Skocz do zawartości

Co aktualnie czytamy


bobule

Recommended Posts

Blask Fantastyczny -połowa

Zielona Mila - skończone dzisiaj rano. Nie myślałem, e będzie lepsze od filmu, a jednak.

Skazani na Shawshank - skończone wczoraj.

Christine - Czytam to 3 raz i dalej się jaram, głównie z powodu głównej bohaterki. Tak piękna i idealna kobieta, a taka zabójcza.

Dr.Futurity - zaczynam, ale czytałem wcześniej. Wizja świata gdzie eutanazja jest prawem i obowiązkiem, jest bardzo ciekawa.

-

Czytam kilka na raz bo: na telefonie w nocy, książki do szkoły to fantastyka bo lekkie i przyjemne, a konkretniejsze książki czytam w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor Magii z cyklu Świata Dysku. Fajna książka, mniej-więcej w połowie jestem. Pewnie weekend nie minie a już wezmę się za kolejną :)

@EDIT

Właśnie wpisując to w google zorientowałem się że jest film na podstawie tejże książki.. Ciekawy jestem co z tego wyszło :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor Magii z cyklu Świata Dysku. Fajna książka, mniej-więcej w połowie jestem. Pewnie weekend nie minie a już wezmę się za kolejną :)

@EDIT

Właśnie wpisując to w google zorientowałem się że jest film na podstawie tejże książki.. Ciekawy jestem co z tego wyszło :o

Dokładnie, to na podstawie dwóch książek - "Koloru Magii" oraz "Blasku fantastycznego".

Ja obecnie czytam "Dziennik uwodziciela" Kierkegaarda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Czytam kicza co się zowie "Dżumą" bo wąsata (moja polonistka) każe bo jest ta lektura teraz na polaku przerabiana i ona to... tak jak wszystkie kicze (jedyna lektura szkolna która nie była kiczem to "Potop") z kanonu lektur szkolnych nazywa "arcydziełem literatury".

Lepiej... Przed sprawdzianem ze znajomości z "Tanga" zamiast czytać "Tanga" to czytałem cl.... yyy... znaczy się - [CENSORED xD].

A poza kiczem z kanonu lektur szkolnych to czytam Wiedźmina i tysiącpięćsetstodziewięćset różnych fanficów z MLP:FIM :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnie życzenie" - zbiór opowiadań A. Sapkowskiego wprowadzających do sagi wiedźmińskiej.
Oprócz tego mam przerwę w czytaniu powieści o Sherlocku Holmesie - mam całą kolekcję w domu, więc czemu nie?
A kiedy skończę dwie powyższe, prawdopodobnie zabiorę się za opowieści Lovecrafta o Cthulhu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytam kicza co się zowie "Dżumą" bo wąsata (moja polonistka) każe bo jest ta lektura teraz na polaku przerabiana i ona to... tak jak wszystkie kicze (jedyna lektura szkolna która nie była kiczem to "Potop") z kanonu lektur szkolnych nazywa "arcydziełem literatury".

Lepiej... Przed sprawdzianem ze znajomości z "Tanga" zamiast czytać "Tanga" to czytałem cl.... yyy... znaczy się - [CENSORED xD].

 

Odkopek sprzed 2 tygodni, ale nie mogłem się powstrzymać It made my day, dziękuję za chwilę radości w tę kiepską niedzielę. Nie wszyscy muszą lubić wielką literaturę, ale nazywanie jej kiczem świadczy jedynie o ciężkim bezguściu wypowiadającego się. :3

Żeby nie było offtopu, czytam teraz Historię kultury bizantyńskiej Hansa-Wilhelma Haussiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopek sprzed 2 tygodni, ale nie mogłem się powstrzymać It made my day, dziękuję za chwilę radości w tę kiepską niedzielę. Nie wszyscy muszą lubić wielką literaturę, ale nazywanie jej kiczem świadczy jedynie o ciężkim bezguściu wypowiadającego się. :3

Jakie tam bezguście... To że nie lubię czytać lektur szkolnych i uważam za kicz to nie znaczy, że nie mam gustu.

Po prostu gustuję w innych rzeczach :D

 

i z tym postem skończyło się "This is Sparta" :octcry:

EDIT1: jednak nie bo nie nabiło posta na liczniku xD

 

A co czytam... Cóż dalej zaczytuję się w ficach z MLP... bo to jest mój gust :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja też nie lubiłem lektur szkolnych ale w dalszym ciągu nie upoważnia to ani mnie ani Ciebie do pisania, że to kicz. Poprostu nie podoba sięi tyle.

A tak poza tym to czytam "Szrama" Dyaczenko (nie wiem dlaczego spolszczają ich nazwisko na Diaczenko?) tylko jakoś tak wyszło że czytam po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...