Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mnie zastanawia jedno, co to za ekipa rangersów startuje z rd na początku tego klipu [TO]

Kim są to nie wiem, ale podejrzewam że to kadr z odcinka Wonderbolts Academy, a to wygląda na swego rodzaju turniej mający na celu wyłonienie najlepszego do w/w Akademii. Jednak nie wiem czemu, mam przeczucie że RD się nie załapie, albo zrezygnuje z możliwosci szkolenia się u najlepszych w zamian za przyjaźń. :P

Tak czy inaczej... nie mogę się doczekać! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, Somber to lipa w porównaniu z innymi złymi. Dał się pokonać nawet bez użycia elementów XDD

Cóż weźmy pod uwagę fakt,że jest on nadal tylko jednorożcem.Discord był czymś znaczenie więcej(bogiem chaosu).A Nightmare moon to alicorn z olbrzymią mocą opętany rządzą mordu i zniszczenia.Nawet Chyrsalis była królową changelingów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, Somber to lipa w porównaniu z innymi złymi. Dał się pokonać nawet bez użycia elementów XDD

Słowo to jednak uważam za niestosowne.

~Dżem

Coś ty powiedział?!? *łapie widły i zapaloną pochodnię*

Ale on jeszcze się nie poddał. Coś przygotuje, skoro to "biggest adventure yet". Szkoda tylko, że potęga przyjaźni i miłości musi zawsze wszystko pokonać.

Baj de łej, czemu Luniak tak dziwnie się paczył na Twi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałam że biegną do kryształowych kucyków a tu nagle:

ON

Ale jeszcze dziwniejsze jest to:

Jego róg

morze ktoś to zauważył ale... :flutterblush:

Ciężko nie zauważyć morza, skoro jest duże i mokre.

Chyba jego róg porastają te czarne kryształy. Czyli Somber coś miesza w jego ciele.

o! Już chyba wiem! Somber to właściwie tylko cień, więc może przejmuje ciało Szajniego, żeby wrócić do swojego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak' date=' Tia pocisnęła! To było EPICKIE! <3 Już się bałam, że ją opętał Sombruś... +100000 do mojej sympatii do Tii![/quote']

Yhmm. Epickie. Czy to znaczy, że Celestia potrafi używać czarnej magii? Potem oczywiście rozwaliła to białą magią, ale nadal ... niegrzeeeczna bogini słońca :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...