Skocz do zawartości

My Little Konwent v.2


Dead Radio Man

Recommended Posts

Co tu dużo gadać... było świetnie. Poznałem masę pozytywnie zakręconych ludzi, których nawet nie będę próbował tu wymieniać, bo braknie miejsca - jednakże serdecznie pozdrawiam was wszystkich i każdego z osobna.

 

Szczególne wyrazy uznania dla organizatorów, którzy poradzili sobie z tą naprawdę nieprzyjemną sytuacją, jaką było szukanie na szybko miejsca zastępczego.

Jedyne, czego mi żal, to że na aukcji nie było pluszaków, bo ta Octavia, która stała na stole reżyserki mi naprawdę pięknie pachniała  :crazytwi:

 

Kilka zdjęć ode mnie, głównie grupowe, które było robione na zakończenie:

https://www.dropbox.com/s/hjhjbpixcpe5bst/SAM_1112.JPG

https://www.dropbox.com/s/mjnpuxa20b3ulc1/SAM_1116.JPG

https://www.dropbox.com/s/tejxf099vvavllp/SAM_1120.JPG

https://www.dropbox.com/s/4l6whqef1sh9ucs/SAM_1122.JPG

https://www.dropbox.com/s/4oiv3q517jf2iag/SAM_1123.JPG

https://www.dropbox.com/s/1h0tzituy40euyr/SAM_1124.JPG

https://www.dropbox.com/s/9ng7luuj3ow9ot9/SAM_1125.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, nie ma to jak pół dnia po konwencie dowiedzieć się, że coś się ponoć wygrało :D (trza było wyjść wcześniej)
Nie powiem, jak na pierwszy raz, i ogólny brak względnej organizacji (pomijam podstawy, chodzi o fakt rozwalenia zamysłu dzieki kochanym panom z góry) Organizatorzy poradzili sobie całkiem nieźle, Jeszcze raz dziękuję pani dyrektor Szkoły z klasą. Ponarzekam jeszcze na niewielką ilość kupnego stuffu i się wyłączę, bo nie ma czego się uczepić po pierwszym razie, gdy nie wiadomo na co patrzeć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=237565576399907&set=a.237561306400334.1073741825.121582341331565&type=3&theater

 

Tego cosplaya Fluttershy zrobił ktoś z tego forum? Wygląda co najmniej przesłodko i bajecznie <3333  :twiblush:  Niesamowite po prostu! :yay:

Szkoda że nie mogłem się pojawić na konwencie... Fajnie że dobrze się bawiliście :pinkie: Na następnym konwencie będę choćbym miał sobie wyrwać wszystkie włosy z głowy :pun:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? Zaryzykuję, bo już mnie k*** rozwalili do reszty ... http://i.imgur.com/aJFNvwZ.png Pozdrawiam i życzę szybkiej śmierci autorowi całej fotki (bo to tylko wycinek), ale jednocześnie muszę pochwalić za umiejętność uchwycenia chwili... Jeszcze nigdy nie wyszedłem na zdjęciu tak doskonale imitując chorego psychicznie, jak tu... Bawcie się dobrze, bo następnym razem nie zamierzam siedzieć po turecku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zdjęcie  :flutterblush: . Żadnych zgód na wstawianie nie trzeba xD. Następnym razem lepiej przygotuje ten cosplay bo teraz lekko badziewny był. Co do konwentu to żywię wielki podziw do organizatorów że dali radę w dzień przeprawić cały konwent z miejsca na miejsce. Dlatego nawet zbytnio nie idzie się doczepić, dali przecież z siebie wszystko(mimo faktu że spałem obok sali Celestii gdzie niestety ciężko było zasnąć przez te basy xD). Tak więc do zobaczenia za rok. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15fq2yg.jpg

 

Jak na pierwszy w życiu konwent bawiłem się iście przednio! Nie mogę do teraz uwierzyć, że wiedzówkę wygrałem :D (feel like a Dyzma). Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę oraz:

 

- Sz6stemu za prelekcję o fandomie,

- Spidiemu za prelekcje o czasie, broni oraz pomocy Zebrom do finału :D ,

- Danielowi za genialny cosplay Soldiera oraz za towarzystwo wraz z RazQem (mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że nie zwróciłem za taxi, dajcie mi znać, jak szybko to nadrobić  :flutterblush: ) ,

- Ekipie z forum za wypad na Stare Miasto (dzięki Discors) <3 ,

- Wronie za towarzystwo (to samo z taxi  :flutterblush:<3 ,

- Turakowi za prelekcję o multilanguage,

- Ludziom odpowiedzialnym za maraton S1, na którym się poryczałem ze śmiechu :ming: (+ bezcenne reakcje osób wchodzących do sali RD i Scootaloo :lol:)

- Panu Blankflank (chyba) za pomoc Zebrom w wiedzówce, oraz dzięki temu, że powyższy KUŃ jest mój <3,

- Za PFUDOR challenge w niedzielę :D,

- Oczywiście podziękowania dla pani Elżbiety i pana Mikołaja za przybycie, za świetny wywiad (przy kwestii Sombry dosłownie przeszły mi ciarki po plecach) i oczywiście za autografy. Mam nadzieję, że za rok również przybędą z większym gronem odpowiedzialnym za dubbing :) .

- Organizatorom za dokonanie cudu organizacyjnego, oraz, że z dnia na dzień konwent był dobrze zorganizowany (na pewno lepiej, niż dłużej organizowany Krakon).

 

Pozdrowienia dla wszystkich, co byli i nie byli :hug:

Edytowano przez imesh
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś będzie ogarniał to, o czym napiszę, ale...

