Skocz do zawartości

Czy Babs Seed powinna być członkinią Forumowego CMC?


Czy Babs Seed powinna być członkinią Forumowego CMC?   

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Babs Seed powinna być członkinią Forumowego CMC?

    • Tak
      64
    • Nie
      8


Recommended Posts

Drogie kurczaki!

Ja, avatar Sweetie Belle i avatar Apple Bloom postanowiliśmy wam dać bana postanowiliśmy sprawdzić jak smażycie kurczaki co myślicie na temat członkostwa Babs Seed w CMC. W odcinku "Kurczak niszczy marzenia" "One Bad Apple" na końcu było powiedziane, że Babs Seed obiecała znaleźć hulajnogi na sprzedaż stworzyć CMC w Manehattanie, więc teoretycznie Babs należy do Znaczkowej Ligi w Ponyville. Jak Ci się podoba ban? myślisz, czy Babs Seed sobie na to zasłuży?:cmc:

Link do komentarza

Jako skromny reprezentant Babs Seed wsśród forumowej gawiedzi jestem jak najbardzej na tak Babs Seed powiinna dołączyć do Forumowego CMC

a tylko spróbujcie postąpić inaczej to pokażę wam na co mnie stać

Spokojnie Babs nie strasz ich

No dobra ,ale mam pytanko do Xinifa kto cu dał zdjęcie siedziby NCNC ? chyba Będę musiała..

o oj biedny już współczuję temu kucykowi który umieścił to w necie

porozmawiać, a ty coś Zandi myślał ?

EE możemy pogadać o tym kiedy indziej ^^

Zandi Zandi co ja z tobą mam :)

Link do komentarza
No dobra ' date='ale mam pytanko do Xinifa kto cu dał zdjęcie siedziby NCNC ? chyba Będę musiała.. [/quote']

Zdaje mi się, że po prostu przeglądałem zdjęcia CMC na Deviancie i akurat na takę fotkę trafiłem. Kto ją tam umieścił? Nie wiem, ale podejrzewałbym niejaką "Gabby Gums". Ona i jej tajna siatka wywiadowcza (znana pod pseudonimem "fotograf") często publikują zdjęcia, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

W tym przypadku może zrobiła Ci nieco przedwczesną reklamę, bo pewnie za jakiś czas siedziba będzie się nieco lepiej prezentować, ale myślę, że z publikacji tego zdjęcia wyniknie więcej dobrego niż złego - może jakieś kucyki z Manehattan się w ten sposób dowiedzą o klubie i zechcą dołączyć?

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...