Skocz do zawartości

Twój wygląd w Equestrii?!


Aretra

Recommended Posts

Witajcie! 

 

Pozwoliłam sobie założyć ten temat, w którym opiszecie siebie, jako (rzecz jasna) kuca! Czy to proste? Nie wiem, sprawdźcie sami. Tym razem nie będę się rozpisywać tak jak ostatnio(gdzie rozpisałam się na dobrą ścianę tekstu). 

 

O co chodzi? Opisujecie swój wygląd, rasę, gdzie będziecie mieszkać, studiować i.. i co jeszcze chcecie powiedzieć na ten temat. Ja również powiem coś o mnie.

 

A więc.. Ja. Sierść szarawa, grzywa i ogon poszarpana, koloru błękitno-ciemnawo niebieskiego, oczy koloru zieleń.

Czystej krwi pegaz, rzecz jasna. Mieszkałabym w Cloudsdale, szkoliłabym się w kierunku latania. Znaczek, przedstawiałby granatową, rozwianą błyskawicę, co oznacza umiejętność sprawnego i szybkiego latania. 

 

To tyle. Nie widzę potrzeby rozpisywania się, chyba, że ktoś lubi pisać bardziej szczegółowo. 

 

A jak Wy wyobrażacie siebie w Equestrii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siebie widzę, jako jednorożca o czarnej sierści, żółtej grzywie, wygląd ogona zwykły koński, czerwone oczy a na grzbiecie bym nosił poszarpaną pelerynę. Osiedliłbym się w jakimś obozie w spokojnym miejscu gdzie głównie bym zajmował się tajnikami magii a znaczek jak to u mnie coś związanego z ogniem np. niewielkie gwiazdy nad płomieniem. Co miałoby oznaczać moją determinację do opanowania magii.

Edytowano przez Magus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA  widzę siebie jako swoją ponyśonę Ancient Knowledge

ancient_knowlege__me_as_a_pony__by_zioma

Jest Jednorożcem jak widać na obrazku, alchemikiem, badaczem Starożytnej Magii. często podróżuje do Kryształowego Imperium i przesiaduje w tamtejszej bibliotece. zaś mieszka niedaleko Ponyvile. Jego dom jest strasznie zagracony Książkami i sprzętem alchemicznym :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział bym siebie jako pegaza. Sierść czarna, grzywa i ogon były ciemno żółte. Tęczówki niebieskie. Znaczek to półksiężyc przykryty chmurą z której pada lekki deszcz. Osiedlił bym się w Cloudsdale, gdzie (przy pomyślnych wiatrach) byłbym kimś w formie dziennikarza sportowego.

Hmm... nie wiem co jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki alicorn o czarnym umaszczeniu i równie czarnej grzywie oraz oczach... oczach koloru czerwonego wina. Znaczek pewnie jakiś epicki i mroczny, przykładowo czarno-biała tęcza lub wielkie czerwone oko. Zamieszkałbym na dalekiej północy, gdzie sprzedawałbym  podobizny plota księżniczki Celestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym przemyśleniu stwierdzam iż:

Byłabym kucem ziemnym o beżowym umaszczeniu, może nawet wpadałabym miejscami bardziej w jasny brąz, grzywa ciemno brązowa, a na niej czerwone pasemko. Włosy by były tak do połowy szyi, rozczochrane, puszyste  odstającą na bok grzywką. ogon dość krótki i na nim też by było pasemko. Oczy podkrążone z ciemno fioletowymi źrenicami. CM byłoby tornado, a w nim jakiś mało widoczne przedmioty do rysowania.

Mieszkałabym gdzieś jakimś Trottingham [tak, wiem, źle napisane] lub innej metropolii.

A jako zwierzaka bym miała maskonura, bo mogę :crazy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę siebie:

Wysoka, wychudzona jasnobrązowa jednorożec o jasnozielonej grzywie oraz zielonych oczach. Ogon i grzywa długie, proste i rozczochrane.Liściasty pentagram jako znaczek, ponieważ moim życiem jest przyroda, choć może to dziwnie brzmieć, ale to natura jest moim talentem oraz całym moim życiem... Mieszkałabym w Canterlot i nałogowo studiowała magię. A wolnym czasie naparzałbym się na miecze [treningowo] i inną broń białą.

Jak widzą mnie znajomi [serio]:

Wysoka, czarna alikorn z mojego avka [ale dodali mi smocze skrzydła i paczałki]. W wolnym czasie zajmuje się zdobywaniem władzy nad światem [w żartach] i różnymi głupotami. Lubi książki, lać się, naukę, etc. Niewiarygodnie wręcz leniwa. A CM mi nie wymyślili.

post-3813-0-26897700-1389977447_thumb.jp

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam było by mniej więcej tak...

Wysoki jednorożec z czarno-granatową (takie granatowe końcówki) grzywą spiętą w kitkę na karku z grzywką zachodzącą na prawe oko. Szare umaszczenie. Szare oczy. Coś w rodzaju czarnego paska pod okiem (nie cień pod okiem 2-3 cm niżej). Zwykły ogon bez ekstrawagancji i innych takich. Granatowa koszula w fioletowo-błękitno-biało-zieloną kratkę. Do tego skórzany pasek na lewej przedniej nodze. Wisiorek z odwróconym krzyżem (kupiłem w podstawówce żeby wkurzyć panią z religii i co ciekawe zacząłem to nosić  codziennie sumiennie równomiernie i z zapałem). CM był by albo mieczem, albo łukiem, albo może też i być okultystycznym symbolem bo to mnie ciekawi. Może równie dobrze być książką bo mam co najmniej spore kręgi zainteresowań.

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorożec o białej sierści i czerwonej płomienistej grzywie i ogonie. Zamieszkały w Ponywille .Oczy o jasnoniebieskich tęczówkach.

Mój znaczek to był by motocykl z błyskawicą wychodząc za nim .

Zajmował bym się szkoleniem młodych kucyków chcących jeździć na motocyklach/skuterach takich jak np:Scootaloo

A w wolnym czasie rywalizował bym w Canterlocie w  wyścigach motoGP (taki ziemski odpowiednik Rainbow , lubi szybkość i rywalizacje z tond ten znaczek)

Edytowano przez KamilPL 94
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbym siebie widział? Napewno pegaz, sierść taka bordowa, ogon i grzywa w odcieniu zielenii, tak samo oczy. Pracowałbym w Cloudsdale w fabryce pogody, sprawdzał płatki śniegu i pilnował by w Polsce ich nie zabrakło  :laugh: Znaczek? Z hobbystycznego punktu widzenia była by to siatka celownika optycznego, a patrząc na realia serialu, byłby to właśnie płatek śniegu, ze względu na to, że lubię śnieżną zimę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...