Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Proponuję ogólnie dłuższą suknię, gdyż ta nie prezentuje się zbyt specjalnie. Taka długość, jaką podała Anathiela w swoim poście na manekinie w spoilerze.

według mnie ta suknia powinna wyglądać mniej "bojowo". Może dodać jakieś kolczyki?

Edited by Crazy Dream

Ja bym usunęła kołnierzyk i założyła złotą broszkę w kształcie rozgwiazdy. Od tej brożki ciągnęły by dwie lawendowe przezroczyste chusty owijające kopyta. do tego przedłużyłabym sukienkę i dodała złote pantofelki oraz koronę.

Oto drobna przeróbka ( usunięty szal, brak gradientu, przesunięte skrzydła ).

wy2x.png

Jeśli macie dalsze pomysły co do Twilight, zapraszam piszcie. Jeśli jednak nie, następnym kucykiem jest obiecany OC'ek użytkownika Crazy Dream. W czym najlepiej będzie się prezentować ?

1016323_326350380830745_1614073581_n.png

Edited by Cartoon Tiger

Niedługo ukażę się nowa suknia. Mam teraz dużo wolnego czasu, tak więc suknie będą pokazywać się systematycznie.  Gdy tylko zakończymy projektować strój dla OC'ka przejdziemy do mody zimowej. 

Tak, będą to stroje dla głównych bohaterek, a jak czas pozwoli, to i dla księżniczek.

Póki co, zapraszam do dzielenia się swoimi pomysłami co do OC'ka.

Pozdrawiam.

Edited by Cartoon Tiger

Najlepiej zrobić temu OC'kowi koka w który powsadzamy róże.

Sukienka powinna być ze wzorami przedstawiającymi pędy kwiatów.

Do tego zielone pantofelki! :yay:

Edited by Insomnia

Myślę, że ładnie byłoby temu kucykowi w stroju wiosennym, jakaś zielona lub żółta sukienka, wianek z kwiatów.

Moim zdaniem dobrze pasowałaby suknia w odcieniu szkarłatu, najlepiej zwiewna :)

Przyozdobiona licznymi szmaragdowymi kwiatami, oraz pojedynczymi błyskotkami.

Dodatkowo zielona bransoletka z heliodorami i spinka z różami we włosach spiętych w koka   :starry:

Edited by CherryFox

Miałem spore problemy z tym OC'kiem. Gdy tylko do niego się zabierałem, zaraz ręce mi opadały z bezsilności. Wybrałem ten projekt ponieważ wyglądał najlepiej. Teraz do was należy dalsza zmiana lub zatwierdzenie sukni. Czekam na wasze pomysły i sugestię.

No w sumie nie tylko ja :raritylaugh: .

18ja.png

Hmm.. ja bym troszeczkę przedłużyła tą sukienkę, dodała czarną kokardę na głowę i czarne... no te takie "siatki" na kopytka :raritylaugh: .

Cała suknia bardzo ładnie leży na kucyku.    

Nic dodać, nic ująć .  

Chociaż słodko by wyglądała w krawacie :lunaderp:

Edited by Wilk Cassidy

Żadnych kokard, ta wstążka, czy co to jest, na ogonie- dłuższa, niech ma jedną trzecią ogona

Kolejna przeróbka, chwilowo się trzymam galowego stylu. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, zamienię kolor wstążek lub innych elementów. Czekam na dalsze propozycję lub zaczniemy od nowej postaci.

d8kq.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...