Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

Ja polecam "Duch w Sieci". Jest to autobiografia największego hakera wszech czasów, Kevina Mitnick'a, który hakował komputery nie dla pieniędzy czy czegoś, ale dla przyjemności i sprawdzania własnych umiejętności. Po pierwszych 25 stronach widać, że ciekawa. Polecam dla zaintersowanych komputerami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narrenturm sobie powtarzam, bo twórczość Sapkowskiego sobie wybrałem na temat prezentacji maturalnej, a dzisiaj zacząłem czytać Miasto w przestworzach, książka osadzona w świecie znanym z gier TES. Szczerze mówiąc myślałem że książka na podstawie gry będzie straszną lipą, ale jak na razie (czytałem tylko z godzinkę) jest po prostu świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dom Hadesu Ricka Riordana :lunaderp: - Ech jak ja kocham to łączenie mitologii, ze światem współczesnym. :vinylspin:  To właśnie dzięki jego książkom powstał mój nick.

 

"Hadesa", nie "Hadesu". Ja osobiście takiego połączenia nie lubię, bo akcja musi się dziać w Ameryce, jakby na świecie innego kontynentu nie było. Zresztą, bardzo często mam wrażenie że tak jest, bo wszystko, ale to wszystko koncentruje się właśnie na Ameryce - kosmici, superbohaterowie, katastrofy naturalne, ataki zombie itp. Aż strach pomyśleć, co każdego dnia przeżywać muszą mieszkańcy takiego Nowego Jorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


... Ale z moich informacji wynika, że większość dzieje się  w Ameryce!

No niestety, lubię teog autora, jednak to powoli staje się drażniące, plus za to, że tmata część działa się w Grecji (jednak znowu duża dawka Ameryki, która przewijała się co chwila od początku do końca)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom Hadesu Ricka Riordana :lunaderp: - Ech jak ja kocham to łączenie mitologii, ze światem współczesnym. :vinylspin:  To właśnie dzięki jego książkom powstał mój nick.

To to już jest wydane po polsku ? Oj chyba wiem co mojemu bratu kupić na gwiazdkę, bo on ma całą Sagę "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" oraz wszystko co do tej pory wydano w Polsce z "Herosów Olimpijskich" 

A ja wróciłem do czytania Cyklu o Śmierci, a konkretniej Wiedźmikołaja

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to już jest wydane po polsku ? Oj chyba wiem co mojemu bratu kupić na gwiazdkę, bo on ma całą Sagę "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" oraz wszystko co do tej pory wydano w Polsce z "Herosów Olimpijskich"

To wyślij mu Brohoofa ode mnie XD Jednak może go jeszcze nie być. Co prawda książka wyszła 31, jednak ja ją mam z Empikowych Pre- orderów. :fluttershy:

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To wyślij mu Brohoofa ode mnie XD Jednak może go jeszcze nie być. Co prawda książka wyszła 31, jednak ja ją mam z Empikowych Pre- orderów. :fluttershy:

Spoko loko orinoko poczekam do 24 lisropada to napewno na półkach księgarni już będzie i tak prezenty ustalamy razem w rodzinie choć ja jestem już za stary na prezenty i dla mnie liczy się sama atmosfera Bożego Narodzenia/Nocy Strzeżenia Wiedźm/  Wigilii Serdeczności :aj5: (ale gdybym dostał Pluszową Lunę czy Dyskografie Rush, albo Komplet Cyklu o Śmierci ze Świata Dysku to nie byłby zły prezent, bo  przy każdej książce z tego cyklu śmieję się do rozpuku, co ostatnio mi się rzadko zdarza  [chodzi mi o śmiech])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...