Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

No cóż. Fajnym pomysłem byłoby wprowadzenie punktu o dawaniu bezsensownych punktów reputacji, np. "bo cię lubię".

Reputacja powinna być rozdawana za zasługi, a nie za bycie fajnym. Inaczej to nie ma sensu. Efekt? Są nowi, co mają po 20 punktów, i starzy, co przysłużyli się forum, nie posiadając nawet 10. Więc pytam, jaki był sens wprowadzenia tego?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To ja mam pomysł (tylko najpierw trzeba się popytać administratorów czy silnik forum pozwala na napisanie takiego kodu) Otóż, każdy post można było by ocenić (+ albo -). Potem te oceny z postów były by automatycznie przeliczane na ogólną reputacje użytkownika. Wtedy reputacja na forum była by bardziej sprawiedliwa. Piszesz ciekawe posty? Otrzymujesz punkty i zwiększa się twoja ogólna reputacja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł (tylko najpierw trzeba się popytać administratorów czy silnik forum pozwala na napisanie takiego kodu)

Otóż, każdy post można było by ocenić (+ albo -). Potem te oceny z postów były by automatycznie przeliczane na ogólną reputacje użytkownika. Wtedy reputacja na forum była by bardziej sprawiedliwa. Piszesz ciekawe posty? Otrzymujesz punkty i zwiększa się twoja ogólna reputacja. :)

Reputacja za posty jest wbudowana w MyBB,

// Edit

Włączyłem na próbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, musiałem to przeoczyć - oficjalnie zwracam honor :)

Jeśli sam miałbym coś zaproponować, to ew. +/i (plusy i minusy) za posty, bo czasami mam ochotę dać komuś minusa za post o wartości "zero".

I żeby nie było spamowania, można włączyć punkty ujemnej reputacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że negatywna reputacja to bardzo zły pomysł. Jeśli ktoś uważa, że ta osoba zasłużyła na reputa, to go daje. Jeśli nie, to nie daje, ewentualnie daje neutrala - proste.

Mogę wiedzieć czemu tak byłoby źle?

// Edit

"Nie lubię go, bo nie, dam mu negatywnego reputa."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedzie na zorganizowanie turnieju Miss Equestrii ?

zmień szyld z Best Pony na Miss Equestria:

Dołączona grafika

sędziowie

Dołączona grafika

już widzę te konkurencje/pytania w stylu

" jakie jest twoje marzenie?" i te odpowiedzi w stylu pokoju/braku chorób na świecie ;p

albo konkurencję na strój kąpielowy.... wait to nie wypali chyba że suddenly humanizacje :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia by nie zagłosowała na siostrę miałaby potem przerąbane, znowu ktoś nie opuści księżyca :rainderp:

Niby pomysł fajny, byłaby to swoista walka artów, wrzucamy parę avatarów na rundę i wybieramy kto wygrywa... ale to np. art o Lunie wrzucałby Lukier, art o Twilight Kirara, Rarity by Airlick wrzucał, bo wiadomo, ktoś musi wybrać najlepszą yyy... pozę, pracę do konkursu. A userzy by głosowali. Tylko bez...

już widzę te konkurencje/pytania w stylu

" jakie jest twoje marzenie?" i te odpowiedzi w stylu pokoju/braku chorób na świecie ;p

albo konkurencję na strój kąpielowy.... wait to nie wypali chyba że suddenly humanizacje :lunaderp:

Bo to jest przesada jak do konkursów Miss (World/Universe/Polonia itd.) wrzucają pytania ideologiczne, no i oczywiście koniecznie trzeba odpowiadać poprawnie politycznie, jak to było w USA, że dziewczyna w finale powiedziała, że jest przeciw małżeństwom homoseksualnym ("bo tak zostałam wychowana i to jest moje zdanie") i nagle zbrzydła w oczach jurorów, i pewnie homoseksualiści ją znielubili automatycznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto dodał emotki całujących się klaczy, i nie do końca wiem czy mi się to po prostu nie podoba, czy raczej wolałbym tego nie widzieć... Stąd moja uprzejma prośba o... no sam nie wiem... usunięcie ich? Ale ja się nie wtrącam. Po prostu bardzo mnie to zdegustowało. Druga sprawa to dodania dwóch innych emotek: animacji Big Maca kroczącego i Big Maca ruszającego ustami w stylu "Eeyup"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto dodał emotki całujących się klaczy, i nie do końca wiem czy mi się to po prostu nie podoba, czy raczej wolałbym tego nie widzieć... Stąd moja uprzejma prośba o... no sam nie wiem... usunięcie ich? Ale ja się nie wtrącam. Po prostu bardzo mnie to zdegustowało.

Druga sprawa to dodania dwóch innych emotek: animacji Big Maca kroczącego i Big Maca ruszającego ustami w stylu "Eeyup"

Popieram! MLS jest zablokowane, a całujące się (a nawet krok dalej!!!) klacze to już są emotkami? Idźcie sobie clopić gdzie indziej!

A emotki trzeba znaleźć i wysłać Xyziowi/Siperowi/Skajowi a oni je dodadzą, tego "eeyup" nie mogłam znaleźć, ale pierwszą wyskrobałam z Deviantarta.

http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=big+macintosh+trot#/d55npdn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci Celestio! Już się bałem, że jakieś zmiany w regulaminie, czy co... Przy okazji, też nie znalazłem wymarzonego "eyup", ale znalazłem kilka innych: http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/194/e/4/big_macintosh_sleeping__with_smartypants__by_botchan_mlp-d572ds2.gif http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/032/0/5/big_macintosh_wip_by_anonycat-d4obqd5.gif http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2012/030/6/a/big_macintosh_wip_by_anonycat-d4o6l9n.gif Może przesadzam, ale mało jest emotek z Maciem,a mi by się przydały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...