Skocz do zawartości

[Konkurs] IX edycja Konkursu Literackiego


Dolar84

Recommended Posts

Nie należy do tych dobrych

Nie Tobie to oceniać, ojcze.

 

 

Naprawdę moje opowiadania, są aż tak kiepskie?

Synek, nie poddawaj się, im więcej piszesz tym lepiej piszesz. 

Mój podział wygląda tak:

"Nie ma słabych opowiadań, są te porywające i te CHU :rainderp: JOWE"

 

Edytowano przez Kruczek Van Dort
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadałem na to pytanie...

 

Powiem raz jeszcze: Opowiadanie musi zawierać tagi: Slice of Life, Comedy i (zaznaczam "i" nie "lub") trzeci dowolnie wybrany. Jednocześnie obowiązuje zakaz wrzucania do opowiadania jakiejkolwiek przemocy fizycznej. Tagi gore i clop są zabronione.

 

Czy teraz wszystko jest jasne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coy i jej Piwnica Skarbów - [Comedy] [slice of Life] [Random]

 

Od dawna chciałem napisać możliwie jak najgłupszą komedię randomową. Przy okazji postanowiłem wykorzystać bohaterów jednego z moich opowiadań. Liczba słów: 700 (dokładnie, oczywiście po odjęciu tytułu, autora oraz tagów [sama treść]). Cóż, 700 słów to jednak trochę za mało, więc nadal zamierzam kiedyś kontynuować random comedy.

 

Musiałem, bo aż w oczy kole ~Decaded

Edytowano przez Vivendius Decaded
Błędas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, hi, hello!

Zostało Wam już tylko dziewięć (9) dni na oddawanie swoich prac. Nie każcie nam czekać :giggle:

Obecne opowiadanka są dość ciekawe, oby tak dalej :3

 

 

 

(no i Dec będzie szczęśliwy przy sprawdzaniu strony technicznej :lol: )

Ne, nie będę :v

 

 

 

jak najgłubszą komedię

-> najgłubszą

-> NAJGŁUBSZĄ

-> NAJGŁUBSZĄ

 

5167cdb776.gif

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh noez, Pinkie Pie jest nieprofesjonalna i bezsensowna ;-;

 

Also, profeska tutaj? :ming: Psyduck, pls. Nie wiem jak inni, ale ja tam napisałem fica dla zabawy, dla powkurzanie Decadeda, no i dla sprawdzenia się w gatunkach, które leżą mi nieco mniej niż Dark/Violence xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psyduck

:rapidash2:

p0v1.png

To the black list. :rapidash: 

A odnośnie tagów, to po prostu jakoś nie mogę sobie wyobrazić tych dwóch tagów razem. Random to tag który jest przeciwieństwem slice of life.

Random: totalny absurd i bezsens.

Slice of life: Tag o codzienności który opowiada o zwyczajnym życiu bez ubarwień.

Slice of life + Random = ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psyduck, psyduck, psyduck!

 

A Random nie jest przeciwieństwem Slice of life. W zwyczajnym życiu też bywają momenty enigmatyczne, absurdalne, czy bezsensowne. Ten tag jest raczej odłamem Slice of life, niżby jego przeciwieństwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że skoro jeden konkurs mi (z własnej winy w sumie) przeleciał obok nosa, to wezmę i dokończę FanFica na drugi. Oto wynik dwóch tygodni mojej wcale-nie-tak-ciężkiej pracy:

 

Konkurs[Comedy][slice of Life][Random]

 

Czy jestem z tego zadowolony? Średnio. Ale 698 słów jest, humor i zwroty akcji są, codzienność też jest. Czyli jest lepiej niż gorzej. No, może i strona techniczna jest gorsza, ale muszę to przeboleć... I Dec też. Jakby nie było - gratuluję wszystkim uczestnikom wysłania swoich prac i pozdrawiam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tagu [Comedy] bo jestem mało "comediowy" :derp: Przeczytałem naście razy, czyli o jeden raz za mało. Ale przynajmniej zdążyłem. Fabuła głupia, ale w końcu to [Random]
 
Psia Kość!  [slice of Life] [Comedy] [Random]

 

Chyba spełnia warunki.

 

Słów: 697 (według worda)

Dokument: doc skonwertowany do / przez Google docs. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...