Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Wygląda na to,że Kryształowe imperium jeszcze się ukaże w tym sezonie.I to wraz z CMC.

Co raz większa szansa na powrót Sombry.

Tak. CMC "przypadkiem" wybudzą Sombrę z przedwiecznego snu. Ten w nagrodę da im CM i poleci dać tajemniczy amulet Trixie. No, ale wszystko skończy się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przecież Apple Bloom już miała nauczkę odnośnie łatwego zdobywania znaczków. Nie wydaję mi się' date=' żeby morał odcinka poszedł na marne.[/quote']

Niby tak , ale wtedy , to wypiła eliksir , a gdyby tak dostać od kogoś takowy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm To Apple Bloom obudziła Władcę Cienia by popełniła naprawdę czyn za który jej siostra dałaby jej kopytem w zad. Ja przynajmniej bym tak zrobił poza tym one już mają swoje talenty tylko muszą sobie jeszcze sobie uświadomić, że to są ich talenty, wtedy CM pojawią im się na boczkach, dopóki to się nie stanie dopóty będą miały puste boki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm To Apple Bloom obudziła Władcę Cienia by popełniła naprawdę czyn za który jej siostra dałaby jej kopytem w zad. Ja przynajmniej bym tak zrobił poza tym one już mają swoje talenty tylko muszą sobie jeszcze sobie uświadomić, że to są ich talenty, wtedy CM pojawią im się na boczkach, dopóki to się nie stanie dopóty będą miały puste boki

CMC nie znają Jego Wszechmocnej Wysokości. Mogły Go nieopatrznie obudzić, hasając po Crystal Empire w poszukiwaniu znaczków :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

A gdzie królik fluttershy? Nikłe szanse na powrót Sombry. Miło natomiast, że tank powróci, bo widziałem już mnustwo żartów na ten temat. Pojawił się w jednym odcinku i tyle :) Gdzieś widziałem komiks jak wołał na dwór. RD otwarła drzwi żeby się sam wyprowadził, ale za długo to trwał, więc mu kopniakiem pomogła. Niestety zapomniała, że za drzwiami trawa znajduje się jakieś 300m niżej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BroniesiPegasis- To jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Branie eliksirów od podejrzanych typków jest znacznie gorsze niż używanie mikstur zaufanych osób. Świadome łamanie postawionego już wcześniej morału odcinka wydaje mi się niemożliwe, zwłaszcza w przypadku tak pozytywnej postaci jak AB.Wątek z Trixie jest jednak moim zdaniem bardzo prawdopodobny, ale oczywiście w przypadku jej nawrócenia na końcu arcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Horus - Ja nie miałem na myśli , że Somber , da tej trójce jakieś eliksiry , tylko znaczki ... A wiesz , jeśli cała ta Liga , tak ich pragnie , to kto wie co zrobią , aby je dostać , tu i teraz ? I jeszcze , co do łamania morału odcinka ... nauczkę dostała AB , ale skusić się teraz może kto inny np Scootaloo ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No i bardzo dobrze że to pomyłka,nie chciałbym czekać tyle na następny odcinek.Zgodzę się że jest dla nas tajemnicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...