Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Lukiner

<<Spoilery>> sezon III

Recommended Posts

Heh totalny FAIL :D Wiadomo z którego są one odcinka. Pierwsze zdjęcie z 12 odcinka, a wszystkie pozostałe są z 13 :D Widać to po nazwach obrazków jak by ktoś się nie zorientował.

To nic pewnego...to wydaje się zbyt oczywiste rozwiązanie.I ten amulet alicorna przy Trixie...ale kto wie.

Dobra ludziska sezon 3 może się zacząć w każdej chwili już naprawdę mało zostało.

Dołączona grafika

Wydawało mi się że powinni potwierdzić date wypuszczenia 3 sezonu na miesiąc przed. Ale do października juz powinni wypuścić.

A jak po 3 sezonie będzie przerwa do sierpnia to dopiero będzie :D Myślę, ze 3 sezon będzie w połowie września.

Te obrazki wyglądają, jakby delikatnie przesunęli się w stronę ekranizacji fanficu Fallout: Equestria :rainderp:

A ja myśle że prawdopodobnie nie będzie to nic wielkiego, tak samo jak było z odcinkiem It's about time, myślałem że bedzie jakaś wojna w przyszłości, a okazało sie co innego. Więc teraz może byc podobnie.

A czy ja się na tym znam? Nie należę do ich studia. Ale sądząc po obrazkach i wieściami szykuje się coś epickiego.

16 i pół odcinka, lepsze to niż zapowiadane 13, choć wciąż mało. Oby nadrobili ilość jakością.

Co to znaczy pół odcinka? To jakiś żarcik? Że co, na drugą część 17 odcinka będziemy czekać na kolejny sezon? Przecież to bez sensu... Zresztą, czy nie dawno oficjalnie nie zostały potwierdzone zostały 13 odcinków? A teraz 16? I pół?

Będzie nawet lepiej, bo w kolejnym tweecie Larson się poprawił i powiedział, że będzie 116 odcinków... i pół :rainderp:

Meh, koleś sobie jaja z nas robi, ile bedzie odcinków naprawde to sie pewnie dowiemy jak 3 sezon wystartuje.

Będzie 13 i koniec. Niklas jaja se z nas robisz? Nie chcesz bym walnęła Ci taki tekst, że przez rok będziesz siedział i milczał.

Będzie 13 i koniec. Niklas jaja se z nas robisz? Nie chcesz bym walnęła Ci taki tekst, że przez rok będziesz siedział i milczał.

Chill out lil lady :P Krowa ktora dużo muczy mało mleka daje ^^

A co do odcinków, przekonamy sie ile ich będzie gdy wyjdzie 3 sezon. Nie ma co się gorączkować :)

16 i PÓŁ? ODCINKA(lol)..,jak to jest możliwe?Moim zdaniem rzeczywiście facet sobie jaja robi,ale jest szansa na więcej odcinków w 3 sezonie.Oni się z nami bawią...

Miło. Już nie mogę doczekać się tej połówki ^^ Ciekawe gdzie skończy się akcja...a potem dorzucą ~11 minut reklam, żeby odcinek trwał te 22 xD

Haaaaasbroooooo! Nie męęęęczcie nas :( To niehumanitarne! Pozwijmy ich o znęcanie się nad nami poprzez nie wydawanie odcinków i straszenie mniejszą ilością ich w 3 sezonie :D

A może po prostu 13sty będzie trwał 4,5 odcinka, czyli około 2 godzin -> te 0,5 odcinka by odrobinę zniwelować ilość reklam...