Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Znamy już większość nazw odcinków, więc warto by pospekulować nad 4 ostatnimi odcinkami oraz fabułą tych znanych z tytułu, które jeszcze się nie pojawiły. 01 (53) The Crystal Empire - Part 1 --- początek sezonu 02 (54) The Crystal Empire - Part 2 --- początek sezonu 03 (55) Too Many Pinkie Pies --- Pinkie Pie :pinkie2: Moje domysły 04 (56) One Bad Apple --- AJ / Apple Bloom :sab: 05 (57) Magic Duel --- Twilight vs Trixie :grr::twilight9: 06 (58) Sleepless in Ponyville --- Scootaloo ~:scootaloo::rd12: 07 (59) Wonderbolt Academy --- RD :soawesome: 08 (60) Apple Family Reunion --- AJ :aj: 09 (61) Spike at Your Service --- Spike/Rarity :spike: Moje podejrzenia : 10 (62) Sensownie by było aby wszystkie M6 miały swoje 5 minut, tak więc powinien pojawić się odcinek o Fluttershy :fluttershy4: 11 (63) Tutaj może być każdy kto nie miał swojego czasu antenowego. Najprawdopodobniejszymi opcjami są moim zdaniem: CMC(razem), Apple Bloom, Sweetie Belle, Spike albo Rarity(zależy kogo bardziej będzie odcinek 61), Luna. 12 (64) 13 (65) Dwa ostatnie powinny być finałem, więc najpewniej będą dotyczyć wszystkich głównych bohaterów. Pytanie brzmi. Dlaczego jeszcze nie znamy tytułów 2 przedostatnich odcinków? O ile rozumiem tajemnicę wokół dwóch finałowych o tyle 62 i 63 intrygują mnie najbardziej. Czyżby miała pojawić się "psycho Fluttershy" ? :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Razjelku, może to będą jakieś odcinki wprowadzające do finałowych, o ile Sombra powróci ^^ Ale według Wikipedii odcinek 8 jeszcze nie ma tytułu, a Apple Family Reunion i Spike at your Service to odcinki 9 i 10. @Leeth, http://tvlistings.zap2it.com/tv/my-little-pony-friendship-is-magic-one-bad-apple/EP013304160058?aid=zap2it , to z 7 grudnia to chyba jakaś pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po tym fragmencie stwierdzam, że ma bardzo dziwną motywację (zwłaszcza, że SS i DT zrobiły pojazd, bo "blank flank"), a ta nagle dołącza do nich... A może po prostu dlatego, że historia jest niekompletna. Na razie jawi się jako miła przy AB, a gdy widzi kogoś innego, atrakcyjnego, od razu się odcina od kuzynki. Also, stwierdzam, że jak na oryginalny dubbing, ma Babs Seed ma beznadziejny głos. Kojarzy mi się taki z facetem próbującym naśladować głos nastolatki, przez co wychodzi za basowo i za głęboko. Minus tej postaci, jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te nowe postacie sezonu III wyglądają zbyt OC - 'owato'. Mistrzem i tak jest Sombra, więc przy kuzynce Apple Bloom nie przeszkadza to aż tak. Animacje ładne i odcinek zapowiada się dobrze (wygląda, że ma opowiadać o jakimś zwykłym problemie, więc jest duża szansa że nie przesadzą i nie spłycą tak, jak w Too Many Pinkie Pies).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...Sombra był czarnym charakterem więc musiał wyglądać osobliwie.A mi jego design się bardzo podobał.Śmiem twierdzić,że wyglądał najlepiej z wszystkich czarnych charakterów(no,na równi z Discordem). A co do kuzynki AB...wygląd jak zwykła klaczka tylko z rzadką ciemną karnacją(pony nigga?)Jednak jej wygląd jest ok.Nie widzę nic zaskakującego i wyjątkowego w niej.(No,może po za kapelutkiem).W końcu to Manehattan...szlachta i takie tam. @Up Również dołączył bym się do pytania co oznacza zwrot ,,ocetowato''.Jak dla mnie wygląda ,,normalnie''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaał jaka ta piosenka hipnotyzująca :cadancetwi2:. Trochę inna od reszty piosenek (takie moje odczucie) ale jest super. I się dowiedziałam jakie (najprawdopodobniej) CMC lubią smaki lodów. Ciekawi mnie jak zachowuje się ta kuzynka kiedy nie ma DT i SS. Pewnie normalniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...