Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

- Cholera! - Krzyknął Kristian odskakując w bok by go nie rozwaliły pociski, odleciał dwa metry dalej przez falę uderzeniową. Podnosząc się pobiegł, z zadowoleniem znalazł jakąś polanę. Zatrzymał się by złapać oddech, dziś ma ciężki dzień nie co. Dorwie tego zdrajcę choćby mieli go ponyfikować.

 

Zastępca włączył sobie telewizor oglądając Fakty, chciał usłyszeć komentarze na temat ich akcji. Była sukcesem to trzeba było przyznać.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zaraz, ilu ty ich rozwaliłeś? 6? ...lol, to nie moi, moich było trzech xD )

 

Jeden z komandosów zameldował mi o strzałach.

- Czyli pan Niemiec dostał wsparcie. Zostawić go, cel podstawowy - likwidacja przesyłki - został wykonany. Wycofać się do punktu zbornego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List wpadł do waszego samolotu.(nie pytaj jak...) Był tam eliksir i list.

 

 

Drogi przedstawicielu FOL!

 

Z całym szacunkiem, ale wy ludzie jesteście troszkę niezdarni w swoich wojnach, dlatego pozwoliłam sobie wysłać wam jeszcze jeden egzemplarz eliksiru, gdyby wasz się rozbił, co najprawdopodobniej się stanie lub już stało. Nie atakujcie Biur i nie zabijajcie się nawzajem!

 

Pozdrawiam, Luna

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian spojrzał na list

- No już lubię tą księżniczkę, trzeba się kiedyś umówić na pogawędkę. Ale mniejsza jesteśmy na miejscu - Helikopter wylądował w głównej bazie FOL, a Kristian z niego wyszedł kierując się do swego gabinetu. Musiał jeszcze zmienić nazwę organizacji na co innego, FOL kojarzy się z terroryzmem dlatego trzeba zrobić zmianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna wysłała również list do Miachaela...

 

Drogi Michaelu!

 

Dzisiejszej nocy gościłam u siebie przedstawiciela Frontu Obrony Ludzkości. Celestia na pewno napisała Ci, że Twilight wróciła i jest cała i zdrowa. Nie winimy Was, za jej porwanie. Powracając do tematu, wytłumaczyłam temu człowiekowi, czym się zajmujemy i jakie mamy nastawienie. Poinformowałam również, że bariera nie pochłonie całej Ziemi, ale jej połowę. Mam nadzieję, że coś to zmieni, chociaż znając ludzki popęd na walkę i wojnę, nadal dojdzie do wielu niepotrzebnych śmierci, z czego jest mi niezmiernie przykro. Jestem ciekawa, czy wszystko z tobą w porządku, a z Celestii nic na razie nie wyciągnę. Obydwie mamy teraz dużo na głowie i chwilę na rozmowę znajdujemy tylko przy kolacji. Kiedy planujesz ponyfikację? Wiem, że o tym marzysz, a my z chęcią byśmy cię przyjęli. Liczę na to, że nie doznasz większych krzywd do tego czasu i spróbujesz poszerzyć trochę Magię Przyjaźni na Ziemi.

 

Pozdrawiam, Luna

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuc zdziwił się, ale list został jak najprędzej wysłany.

Luna przeczytała go razem ze swoją siostrą.

- Myślisz, że to bezpieczne? - spytała Celestia.

- Tak, jestem tego całkowicie pewna.

- Ufam Ci, siostro.

 

Aleksandrze!

 

Cieszę się, że postanowiłeś jednak kontynuować tą znajomość. Sądzę iż najlepszym terminem byłby dzisiejszy wieczór, możliwe, że załapałbyś się nawet na moje wznoszenie księżyca. Na prawdę jest na co popatrzeć. Będę czekać już od godziny 18.

