Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Królu, królu, może powysyłasz tych wszystkich chcących do służenia ci na małą misję samobójczą testową? Niech wysadzą wszystkie cukiernie w Canterlocie, albo oddadzą wszystkie książki z pewnej biblioteki w Ponyville do punktu skupu makulatury...

 

Pytania, hm... czego tu jeszcze nie było...

1. Co sądzisz o inkwizycji?

2. Czy rozważyłbyś stworzenie tego typu organizacji?

3. Czy z Diamentowych Psów byliby dobrzy niewolnicy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żałuję twojego upadku i czekam na wielki powrót. A może i moja osoba na coś ci się przyda mój panie?

Jeżeli masz mi coś ciekawego do zaoferowania, to może i się na coś przydasz

 

1. Co sądzisz o inkwizycji?

2. Czy rozważyłbyś stworzenie tego typu organizacji?

3. Czy z Diamentowych Psów byliby dobrzy niewolnicy?

1. Jest to całkiem...interesujący system. Palenie heretyków jest ciekawe

2. Może to nawet nie jest taki zły pomysł. Obawiam się jednak że moja inkwizycja musiała by spalić większość populacji tej planety i Equestri

3. Góra mięcha i zero mózgu. Diamentowe Psy to idealny materiał na niewolników.

 

Wiesz Gandzio, dziwię się że się tu zjawiłeś. Myślałem że się już ode mnie odwróciłeś

 

1 co myślisz o Fluffle Puff?

2 mogę mapę tego pałacu ze wszystkimi tajnymi przejściami etc.?

3 jak samopoczucie?

1. Naprawdę bardzo....dziwne stworzenie...

2. Możesz dostać jedynie miejsce w lochu...bądź na cmentarzu

3. W miarę, o ile ktoś mi tego dnia nie zepsuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o mapę nie o miejsce (za niskie progi jak na mnie) świat ocalony, ale na mapę czekam.

1 gdzie ona (mapa) sam pójdę?!

2 Lubisz czytać?

3 jak "ktoś" zły i niedobry zabierze ci czrną magie to będziesz się posługiwał białą w imię zua?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moge zostać katem? Odbieranie życia, dla mnie, jest zapewne tak ciekawe jak męczenie niewolników dla ciebie mój panie.

Już mam paru tych katów, poza tym odbieranie życia mnie nie męczy a wręcz mnie uszczęśliwia. Pomyślę nad twoją ofertą

 

 

Królu czy sądzisz, że Pawlex cię "ogranicza".

"OGRANICZA"? To za mało powiedziane. Już lepiej opętać diamentowego psa niż tego...jak oni się zwą...ach tak, ludzie.

 

 

Jeśli chodzi o mnie, mam zapędy sadystyczne, więc mogłabym ,,zabawiać'' się ze zdrajcami, szpiegami i tymi którzy w jakiś sposób cię rozzłoszczą :D

Jeżeli jakaś osoba mnie rozzłości, dam znać.

 

 

Ja was nie rozumiem. Jak można samemu dawać robić z siebie niewolnika?

A ja rozumiem. Po prostu chcą służyć osobie, która zagwarantuje im przyszłość.

Niestety ten kto nie będzie mi służył...zginie

 

1 gdzie ona (mapa) sam pójdę?!

2 Lubisz czytać?

3 jak "ktoś" zły i niedobry zabierze ci czrną magie to będziesz się posługiwał białą w imię zua?

1. Możesz mi dokładnie powiedzieć po co ci ta mapa człowieczku?

2. Tak, czytanie to jedna z niewielu rzeczy która mnie uszczęśliwia i uspokaja

3. No wiesz, używanie "zwykłych" czarów ofensywnych to nie grzech. Więc jeżeli jakimś sposobem nie mógłbym używać swej czarnej magii, to przerzuciłbym się na "białą"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sombro!

To znowu ja, nie spodziewałeś się, że wpadnę, prawda? Ale widzisz, zawszem głodny wiedzy.

1. Czy wiesz, że twój fioletowy tusz jest wręcz morderczo ciężki do przeczytana dla krótkowidzów?

2. Skoro obaliłeś ród Cadence i zostałeś władcą, zostałeś jak ześ sam przyznał, uzurpatorem. Któregoś razu księżniczkę określiłeś tymże mianem. Czy to nie jest kontradykcja?

3. Powiedziałeś, że rewolucja nigdy u ciebie nie wybuchnie. Jaką masz pewność, że niewolnicy, przy wsparciu zewnętrznym kogoś spośród nas, nie porwą za broń?

4. Czy będzie ci jeszcze potrzebny towarzysz Regem? Ugadaliśmy się, że jak coś to zostanie czekistą.

Daswidania królu. Może jeszcze wpadnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O potężny władco ciemności... czy lubisz oreo że tak się spytam?

Nie lubię ani tych ciastek, ani idiotycznych reklam które je reklamują

 

 

Żeby wykopać kogoś z pałacu i wyjść nie zauważonym. I ten ktoś nie jest tobą. jeszcze nie czas.

Jeżeli zdradzisz mi kogo chcesz "wykopać" to może się zastanowię

 

 

Stosujesz jakąś *karę* na Pawlexie?

Nawet gdybym chciał to nie mogę. Gdybym coś zrobił Pawlex'owi zrobiłbym również sobie

 

 

1. czy kiedykolwiek kogoś zabiłeś?

2. czy zrobiłeś kiedykolwiek jakąś dobrą rzecz?

3. kto i jaki był twój poprzednik

1. Gratuluje, wygrywasz konkurs "najbardziej idiotyczne pytanie w temacie" 

2. .....nie

3. Nigdy nie miałem żadnego poprzednika

 

1. Czy wiesz, że twój fioletowy tusz jest wręcz morderczo ciężki do przeczytana dla krótkowidzów?

2. Skoro obaliłeś ród Cadence i zostałeś władcą, zostałeś jak ześ sam przyznał, uzurpatorem. Któregoś razu księżniczkę określiłeś tymże mianem. Czy to nie jest kontradykcja?

3. Powiedziałeś, że rewolucja nigdy u ciebie nie wybuchnie. Jaką masz pewność, że niewolnicy, przy wsparciu zewnętrznym kogoś spośród nas, nie porwą za broń?

4. Czy będzie ci jeszcze potrzebny towarzysz Regem? Ugadaliśmy się, że jak coś to zostanie czekistą.

1. Drogi Tomaszu...to nie mój problem

2. Nie przypominam sobie żebym którąkolwiek księżniczkę nazwał uzurpatorem

3. Te zera za bardzo się boją aby mi się przeciwstawić. Ponadto, gdyby moi niewolnicy mieli "wsparcie" wiedziałbym o tym

4. Przypomnij mi kim jest ten "Regem"

 

1. Pepsi czy Cola?

2. Propagujesz zdrowy tryb życia?

3. Ulubione danie.

4. Masz kucharza?

1. W obecnym stanie nie potrzebuję uzupełniać płynów (nie pijam ludzkich "wynalazków")

2. Szczerze? Nie interesują mnie takie tematy

3. Zdecydowanie....eklery!!

4. Nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam "ktoś" kto cię dzielnie zastępuje i włada Sombralandem w wojnie twojej z Changeą. A jako że im (Changei) pomagam a ty się przyłączyłeś chciał bym ci jakoś pomóc wrócić na tron, i jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...