Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jak trafiliście na forum


Churchille

Recommended Posts

Tu piszcie jak trafiliście na forum. Ja zacznę:

Dawno temu przeglądałam arty z Chrysalis i pewnego razu klilnęłam w link. Zarejestrowałam się, ale nie dostałam maila i konto zostało usunięte. Po jakimś czasie postanowiłam zarejestrować się, bo tamtego konta już nie było. I tak teraz jestem.

Link do komentarza

Szczerze powiedziawszy nie pamiętam jak odkryłem forum. Pamiętam tyle, że znalazłem je przez przypadek, ale czy szukałem jakiś fanficów, artów, czy najzwyczajniej w świecie ktoś mi podesłał link tego nie jestem pewien...

Wiem, o jego istnieniu jakieś pół roku i przez ten czas przechadzałem się po różnych tematach jako gość. Dopiero moje postanowienie noworoczne zmusiło mnie by założyć konto.

Link do komentarza

Przypadkiem trafiłem, po obejrzeniu pierwszego (podwójnego) odcinka pierwszego sezonu. A to zrobiłem przez kolegę, który spamował rysunkami na skype. Nie wiem na jakich zasadach działał wtedy mój mózg, ale znalazłem owo forum gdzieś tak w listopadzie zeszłego roku. Najpierw podchodziłem do tego nieufnie, badawczo klikając tematy o intrygujących nazwach i czytając tamtejsze posty. Potem przeszedłem na wyższy poziom, począłem wyłuskiwać arty z działów poszczególnych postaci. Czytać zarówno dyskusje, fici, jak i sesje. Jako, że lubię gry fabularne, postanowiłem zaczepić się tutaj na dłużej. Jednak od słowa do czynu minął dość długi czas. Zarejestrowałem się jakoś tak w lutym. Mój pierwszy meet był w Zgorzelcu, bodaj w maju. Też zresztą przez przypadek. Dalej potoczyło się już raczej z górki.

Link do komentarza

Gdy skończyłam oglądać 2 sezony mlp zaczęłam szukać jakiś fajny artów itd. No, za każdym razem gdy znalazłam jakiś fajny art ciągle mnie wywalało na te forum. Wkurzało mnie to, więc raz weszłam na te forum i je obczajałam~. No dobra, dość aktywne, zarejestruje sie, a co.

"Mwahahahahahahaha, zepsuje wam życie, szykujcie się."

Link do komentarza

Szukałam drugiego sezonu pucyków z napisami i tak oto natrafiłam na filmik Mój Mały Kucyk-Przyjaźń to magia. Dostrzegłam w opisie link i jako, że byłam ciekawskim nie ogarem, od razu weszłam w niego, jednak było, że niby forum jest "zamknięte"(nie pamiętam już). Potem, czyli pod koniec sierpnia znów spróbowałam i wtedy mi wyskoczyło to oto forum(tylko ze starym wyglądem). Po dwóch dniach, jako, że nie miałam ukończonych 13 lat musiałam spytać się starszego brata, czy mogę się zarejestrować i ten wyraził zgodę. Tak oto się tu znalazła niekumata Pegasis - Otaku o imieniu Karolina ukrywająca się wtedy pod nickiem MyMalinka12.

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...