 

Pozdrawiam, Luna

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pomyślę... ja się tym zajmę a ty masz na razie wolne żegnaj. - Po czym wrócił do wymyślania nazwy - Może Rewolucyjny Front Ludzkości, inaczej RFL. Nawet niezłe, no to mamy nową nazwę. Za godzinę poinformuję o tym na przemówieniu, a potem kolejne zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się puścili z samego rana. Tera trzeba patrzeć na rozwój wypadków. Wiara1 musi wypełnić swoje zadanie i jeśli pójdzie zgodnie z planem nie będziemy mieli już jednych wrogów na ulicach a jeśli drudzy nie będą mieli, z kim się bić to nam dadzą spokój i będzie można wyjść z kryzysu w atmosferze pokoju by wrócić do zwykłego szarego życia.

 

1Ludzie

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił mnie ten nagły list. Gościli tam FOL? Muszę niestety zdać się na ich zdrowy razsądek. Postanowiłem napisać odpowiedź.

Witaj Luno

Cieszę się że do mnie napisałaś. Na razie, wszystko ze mną dobrze. Doznałem jedynie niewielkich ran podczas ratowania dwojga źrebaków. Ponyfikację planuję, kiedy wszystko się ustabilizuje. Jestem jak zawsze z wami, całym sercem i duszą. Na razie muszę prowadzić bazę POZ, ale już niedługo z pewnością się zobaczymy. Nie mogę się doczekać by ujrzeć cię naprawdę. Oczywiście postaram się jak zawsze, szerzyć magię przyjaźni i zło zwalczać dobrem. Jeśli będę miał możliwość, to po przemianie w kucyka, zaadoptuje te źrebaki, w końcu mają teraz tylko mnie. Pozdrawiam Michael.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszono reporterów i telewizję do bazy FOL, wszystko dlatego że będzie ogłoszenie o zmianie nazwy z FOL na RFL.

Na salę weszedł Kristian w eskorcie dwóch żołnierzy, już każdy reporter zaczął nagrywać i robić zdjęcia.

- Dziękuję że się tu zebraliśmy! Jak wiecie ostatnio był zamach na moje życie! Jednak nie o tym dziś rozmawiamy, za chwilę nastąpi zmiana nazwy FOL na RFL. Dlaczego?

Nazwa FOL kojarzy się wszystkim z terroryzmem, jednak Rewolucyjny Front Ludzkości będzie nową, odswieżoną organizacją. Dalej będą akcję pomaganie ludziom! A teraz ktoś ma pytania? - Jakaś reporterka podniosła mikrofon i zapytała

- Czy dalej będą prowadzone akcje przeciwko POZ?

- Oczywiście że tak. POZ nie chce pokoju bo nie dostaliśmy żadnej noty, więc jesteśmy dalej w stanie wojny. Ale potężniejsi! - Teraz kto inny zadał pytanie.

- Co będzie z kucykami? Ostatnio wsadzacie je do obozów.

- Kucyki zostaną uwolnione jeśli księżniczka osobiście się pofatyguję lub skończy się wojna z POZ! - I ostatnia osoba zadaje pytanie

- A jak wyglądają wasze stosunki z Rosją i IV Rzeszą?

- Z tymi państwami mamy świetne stosunki, ale POZ wspiera Anglia i USA. Na razie nikt nie wie o naszym nowym sprzęcie dlatego nic nie wysyłają! A teraz czas na zmianę nazwy - Po tych słowach nacisnął guzik po czym z ściany wychylił się napis "RFL". Całe przemówienie było transmitowane na żywo w Polsce i Europie, z pominięciem Anglii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co do rodziny, to sprawdzimy to - powiedziała obejmując Aleksandra skrzydłem. - Ale jeśli chodzi o barierę, niestety musi to być połowa, ewentualnie 40 %. Inaczej dla nas nie będzie miejsca, a my też chcemy żyć - spojrzała w górę na gwiazdy - planujemy doprowadzić do tego, żeby ludzie i kuce żyły w zgodzie. Może nawet, jeśli nasze badania pójdą dobrze, uda się znieść barierę. Bariera była założona przez nas. Przeze mnie i Celestię, z lekką pomocą Cadance. Chyba wiesz kim jest Cadance?. Jeślibyśmy tego nie zrobiły stężenie magii rozerwało by wszystkich ludzi w promieniu 1000 kilometrów od Equestrii. Takie było założenie stworzenia bariery, ale większość ludzi uważa, że jest ona dlatego, że nie chcemy mieć z wami nic wspólnego. To bzdura... coś jeszcze?

