Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Ja także nie mogę się doczekać, mimo iż czekam "tylko" miesiąc. Mam nadzieję, że po starcie 3 sezonu fandom MLP się znowu ożywi, bo tyle czekania nieco uśpiło fanów :fluttershy5:

Chciałbym po powrocie do domu zobaczyć jakieś 5000 nieprzeczytanych postów haha :yay:

Napewno tak będzie , też z niecierpliwością czekam na 3 sezon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Do tej pory byłem cierpliwy, ale odkąd podali dokładną datę, kolejne dni zaczęły mi się nieco dłużyć... Ok, podobno oczekiwanie daje połowę przyjemności - powiedzmy. Ogólnie większość przecieków na temat trzeciego sezonu brzmi bardzo zachęcająco. Poza powrotem Trixie, nie rozumiem jej popularności wśród fanów. Jeszcze tylko Gildy brakuje do kompletu. Za to: nowy czarny charakter, kryształowe kucyki, powrót Discorda, odcinek o Lunie - na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Spokojnie czekaliśmy tyle,to teraz szybko zleci trzeba umieć myśleć pozytywnie :D.No ja akurat sobie skończę nowe anime oglądać co je niedawno znalazłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to raczej jej przyjaciółki chciały z nią spędzać tyle czasu,że się biedaczka nie wyrabiała i postanowiła się podzielić(bunshin no jutsu) i dzięki temu zaspokoić potrzeby wszystkich znajomych.(hmm...trochę dwuznacznie to zabrzmiało),ale wiecie o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,sezon 3 jeszcze nie wyszedł a już mamy coś na zaspokojenie apetytu.Mianowicie tytuł 3 odcinka MLP FIM o wiele mówiącym tytule ,,To many Pinkie'' w wielkim skrócie:Pinkie zamierza się sklonować:pinkie2:,jak?Nie wiem,ale czuje,że jakiś fioletowy koń maczał w tym palce...to znaczy kopytka.

Link z informacją.

''Przytłoczony mając do wyboru tylko jednego przyjaciela do spędzenia czasu z, Pinkie Pie wykorzystuje magiczne lusterko do klonowania się.'' :TWcU3:

Google chrome mi tłumaczy :lolface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...