Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Wspaniałe opowiadanie... Przyznam, że to jeden z moich pierwszych fanfików, ale i tak postawię go wyżej od także świetnego Crisis: Equestria. Z niecierpliwością czekam na historie poboczne. :pinkie2:

 

Co do tłumaczenia... Kiedy zwracałem na nie uwagę było świetne, ale fanfik wciągnął mnie tak bardzo, że w ogóle się na tym nie skupiałem :dunno: .

Good Job :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak postępy z aktualizacją?

Chciałem się spytać także czy projekt druku książki został porzucony? Pierwsze akcje był pół roku temu.

 

Rozglądałem się ile by kosztowało wydrukowanie takiej książki i na stronie printgroup.pl wyszło mi że przy minimalnym możliwym nakładzie (13 sztuk) cena za 1 sztukę wynosi 22zł. Jakby policzyć wszystkie koszty, to sądzę że na osobę, by wyszło około 37 zł wraz z przesyłką. Oczywiście cena maleje wraz z większym nakładem. Do tego może wyjść mniej stron bo liczyłem 1 stronę z pdf'u czyli 502 strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jest przetłumaczone, leży sobie od dawna i czeka, bo Gravis miał się tym zająć i liczę, że skoro teraz ma wolne to się zajmie, ale na razie nie ma go w domu to nie może! Nie moja wina ;_; A on mądry nie ma tu konta i ja muszę oczami świecić :P

Edytowano przez Crusier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świetne Tłumaczenie, Epicka Historia ; ) W końcu przydały się lekcje angileskiego w szkole i mogłem też przeczytać pozostałe częśći i musze powiedzieć że się bardzo zawiodłem.... są strasznie krótkie a ja mógłbym czytać to w nieskończoność  : )

Edytowano przez Rak94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Fanfik urzekł mnie od samego, dobrze zapowiadającego się początku, aż po satysfakcjonujące jak mało co zakończenie. 

Fik trafił nie tylko do mojego top10, ale i do serca. Będę go mile wspominać.

 

Zachęcam tych, którzy jeszcze nie czytali do przeczytania, nie pożałujecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...