Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie było mordobicia w mlp? Pozwólcie że wam coś przypomnę

Dołączona grafika

W dzisiejszych czasach brutalność to dziwne słowo, walki przez to dzielą się na:

*Łagodne

*Łagodne z hektolitrami krwi

*Sadystyczne zabijanie (typu Higurashi)

Tak czy siak jakaś walka na pewno będzie, nawet jeśli to będzie po raz kolejny bombardowanie złego tęczą :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócie uwagę na kryształowych mieszkańców imperium. To same ziemskie kucyki. Ciekawe jakiego to kryształowego serca szuka Twilight,aby uchronić ich przed zagładą.

Jak masz futro z kryształu to ciężko jest latać. W dodatku kryształowych kucyków nie było wśród żywych przez 1000 lat (jakieś zawieszenie w czasie i przestrzeni czy coś).

Ciekawe jest to, że wydarzenia toczyły się na pewno kilka miesięcy/lat po wypędzeniu Luny na księżyc. Czyżby Celestia nie radziła sobie z sytuacją w jej włościach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku kryształowych kucyków nie było wśród żywych przez 1000 lat (jakieś zawieszenie w czasie i przestrzeni czy coś).

Znaczy,że masz na myśli to,że kryształowe kucyki wyginęły i do ich miasta wprowadziły się te ziemne? Wybacz,jeśli źle zrozumiałam Twoją myśl,ale nie jestem zbyt inteligentną osobą. :fluttershy3:

King Somber to prawdopodobnie jednorożec.

Dołączona grafika

Chyba,że płaszcz zakrył mu skrzydła. xD

I znalazłam plakat o 3 sezonie.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy,że masz na myśli to,że kryształowe kucyki wyginęły i do ich miasta wprowadziły się te ziemne? Wybacz,jeśli źle zrozumiałam Twoją myśl,ale nie jestem zbyt inteligentną osobą. :fluttershy3:

King Somber to prawdopodobnie jednorożec.

https://lh4.googleusercontent.com/-0v5VP6i4_Bs/UAYGu85ybRI/AAAAAAAAA4w/Z290eOmv69U/s640/Villain%252520Kirin.jpg

Chyba,że płaszcz zakrył mu skrzydła. xD

Przytocze cytaty z tłumaczenia.

Cytat1:

Król Somber's musiał ich zaczarować, by ich futro nie było ... kryształowe.
- dlatego teraz wyglądają jak zwykłe kucyki.

Cytat2:

00:00:20,909 --> 00:00:23,548
Naprawdę przepadło nam tysiąc lat?

00:00:23,535 --> 00:00:24,460
Tak.

00:00:24,673 --> 00:00:27,714
A czuje jak by to było wczoraj.
- Mimo że minęło 1000 lat dla nich było to mgnieniem oka.

00:01:15,187 --> 00:01:17,802
Czuje się jakby czegoś tu brakowało.

00:01:17,802 --> 00:01:23,554
Wiem, to wygląda tak samo, ale już nie jest tym samym.
- Zdaje mi się że została im odebrana jakby dusza. Stracili chęć egzystowania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Chrysalis Teraz pytanie. Czy kuce wpadła w jakiś letarg i nic nie pamiętają, i powiedzmy jakaś super magią związana z mane6/księżniczkami ich wybudziła czy sobie tak egzystowały przez tysiąclecie (dziwnym trafem zbiega to się z wygnaniem Luny, Celestia tak bardzo miała wywalone na to co się dzieję w okolicy jej księstwa? Samo pozostawienie Discorda jako figury w ogrodzie było nieodpowiedzialne...) czy może żywi się chęcią życia - to by sugerowało, że takie kuce mogą żyć tysiąlecia, może są nawet wieczne, ale po pierwsze był pogrzeb, po drugie nikt nie pamiętał Luny/Nightmare Moon, więc raczej nie żyją wiecznie i tylko sobie ta klaczka z którą rozmawiała Twilight palnęła. Cholernie ciekawy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyki mają na pewno swój okres życia. Zbyt mało kuców w podeszłym wieku chodzi po Ponywill+ dom starców itd.

Z kontekstu rozmowy Twilight wynoszę, że to ona ją poinformowała o tak długim okresie wegetacyjnym.

Łącząc to z

możemy wnioskować, że poprosili Cadance o pomoc, ale jej czar miłości jest zbyt słaby i nie będzie długotrwały. Ponieważ kryształowe kucyki nie pamiętają kim naprawdę są, Twilight postanowiła przypomnieć im ich historie, zwyczaje i tradycje. Robi im taki dzień niepodległości. Ciekawe jest to, że ten nowy 1 minutowy klip już zmienia podejście całej piosenki. Wcześniej każdy myślał że to jest królestwo Księżniczki Cadance.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to jest. A właściwie było. W końcu obydwa kuce mówią, że coś nie pasuje im w tym oknie. Oknie które idealnie pasuje aby stał tam władca i mówił do poddanych. Może nie pamiętają Cadance? Może to jej królestwo i została wygnana do Equestrii przez nowego złego? Ale czemu Celestia nic z sobie tego nie robiła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna z małej klaczki urosła w powiedzmy przeciągu roku na... konia dorównującego prawie Celestii. Chociaż to akurat inny przypadek. Może rodzina Cadance po prostu siedzi sobie w Canterlocie i się rozmnażają z nudów, to akurat mieli córkę do opieki nad ulubienicą księżniczki którą ich utrzymuje. Może być i tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...