoke ;))

Witaj z powrotem :lunahug2:

Sama jestem tu w sumie od niedawna, ale mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MiLiPo napisał:

Cześć! Nazywam się Mikołaj, tutaj znany jako MiLiPo znowu powraca! (nie to, że ktoś mnie znał :D) Obejrzałem całe 4 sezony MLP wraz ze wszystkimi częściami EG i kinówką :) Przystopowałem z MLP kiedy obejrzałem kilka odcinków 5 sezonu więc nie jestem na bieżąco (bez spoilerów od strony kolegi jak i samego Hasbro się nie obeszło), ale kiedyś to nadrobię. Postanowiłem wrócić na trochę i zobaczyć czy w ogóle warto wracać do fandomu i znowu być aktywnym broniaczem. Miło was znowu widzieć! (szczególnie MK, nie zapomnę tego kebab meeta z karaoke ;))

Witaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MiLiPo napisał:

Cześć! Nazywam się Mikołaj, tutaj znany jako MiLiPo znowu powraca! (nie to, że ktoś mnie znał :D) Obejrzałem całe 4 sezony MLP wraz ze wszystkimi częściami EG i kinówką :) Przystopowałem z MLP kiedy obejrzałem kilka odcinków 5 sezonu więc nie jestem na bieżąco (bez spoilerów od strony kolegi jak i samego Hasbro się nie obeszło), ale kiedyś to nadrobię. Postanowiłem wrócić na trochę i zobaczyć czy w ogóle warto wracać do fandomu i znowu być aktywnym broniaczem. Miło was znowu widzieć! (szczególnie MK, nie zapomnę tego kebab meeta z karaoke ;))

Cześć! :fshug: Według mnie powrócić warto, choć na pewno wiele się zmieniło. Skoro obejrzałeś już kinówkę, to obawiam się, że chyba już wróciłeś na ścieżki taboretowego upadku:twiblush: I drugi raz możesz nie dać rady się wyrwać. A nowe sezony trzymają poziom, więc nadrabiaj jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jasiulo napisał:

Cześć! :fshug: Według mnie powrócić warto, choć na pewno wiele się zmieniło. Skoro obejrzałeś już kinówkę, to obawiam się, że chyba już wróciłeś na ścieżki taboretowego upadku:twiblush: I drugi raz możesz nie dać rady się wyrwać. A nowe sezony trzymają poziom, więc nadrabiaj jak najszybciej.

Kinówka mnie zaskoczyła pozytywnie po całości! Na początku miałem dylematy czy warto, czy jednak nie, a jak mi się nie spodoba, ale sobie przypomniałem, że czekałem już kilka dobrych lat na tą kinówkę więc poszedłem razem ze znajomkiem i było mega! A co do tych nowych sezonów to oczywiście nadrobię, jak znajdzie się czas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MiLiPo napisał:

Cześć! Nazywam się Mikołaj, tutaj znany jako MiLiPo znowu powraca! (nie to, że ktoś mnie znał :D) Obejrzałem całe 4 sezony MLP wraz ze wszystkimi częściami EG i kinówką :) Przystopowałem z MLP kiedy obejrzałem kilka odcinków 5 sezonu więc nie jestem na bieżąco (bez spoilerów od strony kolegi jak i samego Hasbro się nie obeszło), ale kiedyś to nadrobię. Postanowiłem wrócić na trochę i zobaczyć czy w ogóle warto wracać do fandomu i znowu być aktywnym broniaczem. Miło was znowu widzieć! (szczególnie MK, nie zapomnę tego kebab meeta z karaoke ;))

Witaj, witaj.

Bądź pozdrowiony, smacznego czy coś.

Dziś 19 godzin spóźnienia... meh...

To tam... cześć, pozdrawiam, Ziemniak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

 

47 minut temu, xCrazyPony napisał:

Oglądałem wszystkie sezony wraz z siódmym, wszystkie EG i MLP Movie

No ja jeszcze nie skończyłem najnowszego sezonu, a na film to pewno za tydzień się wybiorę... :bronies:

A G1 znasz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w tej wiekuistej najciemniejszej otchłani internetu, wędrowcze.

Całe 18 godzin się tym razem spóźniłem, by móc w końcu cię powitać.

Tak więc bądź pozdrowiony, albowiem tylko dobrzy ludzie są pozdrowienia warci.

Czekaj...

co?

mniejsza.

Witam, pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mój przyjaciel ma na imię Bartek. To ty? Czyżbym w końcu cię przekonał?

