Skocz do zawartości

[Zabawa] Skąd wziął się wasz nick/login?


Leah

Recommended Posts

Witam.

Nie widziałam tutaj takiej zabawy. Jeśli Kolorowi uznają ją za głupią/bezsensowną, to proszę o usunięcie wątku.

A teraz: Na czym to polega?

Chodzi o to, że każdy pisze skąd taki a nie inny pomysł na nick/login.

Najpierw ja: Leah... Z Zmierzchu. Taka babka tam była.

Chwilę temu było Magic Dream. Ale się znudziło... A było takie, bo nie mogłam nic wymyślić.

Teraz wy!

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Iluzja Pie

Jestem kucykiem i takie tam , wiecie bardzo lubie swoją pracę , i takie tam .

Czasami czuję że mój nick jest nieoryginalny ale potem pacze w lustro i odrazu mi lepiej na sercu , rozumiecie o co chodzi ?

Takie tam .. Piszę to z komórki bo właśnie pracuję i mam ,, przerwę "

Link do komentarza

Wszystko zaczęło się w pięknych czasach kapitalizmu gimnazjalnego, kiedy to handlowałem swoimi kanapkami (w zamian dostawałem... kartkę obiadową - zupa + danie za cenę kanapki... do tej pory nie wiem, jak to było możliwe). Jeden ze złych i niedobrych kumpli uznał, że to nie są kanapki, tylko narkotyki (jakoś mu się skojarzyło z moim nazwiskiem, ale jak, to nie wiadomo). I tak zostałem Ziołem. Minęło parę lat. W CDA dali Stalker: Czyste Niebo. W czasie gry natknąłem się na NPC o nicku Gandzia. I voila!

Link do komentarza

Od Gothica i Halo.

Ale jak komuś to nie wystarczy to po kolei genezę każdego członu mojego nicku:

"Master" - bo główny bohater Halo to Master Chief.

"Bezi" - wiadomo, główny bohater Gothica to Bezimienny, jednakże też zwany w skrócie Bezim.

"117" (nie ma na MLP Polska w nicku ale jest na avatarze, oraz ta liczba jest na innych portalach) - bo to numer (hmm... taktyczny?) MasterChiefa :)

Link do komentarza

najprościej rzecz biorąc pochodzi ta ksywka od nazwiska. Na początku czyli tak około 1-2 klasy podstawówki niezmiernie mnie irytowała lecz potem do niej przywykłem. Używałem również innych bardziej"męskich" ksywek jednakże nie utrzymały one się długo i jakoś do mnie nie przylgnęły tak bardzo jak Sosna. W późniejszym okresie czyli późne gimnazjum /wczesne technikum znajomi wymyślili mi nową ksywkę tj Robson lub Sosen, jednak ich używam zdecydowanie rzadzij niż ultra lubianego przeze mnie Sosny ,choć oba powyższe przylgnęły do mnie dość szybko, to jednak nigdy nie przebiły popularnością Sosny i tak już zostało. A jeśli chodzi o cyfrę z tyłu to poprostu podczas zakładania konta gdzieś, już nie pamiętam w tej chwili gdzie, ktoś miał już ten nick i wpisałem pierwszy lepszy, jednak łatwy do zapamiętania ciąg cyfr i odtąd go używam

Link do komentarza

Skąd się wzięło Rebon? A no stąd, iż mam bardzo rozbudowaną wyobraźnię dzięki której od 6 lat tworzę świat w mojej głowie w którym mam różne przygody. A Rebon wzięło się od słowa Reborn co znaczy "odrodzenie" po angielsku, gdyż podczas "Wojny światów" (nie, nie chodzi mi o ten film) zginąłem aby uratować Saianię (tak się mój świat nazywa, tak wiem że idiotycznie) a po jakimś miesiącu odrodziłem się i zastałem istny chaos. Więc zebrałem ekipę najlepszych przyjaciół którzy towarzyszyli mi przed wojną i zjednoczyłem wszystko a na cześć ludzie nazwali mnie Rebon co znaczy "Odrodzony" w starożytnym języku Saiańczyków. Grubo co? :twilight2:

A MLP to skrót który chyba każdy zna. Używam go tylko na tym forum

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...