Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mnie to czekanie już wnerwia. Ale jakoś znalazłam metodę na to czekanie: Czytanie książek (Tak znalazłam genialną serię książek, daję linka do strony na Allegro gdzie takie sprzedają: [KLIK] Wiedzcie jak taka osoba jak ja przeczyta książkę o grubości do 3 cm w ok. 3 dni(No ba, i w tyle przeczytałam!) to książka jest genialna). Oprócz tego zabijam czas też rysowaniem i nauką (dosłownie pracami domowymi, bo ostatnio dużo mam), ale też życiem "poza komputerowym", oglądam TV, dub PL, polowaniem na dalsze Blid bagi (Jak Lunę mam to zdobędę i resztę), snem :rainderp: , przypominaniem se 2 i 1 sezonu, grami, motywacją mojego klasowego wroga, by mi nie dokuczał (A-Ha! udało się!). Staram sobie zająć cały dzień, by przestać myśleć o 3 sezonie :molestia: . Będę starać się wychwytywać info zarówno o PL dubie 2 sezonu jak i 3 sezone na Hub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie wiem co się działo ludzie zawsze będą narzekać.Na pewno pojawią się głosy,że to już nie to samo co pierwszy sezon,ale to akurat jest normalne.Ja mam nadzieje,że bajka nie zapomni o najważniejszym co w niej jest czyli o humorze.Jak dalej będzie śmieszyć żartami i miała(w miarę)dobry pomysł na odcinki to serial może trwać naprawdę długo.Np Spongebob.= taki trwa już chyba z 13 lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by dodali nowego, można zobaczyć, że wśród mane6 mamy: 2 pegazy, 2 jednorożce i 2 zwykłe czyli dodanie nowego zachwieje tą równowagą. Jeśli już dodać to po jednym z każdej kategorii.

dodadzą 3? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.equestriadaily.com/2012/07/breaking-season-three-song-debut-other.html

To cały news, z tego co piszą to bedzie powrót trixie, fluttershy smokiem i duet octavia/rarity.

Narobili mi tym smaka jak cholera, jak tu teraz wyczekać do 3 sezonu.

Btw. Spike baletnica rozłożył mnie na łopatki xD

A podobno już wychodzi sezon 3 ( jestem na 2 stronie tematu mam jeszcze 28 nie zabijajcie jesl ktos już pisał)

Twój post zwiększył moją chęć oglądnięcia tego dwukrotnie.

:TWcU3:


na ten moment część spoilerów można by podsumować tym artem:

Dołączona grafika

Wzmianka Tabithy o słodkim głosiku Fluttershy gdy ta będzie smokiem = nie mogę się tego doczekać hehe

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6LQk-DaZSzU

mam wrażenie że Twilight będzie w tym odcinku przechodzić przez okres znany dla studentów jako: "OPS zawaliłem/am egzamin :O To teraz czas na kampanię wrześniową".

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3LkJ3_nVq8s&feature=player_embedded

yeah piosenka mane6 ^^ oraz masa nowości


swoją drogą wczoraj znalazłem to na derpibooru:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Af1GCiMnoNQ

nie chce się za bardzo nakręcać bo to nie jest jeszcze potwierdzone

ALE!

w kolejnym miesiącu? jeżeli oni zaczną 3 sezon w sierpniu to będzie grubo :D

reasumując

Trixie + Luna + DragonShy + Octavia z głosem i to jeszcze w duecie z Rarity + Cadance + nowa rasa kuców = Dear God

Dołączona grafika

zapowiada się wspaniale ^^

YAYYYYYYYYYY


Nowa rasa kucyków, więcej wiadomości na temat Equestrii, nowa piosenka - THIS IS EPIC !!!

A jak jeszcze oficjalnie się potwierdzi że nowy sezon wystatruje za miesiąc, to będę wniebowzięty.

Kurde, nie spodziewałem się że dadzą nowy rodzaj kucy, a jeśli już to kucyki morskie, a tu taki zonk. Ciekawe jak będą wyglądać.

też chce podpis wojownik księżniczi luny :D

wkońcu moje oc nazywa sie Guardian of the moon :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwne wrażenie, że ludzie będą narzekać. Ludzie zawsze narzekają.

polać mu!

założe się że wszyscy będziemy na coś narzekać,zawsze tak jest,spodziewamy się nie wiadomo czego,a potem możemy być zaskoczeni(niemile)

ja podchodze do tego z cierpliwością i spokojem,nie spodziewam się cudów,bo nie wszystko może się w 3 sezonie mi spodobać...

a co od tego że tak długo nie wydają to dlatego,byśmy z niecierpliwością na to czekali,czyli inaczej robią nam wode z mózgu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...