Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Będą historie poboczne przecież

Ale od tego samego autora tak? bo ja nie mam zamiaru czytać innych autorów bo to już nie będzie to samo, w sumie historie poboczne to też nie to samo, ale przynajmniej będzie coś o Nyx napisane przez człowieka który zna jej osobowość dokładnie (bo ją wymyślił) i najlepszego tłumacza jakiego widziałem. Powodzenia w tłumaczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od tego samego autora tak? bo ja nie mam zamiaru czytać innych autorów bo to już nie będzie to samo, w sumie historie poboczne to też nie to samo, ale przynajmniej będzie coś o Nyx napisane przez człowieka który zna jej osobowość dokładnie (bo ją wymyślił) i najlepszego tłumacza jakiego widziałem. Powodzenia w tłumaczeniu.

Tak, autor jest ten sam.

Dzięki, ale wspomnę, że za jakość tekstu odpowiadam nie tylko ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... kiedyś to był Noramal, a wyszedł z tego "Smutny Dark z odrobiną życia" ALE I TAK JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko szkoda że już łącznie te długie przerwy wyszło by pół roku... ale ja bym do tagów dodał komedie ach... koniec... ale na zawsze pozostanie w mojej pamięci i zakładkach...(nie sądzicie że za dużo "..." tu napisałem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluandar

I w końcu finał tej powieści... : Nie mam co o nim mówić, i tak reszta już powiedziała wszystko za mnie :ming: Jedyne co mi przychodzi do powiedzenia to gorące podziękowania tym którzy pozwolili by Past Sins pokazało nam się w języku polskim. To troche dziwne, tyle czekać na zakończenie a potem mieć tą świadomośc że to już naprawde koniec :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe opowiadanie. Przeczytałem już dwa razy, ale czuję, że przeczytam to jeszcze nie jeden raz. Nie powiem nic co by się nie pojawiło wczśniej, ale i tak dorzycę swoje trzy grosze. Nigdy nie czytałem równie dobrego fanfika więc brawa dla autorów zagranicznych za wymyślenie tej opowieści oraz dla naszych polskich autorów tłumaczenia za tak dobrą pracę. Spisaliście się na medal. Jak czytałem waszą pracę to nie widziałem różnicy w stylu pisma pomiędzy tym i kilkoma normalnymi książkami z serii Star Wars. Jeszcze raz brawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Nix nie powinno się wybaczyć, bo nie ma czego! Przecież ona to wszystko robiła bo myślała, że chcą tego Dzieci Nightmare, a jak się dowiedziała, że tak nie jest to oddała tron. A te emocje zaraz po wskrzeszeniu były spowodowane nagłym przypływem wspomnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Fanfic bardzo mi się spodobał, to była najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek przeczytałem. Muszę przyznać, że bardzo się wzruszałem czytając go, nawet płakałem.. Szkoda, że już niestety się skończyło. Chciałbym bardzo podziękować tłumaczom za ich całą pracę. I mam pytanie, czy ktoś wie, czy na język polski zostaną przetłumaczone także historie poboczne? Dziękuję za odpowiedź :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Gravisa: Po publikacji ostatniego rozdziału powieści "Past Sins" wiele osób nie szczędziło słów zachwytu nad historią Nyx i samym tłumaczeniem. Zaczęto dopytywać się, czy będzie możliwość nabycia książkowej wersji tłumaczenia. Z radością postanowiliśmy zorganizować druk Past Sins. Tłumaczenie zostanie poprawione i zaktualizowane tak, by miłośnicy kucykowej powieści mogli cieszyć się najwyższą jakością. Ogłaszam otwarcie listy chętnych do nabycia książki. Zapisy będą trwały około miesiąca, by każdy miał czas na zastanowienie się. Cena książki będzie zależeć od ilości chętnych i oczekiwań co do jakości. Szczegółowe informacje będą przekazywane osobom, które wpisały się na listę. Aby zapisać się na listę należy wysłać mail na adres [email protected]. W tytule należy wpisać "Chcę PS" a w treści podać dane potrzebne do przesyłki. Proszę też podać adres mailowy, na który mają przychodzić informacje szczegółowe, dotyczące książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najlepszy fanfik jaki czytałem. Wzbudził we mnie emocje jakich nie wzbudził we mnie żaden inny ff. Jest świetnie przemyślany i napisany. Postawcie się w roli Twilight (wiem że niektórym będzie ciężko) i przypomnienie sobie ff. Przypomnijcie sobie co czuła twi po znalezieniu małej samotnej klaczki w lesie. Co czuła gdy ta klacz uznała ją za mamę. Co czuła kiedy ją utraciła. Co czuła kiedy była więziona przez swoją córkę. Co czuła po wypuszczeniu. Co czuła w czasie wyroku. A wkońcu co czuła gdy odzyskała córkę. Swoją małą kochaną córkę, której jej już nikt nie zabierze. Z chęcią wrócę do lektury i przeczytam jeszcze raz. Brakuje mi słów aby wyrazić co czuje. Wszystkim znajomym od teraz będę polecał tylko jedno opowiadanie. Past Sins.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy fanfik jaki czytałem. Wzbudził we mnie emocje jakich nie wzbudził we mnie żaden inny ff. Jest świetnie przemyślany i napisany. Postawcie się w roli Twilight (wiem że niektórym będzie ciężko) i przypomnienie sobie ff. Przypomnijcie sobie co czuła twi po znalezieniu małej samotnej klaczki w lesie. Co czuła gdy ta klacz uznała ją za mamę. Co czuła kiedy ją utraciła. Co czuła kiedy była więziona przez swoją córkę. Co czuła po wypuszczeniu. Co czuła w czasie wyroku. A wkońcu co czuła gdy odzyskała córkę. Swoją małą kochaną córkę, której jej już nikt nie zabierze.

Z chęcią wrócę do lektury i przeczytam jeszcze raz. Brakuje mi słów aby wyrazić co czuje. Wszystkim znajomym od teraz będę polecał tylko jedno opowiadanie. Past Sins.

Jesteś dokładnie taki jak my wszyscy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre opowiadanie :pinkie2:

Uważam, że sama fabuła tego fica wystarczyła mi na postawienie mu pozytywnej oceny :fluttershy4:

Od 10 rozdziału zacząłem czuć tego fica po całości.

Polecam każdemu kto lubi smutne opowiadania.

Zakończenie było najlepsze.

Chociaż zamek Celesti w ponyvile to była lekka przesada :TWcU3:

Podsumowując daje 10/10 :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...