Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Bezik

Odcinek 4 - One Bad Apple

Recommended Posts

Ale weźcie co niektórzy zluzujcie z tymi napisami... Fosiu i Olszak byli przecież na MLK i się zmyli wcześniej, by Wam zrobić napisy. Powinniście to docenić :drurrp: Odcinka nie oglądałem, bo nie miałem jak. Pewno zobaczę w pon/wt.

Ktoś napisał, że szkoda że nie było prawie w cale mane 6, odcinki o CMC też są fajne, mi ten bardzo się podobał.

Niklas nie musisz czekać do wtorku

bez napisów, ale ja wolę po angielsku

Odcinek dobry ale bywały lepsze. Plusy: - A-team music - CMC song - veggie salad - ojciec Rarity łowi ryby i wcina spalone naleśniki? też to zauważyliście? super easter egg, dla takich smaczków warto oglądać MLP Minusy: - mało śmiesznych akcji jak w odcinku z gazetką i plotkami (cakelestia, zamiana ról AJ z Maciem, nawiązanie do TRIXIE itd.), tutaj tego zabrakło - czyżby twórcy usuneli całkowicie Derpy z serialu? Rozumiem że dwópart miałb być epicki i pomienięto tą postać, ale ani w odcinku z pinkie i teraz CMC też jej nie było :( BTW na cholerę wam te listy do celestii? Przecież to najnudniesza cześć odcinka i fajnie że nikt już nie marnuje czasu antenowego na ten nudny element. Tylko wyjątkowo jeden list od AJ był genialny, reszta to zwykłe zapychacze.

Pisałem już o plusach / minusach, ale zapomniałem o jednym. Może mi pamięć szwankuje ale kurcz... Scootaloo nigdy nie "latała", a w tym odcinku zaczyna odrywać się od ziemi. Natomiast u SweetieBelle ujawnia się magia. Póki co ledwie iskrzy, ale jak tak dalej pójdzie to po dłuższym treningu będzie chodzącym generatorem Tesli. No i ta scena z płaczem (widać, że jej siostrą jest Rarity) :lyra2:

Ten odcinek był... *mmmm* w każdym calu :pinkie2: Babs Seed jest super :3 Uwielbiam ją... No i to...

Dołączona grafika

Skończyło się zawałem serca. 8D

No i piosenka, mruf :3

Fajny odcinek: pulsy:- magia kiełkuje w Swetty bell -Proby latania Scot -Dom Swety bell -Piosenka nawiazująca do MCgaviera PInki pie w wozie - Facke CM dla Scot -

A ja podczas odcinka łudziłem się, że będzie morał zemsty ... A jednak i tak wszyscy kochamy te nasze dziecinne morały ^^ Tak czy siak - odcinek super. Może nie był aż tak śmieszny, ale na pewno ciekawy.

Elegancki odcinek. Są CMC, jest muzyczka z A-Team, jest świetna piosenka i Doctor z gruszką :D Doskwiera brak Mane6, ale mimo wszystko przyjemnie się oglądało :fluttershy4:

No odcinek, jak na razie najlepszy z trzeciego sezonu i piosenka też, oby tak dalej :)

Piosenka faktycznie fajna... No i darth Babs :muehehe: Nie ma szału, ale źle też nie jest. Ciągle pierwsze dwa odcinki to moi faworyci w tym sezonie.

Przyznam że twórcom udało się mnie zaskoczyć. Motyw ''złej'' Babs Seed, bardzo fajna i klimatyczna piosenka, nawiazanie do ''Bohatera ostatniej akcji'', i motyw z Drużyną A, wiele uroczych scenek z CMC... ten odcinek naprawdę jest super! I wg mnie najzupełniej wystarczy ten odcinek poświęcony CMC w tym sezonie, bo skoro mam 13 odcinków na ten sezon, to lepiej poświęcić więcej uwagi mane6. I tylko jedno mnie bolało - trochę za mało AJ....znowu.

Zgadzam się z tobą całkowicie Ares. Nie wiem dlaczego miałem wrażenie że Sweetie Belle zaczyna zachowywać się jak Rarcia (oczywiście w duchu się cieszyłem bo Rarcia góruje na 1 miejscu wraz z Luną w moim rankingu)

Mi się podobałao,że w końcu Scoot robiła coś podobnego do latania i te iskierki z rogu Sweetie :pinkie2: One już nie są takie małe,a skoro dzieciom państwa Cake ujawniały się moce w takim wieku,to im tym bardziej powinny :D

W końcu znalazłem czas na obejrzenie odcinka :fluttershy5: Nie powiem nic nowego. Odcinek fajny. Wróce do niego pewno nie raz. Super piosenka oraz pomysł z motywem z "Drużyny A" Nawet ojciec z zaciekawieniem podszedł zobaczyć, co oglądam :fluttershy4: