Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja osobiście myślę, że nie wprowadzą ludzi. Powód jest prosty. W porównaniu do innych generacji, FiM jest o wiele bardziej logiczne i zorganizowane. Żeby wprowadzić do G4 ludzi, musieliby się strasznie wysilić z wyjaśnieniem ich obecności. Nawet małe dziewczynki nie są głupie i zauważą sprzeczność ... racja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razjel, bardzo chciałbym wierzyć w Twe słowa. Ale jeśli tak zrobią bo to "fajny pomysł" to ja nie wiem. Może lepiej by się skończyło na Twilightcornie. Bo ja widzę że to zaczyna być równia pochyła w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikern, to że Twilight będzie alicornem podejrzewałem już po 1 sezonie. Z resztą nie tylko ja. Można powiedzieć, ze duża część fandomu wręcz się tego domagała (głównie fani Twilight). Jednakże ludzie to zupełnie inna sprawa. Wpychając ich do serialu zrobiliby niepotrzebny "kocioł Panoramixa". Jestem w stanie zaakceptować każdą nową rasę, nową postać, nawet jeśli RD będzie Super Sajaninem, a Pinkie stanie się białym pegazem o imieniu Surprise. Z wściekłym grymasem na twarzy mogę zaakceptować usunięcie Derpy. Jednak nie zniosę wprowadzenia do serialu człowieka, jeśliby miał pozostać na stałe. Ewentualnie mógłbym zaakceptować ten fakt pod jednym, ale tylko jednym konkretnym warunkiem. Mianowicie:

Pojawia się jakiś portal --->pojawia się człowiek--->kucyki pomagają mu wrócić do domu --->koniec wątku człowieka na zawsze ... FOREVER!!! :pinkie4thwall:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah, dobry filmik xD.

Ja tam chce żeby Twi była alicornem i mieszkała w Ponyville. Teraz wszystkie zaklęcia mogą być bardziej epickie :D. A odcinki? Powrót Chrysalis, która ma jeszcze większą moc? ;DD

Mam nadzieję, że w 13 odcinku pojawi się piosenka, a jeszcze lepiej w wykonaniu Celestii i Luny :pinkie2:

Ludziom mówię NIE! Chcą niech zrobią "My little girls", only humans, ale precz mi od kucyków!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miał bym nic przeciwko jakby dodali takiego "Dana" xD

Ale nie "takich" ludzi jak w G1...

(jak ktoś nie wie, to chodzi mi o "Dan vs MLP" ;p)

@jarrot "Może nawet powstanie fanowski sezon 3.5, jeżeli ludzie się aż tak bardzo wkurzą na zakończenie sezonu 3. i jego niekanoniczność?"

jak by coś takiego powstało, to znając hasbro za pare dni by to zablokoali :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE?! Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie. Nie, nie, nie. NIE.

Twilight księżniczką? Ogólnie jestem na nie, ale przełknę to. Z tym, że będzie to najprawdopodobniej oznaczało koniec serialu.

Przy czym jest jedna rzecz gorsza od zakończenia MLP:FiM. Ludzie! Jeżeli oficjalne zakończenie czwartej generacji MLP jest jedyną alternatywą dla wprowadzenie ludzkich bohaterów do Equestrii, to cóż... jestem za.

Ale nadal sądzę, że to tylko plotki. Znamy mniej więcej fabułę ostatnich dwóch odcinków, nie wcisną tam tylu 'rewelacji' na raz. Twilight - alicorn wystarczy, serio. Kiepski to pomysł, bardzo kiepski, ale i tak 1000 razy lepszy, niż pojawienie się ludzi.

Może to celowe zagranie Hasbro, żeby udowodnić, że zawsze mogło być gorzej ;) Wybaczcie wzburzenie, jestem po piwie. Nadal nie chce mi się wierzyć, że twórcy wprowadzą elementy tak niepożądane przez fanów; to podcinanie gałęzi, na której siedzą. Chyba, że faktycznie zamierzają definitywnie zakończyć serial i jest im wszystko jedno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj widzę więcej histerii niż na EQD. Najlepsze jest to, że 99% wkręcacie sobie sami. Ktoś puści jakąs plotkę, reszta bez weryfikowania to łyka i płacze nad końcem serialu. Wyluzujcie trochę, wyjdzie to coniektórym tylko na zdrowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, usadowią ją na tronie i tak jak ktoś gdzieś kiedyś powiedział, Twi zostanie Jezusem xd

A tak na serio. Przespałam się z tym i teraz już mi zwisa i powiewa co zrobią z MLP. Mam tylko jeden warunek: jeżeli wszystko rozwalą, pójdę z widłami na ich siedzibę, ot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden warunek: jeżeli wszystko rozwalą' date=' pójdę z widłami na ich siedzibę, ot.[/quote']

Popieram! Nie można niszczyć serialu z powodu sprzedaży zabawek. Ja jestem przeciwna Twicorna, gdyż uważam, że to zbytnia przesada robić z jednorożca od razu księżniczkę. W ten sposób, to każdy jednorożec z Ponyville mógłby stać się królewski. A swoją drogę to Twi sama może stworzyć sobie skrzydła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUM! Wpadam z teorią, która powinna rozwiać wasze wątpliwości, strachy i tym podobne.

Twilight zmienia się w alicorna. Celestia staje się jednorożcem.

Fioletowa klaczka uważa, że nie będzie tak źle i że zastąpi jej wysokość w jej obowiązkach.

Celestia szuka sposobu na to, aby odwrócić zaklęcie.

Twilight ma strasznie dużo roboty i nie wyrabia.

Wpada Celestynka z zaklęciem, *bum szast prast* i jest tak jak dawniej.

Twilight rozumie cośtam, znowu nie ma listu.

Jak się poszczęści, to będzie piosenka i może jakiś taniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie osobiście,by Twilight była na zawsze Alicornem.

Znając życie(i Hasbro) zrobią ją na 1 odcinek Alicornem,by wszyscy mieli podniete,i by można było stworzyć serię zabawek z Twilight jako Alicorn,a pod koniec odcinka wszystko wróci do normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...