Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Tarreth

Ogłoszenia od administracji

Recommended Posts

Poszukiwany, Poszukiwana - Opiekunowie Działów!

Posiadamy wolne pozycje Opiekunów dla:
- Trixie,
- Derpy,
- Discord,
- Starlight Glimmer,
- Fluttershy,
- Rarity,
- Twilight Sparkle

Chętnych na dołączenie w szeregi Smerfów (Opiekunów Postaci) zapraszam do składania podań bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek z Administratorów Wspierających (tych fioletowych takich).
Doświadczenie mile widziane, acz nie wymagane - pokażemy jak zajmować się działem, jednak pomysły na treść muszą być Wasze!

• Upvote 3

Pozycje rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Bierzcie póki ciepłe!

Opiekunów poszukują jeszcze:
- Trixie,
- Derpy,
- Discord,
- Rarity

Ale to nie wszystko!
Jeżeli posiadasz pomysł na swój własny dział - zapraszamy do odzewu! Jeżeli przedstawisz ciekawy pomysł na prowadzenie własnego działu, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie by go otrzymać!

Chętnych na dołączenie w szeregi Smerfów (Opiekunów Postaci) zapraszam do składania podań bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek z Administratorów Wspierających (tych fioletowych takich).
Doświadczenie mile widziane, acz nie wymagane - pokażemy jak zajmować się działem, jednak pomysły na treść muszą być Wasze!

Edited by Szonszczyk
Update :V
  • Upvote 1

Tłoczno dziś.

Zegarmistrz otrzymał awans na stanowisko Administratora Wspierającego. Od dziś przestał być Papą Inkwizytorem a stał się Papą Adminem. Życzmy mu szczęścia na nowej drodze życia.
Dodatkowo, na okres próbny, moderatorem zostaje PervKapitan. Przez dwa tygodnie będziemy patrzeć na jej poczynania. Jeżeli się sprawdzi, nasza mała gromadka ogóreczków powiększy się o jednego korniszonka. Trzymajmy kciuki!

• Upvote 3
  • Thanks 5

Polowanie czas zacząć!

Zapraszamy wszystkich Użytkowników do wzięcia udziału w ogólnoforumowym evencie!
Wszystkie szczegóły znajdziecie na Wzgórzu Ognia w dziale Zecory.

• Upvote 3

Dwa działy straciły ostatnio swoich opiekunów, a tym samym prawdopodobieństwo zaakceptowania waszych podań wzrosła!
Podania na opiekunów działu prosim składać na mojego priva (lub Deca, jeśli się mnie z jakiegoś powodu boicie).
Pełna lista działów bez opiekuna, a także garstka informacji jak takowym zostać, znajduje się w:
Jak to jest być opiekunem?

(z uwagi na ostatnie wydarzenia, punkt 1 FAQ został zaktualizowany)
Życzę wam miłego wieczoru, dobrej nocy lub udanego dnia w zależności kiedy to czytacie.

• Upvote 7

Co prawda do kalendarzowej wiosny jeszcze trochę nam zostało, ale jak co roku już dziś, 8 marca w dniu Waszego święta, czuć pierwsze jej powiewy. W podzięce za to, za wszystko co robicie i za to, że po prostu jesteście z nami, chcielibyśmy życzyć Wam, drogie pegasis, koleżanki i przyjaciółki, dużo szczęścia, radości, pomyślnych wiatrów oraz wszystkiego, co sobie wymarzycie.

Ps:
Jeśli komuś z Was zwraca błąd przy próbie wgrania avatara, należy zmienić jego rozszerzenie z "jpg" na "png" lub "gif". Jest to tymczasowe obejście problemu.

• Upvote 3
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...