Skocz do zawartości

Ad maiorem Dei gloriam [NZ][Crossover][Human][Violence]


Gandzia

Recommended Posts

A jak tam praca nad rozdziałem ?

Prace trwają, ale z powodu że nie miałem weny, dlatego jak na razie idą wolno. Na szczęście wena wraca (czytaj - nie mogę znaleźć myszki, więc nie mam jak grać w Stalkera), więc powinny ruszyć z kopyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo dobry rozdział. Wojna "rozkręca" się na dobre i super. Czekam na nowe opisy bitew. Akcja jest bardzo przemyślana pod względem logicznym, zostały uzupełnione wątki poruszone w poprzednich rozdziałach. Przyjemnie się czyta. Nawet nie ma czego skrytykować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kolejny rozdział! :-D

bardzo dobre opisy, sporo polityki no i akcja!

moim zdaniem tylko trochę naciągane jest to że syn cara zakochał się ot tak od pierwszego wejrzenia w lunie. to jednak mimo wszystko jest kucyk z rodziny koniowatych, no i bronym też pewnie nie był

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kolejny rozdział! :-D

bardzo dobre opisy, sporo polityki no i akcja!

moim zdaniem tylko trochę naciągane jest to że syn cara zakochał się ot tak od pierwszego wejrzenia w lunie. to jednak mimo wszystko jest kucyk z rodziny koniowatych, no i bronym też pewnie nie był

Ja to widzę mniej więcej tak

pewnie mu ktoś coś dolał do piwa i dlatego się w niej zakochał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zatem małe pytanko, kiedy planujesz coś nowego? Bo jednak już miech temat stoi nieruchomo niczym tatarzyn pod Krakowem ;p

 

Na razie zobaczyłem tylko I rozdział, ale już widzę, że daje radę i jest fajny jak oryginał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość i mam szczerą nadzieję, że zobaczymy wkrótce kolejne rozdziały, ze sporą zawartościa Kozaków.

 

Klimat oryginału utrzymany, wydarzenia ciekawe, bohaterowie fenomenalni - tylko tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Eh, co za czasy, żeby człowiek musiał dawać double posty... Anyway, mam dla was małe opowiadanie:

 

W pięknym kraju nad Wisłą przyjęło się, że przed wejściem do cudzego domu wypada zapukać i poczekać, aż gospodarz otworzy drzwi. Problem polegał na tym, że moi goście nie znali tego obyczaju.

Wpadli do środka, wyważając drzwi kopniakiem. Było ich trzech, w tym - o zgrozo - dwóch bliźniaków.

- Gandzia, bałwanie! Do roboty! - powiedział jeden z nich.

- Zaraz, Giedajłow, zajęty jestem. Lannisterowie coś kombinują... - odpowiedziałem.

- To niech se kombinują! - krzyknął drugi z rodzeństwa, wyłączając laptopa. - Idź ty lepiej wyjrzyj przez okno!

- No co, okno jak okno... O w mordę - stwierdziłem, widząc zebrany na ulicy przed moim domem tłum, uzbrojony w widły i pochodnie. Ktoś przyniósł nawet transparent z napisem: "Dzie jest rosdział!" - Długo już tak tam stoją?

- Będzie ze dwa miesiące...

- Ojej. Czekajcie, zaraz ich rozpędzę - powiedziałem i otworzyłem okno, ukazując się tłumowi.

- Ludzie! - zacząłem. - Raczcie wybaczyć opóźnienie drobne, jakie nastąpiło w publikowaniu mojego opowiadania, jednak sesja, która w tym roku napięta jest wielce, wcześnie w tym roku nadeszła, toteż każdą wolną chwilę na nauce spędzać muszę. Macie tutaj za to link do nowego rozdziału!

 

Tak jest! Rozdział VII - https://docs.google.com/document/d/1lbhrm9K9CgbAs0BSk2_WFeBIpOBJysRSY_WuLy_t9co/edit

Edytowano przez Gandzia
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no. długo to trwało ale tłum się chyba uspokoił.

kozaków co prawda nie było ale mamy ładnie opisaną bitwę i wreszcie ciąg dalszy wydarzeń

eee nie umiem krytykować

oczywiście czekam na ciąg dalszy. mam nadzieję że szybciej pójdzie!

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było czekać. Kolejny dobry rodział. Wyglada jakby wszytsko sprzymierzyło się przeciwko naszym bohaterom. Twierdze padają, wojsko przegrywa, ponosi liczne straty. A Twi cały czas w drodzę... Wydaje się, że gorzej juz być nie może, ale o tym dowiemy się w nowym rozdziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jakby wszytsko sprzymierzyło się przeciwko naszym bohaterom. Twierdze padają, wojsko przegrywa, ponosi liczne straty. A Twi cały czas w drodzę... Wydaje się, że gorzej juz być nie może

Czyli Polacy są w swoim żywiole :>

 

Autorze, pisz dalej. Uwielbiam Twój styl i w ogóle cały ten odjechany pomysł na skrzyżowanie Sienkiewicza z kucami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia, opinia!

Yessss!!! Choć to human, to I-D-E-A-L-N-Y!(Łechtam... ale prawie idealny, ideałów nie ma) Jak pierwsza część. Zaprawdę powiadam, że kocham historie. Gandzia, jak ja uwielbiam pisarzy, którzy potrafią łączyć human-ponies a jeszcze dodając do tego bitwy, wojny i wszystkie inne sprawy z tym związane(TCB Precz), łapię i rzucam do panteonu znakomitych pisarzy fandomu.

Gratuluję - jesteś świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Rozdział przeczytany.

 

Lektura była (jak zwykle) doskonałą rozrywką. Zarówno częsć dziejąca się w Equestrii jak i na wschodzie pasjonuje i nie można sie od nich oderwać zanim złośliwy los nie doprowadzi nas do końca dokumentu.

 

Czekam niecierpliwie na kolejne rozdziały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...