 

Celestia napisała list do Kristiana:

 

Drogi Kristianie!

 

Sądzę, iż jeśli byśmy zaczęli kontaktować się na bieżąco, tak jak moja siostra i Aleksander(haha, Celestia troll ~~ Elizka), lepiej byśmy na tym wyszli. Słyszałam o zmianie nazwy i reformie, jednak przykro mi, że wojna między wami, a POZem nadal trwa. Jednak piszę ten list z jednego powodu. Kucyki w obozach? Czyżbym o czymś nie wiedziała? Proszę o wyjaśnienie.

 

Pozdrawiam, Celestia, Wieczna Władczyni Słońca

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna patrzyła w osłupieniu na paczkę. Aleksander dał jej prezent. Uśmiechnęła się i wróciła do Canterlotu.

Kwiaty włożyła do wazonu, a słodycze do półki na czarną godzinę.

O! List od Michaela! Czas odpowiedzieć...

 

Drogi Michaelu!

 

Cieszymy się niezmiernie, z tego, iż wybrali cię szefem POZu, oraz z tego iż jesteś zdrowy. Sprawiło nam radość również to, że zaopiekowałeś się osieroconymi źrebakami. Pokazałeś dzięki temu, że masz serce i wiesz jak je używać, nie możemy się doczekać, żeby przyjąć cię w Equestrii! Jedyne co nas martwi to ciągle trwająca wojna, na którą niestety nie możemy nic poradzić. No cóż, mamy tylko nadzieję, iż nie zginie zbyt wielu niewinnych. Gdybyś miał problem lub chciał się komuś wyżalić, albo pochwalić to pisz śmiało, lubimy odpowiadać na twoje listy! Do następnego napisania!

 

Pozdrawiam, Luna

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundury RFL są teraz takie same jak ruskie, tylko z wyjątkiem białego napisu po bokach "RFL". Również trwa ponowna reorganizacja armii, w związku z zamachem zwiększono patrole na terenach kontrolowanych przez Front.

 

Kristian mało nie zemdlał gdy dowiedział się ze Celestia wie że kuce są w obozach, czy oni mają tv? Szybko napisał odpowiedź i ją wysłał

 

Droga księżniczko!

W związku z działaniami wojennymi wszystkie kucyki na terenach kontrolowanych przed RFL są wysyłane do specjalnych obozów, tam są podstawowe budynki mieszkalne. Mają wszystkie rzeczy potrzebne do życia ale w gorszej jakości, jednak nic na to nie poradzę. Obawy przed niektórymi rzeczami dają o sobie znać, co do naszego stałego kontaktu zawsze można zrobić linię telefoniczną między tobą a mną. 

I proszę powiadomić Aleksandra że mu się dostanie za spotykanie się z drugą księżniczką bez mojej wiedzy.

No to do zobaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kristianie!

 

Oj, czyżby Aleksander nie powiedział ci o swoich romantycznych spotkaniach z Luną( Tak, Celestia to Troll jakich mało)? Nie wiedziałam, że jest to tajemnicą. Nalegałabym jednak, być pozwolił mi zabrać kuce do Equestrii, tu jest ich dom. Czy mógłbyś podać datę, w której wysłałabym tam odpowiednie służby, które zajęły by się przejściem cywili? Ty nie będziesz miał problemu, a im będzie żyło się lepiej.

 

Pozdrawiam, Celestia

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...