 

W niedzielę chyba jak raz byłem w toalecie, była sytuacja, że przyszło chyba dwóch gości i jak jeden zawołał:

- RUI! Gdzie jesteś?

To ja pedalsko-żeńskim głosem dla śmiechu zawołałem "Tutaj" i zaraz poszło pytanie "Który to?!" i było potem sporo śmiechu.

 

Jeżeli czyta to ktoś z tamtych momentów, serdecznie pozdrawiam! Dzięki wam miałem najwięcej śmiechu podczas całego konwentu :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiedy po kuracji przeciwchrypkowej mogę mówić normalnie, też coś powiem:

To był wyjątkowo ... (dowolny przymiotnik o pozytywnym zabarwieniu) konwent. Nie mogę się doczekać meetu, który będzie organizowany przez tych samych ludzi, ale nieprzenoszony na ostatnią chwilę, będzie zapewne jeszcze bardziej ... (ten sam przymiotnik).

Nie będę oryginalny, jeśli podziękuję: dyrektorce szkoły z klasą, organizatorom, dubbingowcom, cosplayerom, prowadzącym prelekcje, artystom, ludziom, z którymi gadałem, uczestnikom, wszystkim naraz i każdemu z osobna.

 

Za to specjalne podziękowania z podkreśleniem kieruję do:

- ekipy oświęcimskiej, do której się podczepiłem,

- dziewczyny, która posmarowała mnie maścią na ból dupy po spotkaniu z ochroniarzem,

- gitarzysty, bitboxera i wokalistów z korytarzowego zespołu muzycznego,

- prowadzących prelekcję o muzyce fandomowej za poprowadzenie jej mimo minimalnej frekwencji,

- uczestników tejże prelekcji, z którymi odbijałem balony.

 

Do zobaczenia następnym razem. Brohoof :brohoof:

Edytowano przez Gomsiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwent bardzo udany. Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas i wspaniałą atmosferę. :D

Ogromne podziękowania dla organizatorów MLK za to, że mimo wielu problemów udało się jednak zorganizować konwent, oraz dla Pani Magdy za udostępnienie szkoły i uratowanie konwentu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnieeee~ :v

 

Chociaż to głównie zasługa towarzystwa, bo konwent sam w sobie wyglądał dość ubogo, a mimo to wejść na niego było całkiem drogo. W porównaniu z poprzednikiem, było nieco mniej atrakcji, zabrakło bufetu na miejscu, a i straganów mało - już więcej kucykowych gadżetów mogłem kupić na konwencie mangowym, więc no... xD Ale jak już mówiłem, było fajnie, spotkałem ludzi, których wcześniej spotkałem w różnych innych losowych miejscach Polski, spotkałem też paru nowych i jestem pewny, że NIE spotkałem również wielu, których znam, jak to przy większych konwentach bywa xD

 

Może też miał na to wpływ fakt, że trochę na meecie byłem nieobecny, gdyż się krążyło po mieście, robiąc za przewodnika na trasie konwent-Rynek/dworzec, a także biorąc pod uwagę spóźnienie się na wejście o 7,5h... jak na Otwock... xd ale przynajmniej tu spotkanie trwało 2 dni! xD Nie wiem, czy mnie ktoś kojarzy, jak coś, to na dłoniach miałem jak zwykle swoje skórzane rękawiczki bez palców, no i torbę ze znaczkiem Pinkie zarzuconą na ramię ^^

 

Następnym razem lepiej przygotuje ten cosplay bo teraz lekko badziewny był.

Cytując Snajpera z TF2 - Nahh... Cosplay bardzo fajnie wyglądał, praktycznie nic mu nie brakowało! Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to brak masy - prawdziwy Żołnierz ma sylwetkę betonowego kloca (znaczy nie jest aż tak szczupły), poza tym saperka by nikomu nie zaszkodziła* x)

 

Ekipie z forum za wypad na Starówkę

Ouch... :facehoof: w Krakowie nie mamy starówki... toż to Stare Miasto było! .__.

Warto o tym pamiętać, jeśli nie chce zarobić się kosą maczetą  :ming:

 

~~

 

I jak zwykle tradycyjnie i na koniec... pozdrawiam wszystkich, którzy byli i tych, co nie dotarli~! ^^

*-chyba, że ktoś postanowiłby przybić nią komuś piątkę... w twarz ^^"

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pograć w Neuroshimę Hex, ale grałem w jakąś dziwną odmianę mafii. Nikt mi nie wytłumaczył zasad i na początku doprowadziłem do porażki. 

To była przerobiona wersja Resistance Agenci Molocha na kucowatą pomysł Albericha! :ming:

Also, mi się też tam konwent podobał, nie byłem nawet na jednym panelu, godołem z ludźmi, żartowałem z nimi, wydałem wszystek mych pieniędzy na kucowate rzeczy i ogólnie fajnie się bawiłem. Do następnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Linds, to prawda.

 

W Krakowie NIE MA Starówki.

Jakbyś kogoś zapytał, to pewno wyglądałoby to tak:

 

"

- Przepraszam, gdzie jest Starówka? - W Warszawie.
- Przepraszam, jak dojść na Starówkę? - Musi pan iść na dworzec główny i wsiąść do pociągu w stronę Warszawy.
- Przepraszam, idę w stronę Starówki? - Nie.
- Przepraszam, wie pan gdzie jest Starówka? - Na pewno nie w Krakowie.

"

Pytać się o Starówkę to obciach taki, jak studiowanie prawa na KSW [Krakowska Szkoła Wyższa to największa prywatna uczelnia w Krakowie].

Także tego, zapamiętaj :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...