18 godzin temu, xCrazyPony napisał:

Cześć jestem tu nowy mam na imię Bartek. Interesuję się historią i polityką. Lubię pierogi i MLP:FIM, moja ulubienica to Luna. Lubię ship LunaCord. Oglądałem wszystkie sezony wraz z siódmym, wszystkie EG i MLP Movie ;)

Widzę, że mamy wspólne pozakucowe pasje :) Jaka jest twoja ulubiona epoka historyczna? Polityką też się interesuję, ale nie chcę zostać Shitstorm Kingiem (hehe, bo MLP Film :~~~D). Wal śmiało na priv.

18 godzin temu, Starray napisał:

Jak masz jakieś pytania to pisz do mnie śmiało

Ja mam małe pytanko. Jak to zrobiłaś, że w miesiąc nabiłaś 90 reputacji, choć bardzo rzadko widzę twój nick? Gdzie ty się chowasz? :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jasiulo napisał:

Ja mam małe pytanko. Jak to zrobiłaś, że w miesiąc nabiłaś 90 reputacji, choć bardzo rzadko widzę twój nick? Gdzie ty się chowasz? :twiblush:

Wszędzie :suspicious:

A tak na serio, to mam kilka tematów, które dostały trochę strzałek w górę, i sama nie wiem jakim cudem mam już 90 reputacji :derp2:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie mam zielonego pojęcia co mnie skusiło do zarejestrowania się tutaj (pewnie promile we krwi), ale witam wszystkich serdecznie. Zacznę od tego, że mam na imię Jakub, mam 22 lata i studiuję na AGH w Krakowie.
Odnośnie samej tematyki forum, to siedzę w tym od niedawna. Natrafiłem na MLP  w sierpniu 2016 roku w dość przypadkowy sposób. Jako że lubię bajki oraz kontrowersję, zacząłem dla beki oglądać ten serial ... i mi się spodobał. Obecnie jestem po szóstym sezonie, który skończyłem oglądać już dość długi czas temu. W sobotę poszedłem jednak z siostrą do kina na MLP - The Movie i to tak de facto spowodowało mój powrót do tego uniwersum.
Wracając jednak do początku mojej wypowiedzi, to chyba po dwudziestu edycjach tej wiadomości dojrzałem do tego, żeby stwierdzić, że mój powód rejestracji to chęć znalezienia ludzi, którzy również siedzą w tej tematyce. Tak mi się wydaje. Trochę się tego obawiam co prawda, ale liczę na pozytywne przyjęcie. Pozdrawiam.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2017 o 02:35, Dota napisał:

Wracając jednak do początku mojej wypowiedzi, to chyba po dwudziestu edycjach tej wiadomości dojrzałem do tego, żeby stwierdzić, że mój powód rejestracji to chęć znalezienia ludzi, którzy również siedzą w tej tematyce. Tak mi się wydaje. Trochę się tego obawiam co prawda, ale liczę na pozytywne przyjęcie. Pozdrawiam.

Dziękować, witam i ja, co prawda 6 dni po fakcie, ale ciiiiiiiiiiii. Tego nie ma, to zakłócenie czasoprzestrzeni.

Dnia 23.10.2017 o 07:43, jasiulo napisał:

A Ziemniakford znowu spóźniony. Wychodzisz z formy, chopie.

No, i to jak.  Ale WF nie lubię, to co poradzę. xd

40 minut temu, Mufet napisał:

Pozdrawiam wszyskich dopiero nie dawno się zalogowałam i jeszcze nie łapie wszystkiego  moją ulubioną postacią jes władca haosu Discord.

Witaj, dziękować za pozdrowienie. Witam, pozdrawiam, ziemniak.

 

Meh. Wiersze i fanhyce piszę. Robię grafikę, muzykę, rysunki i urząd skarbowy wie co jeszcze. A powitać na czas to nie, bo po co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mufet napisał:

Pozdrawiam wszyskich dopiero nie dawno się zalogowałam i jeszcze nie łapie wszystkiego  moją ulubioną postacią jes władca haosu Discord.

siema siema o tej porze kazdy wypic moze jakby nie bylo jest bardzo miło normalnie walimy to co mamy tak kminimy normalnie na lewo to nie zgrzewo jakby nie bylo jest bardzo milo zwolnij bo to jest jednokierunkowa panie pij od nowa dwa łyki byly dla filarty stylistyki tera pijemy pod wwa bo to jest artykul 202 nie eee spoko luzik bluzik facet z aparatem sobie normalnie jaja kmini jak by byla myszka miki se zdjął kolczyki normalnie kiedys byl zakuty normalnie w kajdany ale normalnie dowiedzial sie od mamy ze go rozkuli tacy byli mili ze go normalnie wypuscili jakby nie bylo bedzie bardzo milo

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...