Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Mi sie śniło ze Vinyl Scratch będzie w 11 odcinku :) jest taka strona tak jakby kucykowy kwejk (mylittlebrony.com) i pierwsze 2 memy były o nim to chyba musiało być coś wielkiego może nawet przemowila ;P ale to był tylko sen ;P

Kto wie może zostanę telepatą xD

Zostań Wróżbitą Maciejem :molestia:

Co do tego spoilera to w 0:20 ciekawe czy CMC będą już mieli znaczki ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja nie oglądam tegóż spoilera gdyż potem będzie tak, jak po tym jak przeczytałam sobie opis ostatniego odcinka. Mam takie coś, że jak dowiem się czegoś o mlp to potem warjuje żeby jak najszybciej obejrzec odcineczek... Więc postaram się cierpliwie poczekac do soboty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o MLP mam tylko jedno wymaganie, aby doszło do magicznej granicy pełnych 7 sezonów tak jak poprzednie dzieła pani Faust (atomówki nawet miały 8 sezonów). i chcę abyśmy się dowiedzieli wiecej o rodzinach Mane6 (szczególnie :fluttershy4: i :twilight3:) powrót Mordo (Sombry) też by mnie ucieszył a i fajnie by było gdyby pojawiły się morskie kucyki (to jest życzenie które mam od początku oglądania tego serialu - cóż to jest sentyment bo wychowywałem się na 1 serii o kucykach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym obstawiał,że po prostu jest zajęty.

Phosiq może ma pmocnika ale wciąż wrzuca filmiki naprawde szybko :) One Bad Apple to chyba wysłał kilka godzin po premierze!

Ale z takmi MWChyba to wogóle nie wiem co sie dzieje. Nie wrzuca już nic :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos nowego odcinka (czyli "Keep Calm and Flutter On"), to jeden mój (internetowy) znajomy wymyślił ciekawą animację, po której przez co najmniej 10 minut nie mogłem przestać się szczerzyć!

Doskonała zapowiedź do tego odcinka (niestety, nie wiem jak wprowadzić tę animację na stronę, jest w formacie swf, więc podaję adres w linku):

"Fluttershy carries Discord" by MattWilson83

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek cały o :fluttershy5: suoer dawno nie było mam nadzieję, że będzie trzymał poziom i, że będzie epicki! :pinkie2: Może Fluttershy znowu wykaże się swoją nieprzeciętną odwagą i ocali swoich przyjaciół. Tęsknię za tą "pwniącą smoki" Fluttershy. Miłego czekania i oglądania pozdrowionka ! :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Episode Title: Games Ponies Play

Air Date: February 9, 2013

Synopsis: Princess Cadance invites Twilight and her friends to welcome the important Equestria Games inspector.

Chyba jeszcze nikt tego nie zrobił, więc pozwolę sobie przetłumaczyć, bo nie każdy tu zna angielski:

Tytuł odcinka: Games Ponies Play (Gry, w które grają kucyki)

Data emisji: Luty 9, 2013

Streszczenie: Księżniczka Cadance zaprasza Twilight i jej przyjaciółki, by powitały ważnego Equestriańskiego Inspektora Gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...