Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

W stronę oddziałów FOL zaczęły lecieć kamienie i można było usłyszeć wrzaski

-Jakim prawem rozkazujecie nam w naszym kraju?!

-Wynoście się stąd nie chcemy tu POZ, FOL, RFL i Equestrii!

-Wszyscy jesteście tyle samo warci!

-Sami sobie poradzimy! Wynocha stąd!

Następnie ludzie przeszli do rękoczynów to była beczka z prochem, którą trzeba było tylko odpalić.

Tajna baza POZ

-Udało się?

-Tak ludzie wpadli we wściekłość. Ale oni ich spacyfikują

-Niech spróbują robić krzywdę ludziom to FOL pokaże swoją prawdziwą twarz na świcie. I już nie tylko w Polsce będą ich nienawidzić

-Na miejscach są ekipy telewizyjne, którym daliśmy cynk. Wszystko idzie na żywo

-Świetnie, więc przygotujmy prażoną kukurydzę i obejrzyjmy to przedstawienie

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RFL potajemnie wzięło się głoszenie propagandy przeciwko POZ i Equestrii, FOL dano na razie spokój bo gnębiono go wcześniej.

- To co robimy panie Chang? - zapytał haker zastępce Kristiana, niskiego chińczyka z pokerową twarzą w każdym momencie.

- Powinniśmy się wsiąść za zabezpieczenie naszych placówek bo będziemy mieli jeszcze demonstrantów na głowie. A jak z tym twoim planem?

- Prawie gotowy... tylko chwilka. I już! Udało się wysłać list na temat nielegalnych stron, czyli tych na których są rzeczy uderzające nas. Będziemy aktualizować listę na bieżąco.

- Świetnie, teraz nic nam nie powinni zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie byli brutalnie pacyfikowani, co niektórzy zaczęli rzucać koktajlami Mołotowa z okien w stronę agresorów. Wszystko było filmowane na żywo

-Proszę państwa zostaliśmy wezwani na pokazanie pokojowej demonstracji. Na początku dochodziło tylko do wrzasku tłumów. Lecz FOL zaczął wygrażać ludziom więzieniem. Czy tak teraz wygląda nasz kraj? Nie możemy już mieć własnego zdania i to w takich czasach? Czy FOL to naprawdę nasi bohaterzy czy może kolejna organizacja, która znalazła okazje na zdobycie władzy? Właśnie widzę jednego z demonstrantów. Ma rozbitą głowę. O mój Boże... Niema więcej niż 15 lat. Czy nic ci nie jest?

-Jestem młody, ale też walczę o wolność a FOL zaczyna się zachowywać jak agresorzy nie są w niczym lepsi od POZ, RFL i Equestrii. Precz z nimi!

Tajna baza POZ

-Nagraliście to?

-Tak

-Dobra wyślij to do naszych baz na świecie chce żeby wszędzie to widzieli dorzuć nagrane płyty z działaniami RFL

-Tak jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Sam napisałeś, jeśli zaatakują cywile nie napisałem, że ty pierwszy zaatakowałeś tylko, że groziłeś więzieniem, co sprowokowało ludzi do ataku)

-Nagrania telewizyjne wysłane

-Świetnie

-Zaczynamy?

-Tak

W internecie pojawiło się nowe nagranie od razu wysłane na wielu stronach i odpowiednio zabezpieczone, aby mogło pójść w świat. Na nagraniu pojawił się mężczyzna w kominiarce w stroju żołnierza na mapie Polski

-Witajcie nie należymy do żadnej grupy. Walczymy tylko dla dobra naszego kraju. Nie mogę wam pokazać twarzy ani podać swoich danych, bo FOL mnie zamknie za miłość do mojej ojczyzny. Zgadza się za miłość. Zapewne powiedzą, że to dzieło POZ lecz jest to kłamstwo. FOL brutalnie przejmuje władzę w Polsce pod pretekstem obrony przed Equstrią. Lecz prawda jest inna. Oni nie tylko chcą zniszczyć Equestrie oni chcą zdobyć władzę już widzieliście, że potrafią nawet działać wspólnie z RFL. Nie potrzebujemy żadnego z nich nie musimy też prosić o pomoc POZ walczmy dla siebie i naszej wolności nie pozwólmy okupantom czy to ludzki czy kucym przejmować władzy. My Polacy radzimy sobie sami. To jest też ostrzeżenie do innych krajów najpierw Polska potem wy. Nie pozwólcie się znieważać i dawać sobą rządzić niech żyje wolność!!!

Nagranie zostało odpowiednio wysłane teraz nie tylko płynęła nienawiść do Equestrii na świecie, ale i do organizacji. Ludzie przestawali im ufać. A wszędzie wybuchało coraz więcej zamieszek.

-Jak wy nam tak my wam powiedział agent z uśmiechem

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Przynajmniej nic w moje RFL nie idzie bezpośrednio :P. Żadnych nagrań.)

 

Kristian razem ze swoimi bojówkami RFL stał na polanie oddalonej o 2km od Berlina.

- I jak meldunki? - zapytał jednego z naukowców.

- Skoro diament może odbić promienie słoneczne to może rozpędzony do dużej szybkości przebił by barierę, ewentualnie użyjemy wiertła z tego minerału. Sądzimy, że to może przebić tą kopułę. Musimy odkryć sposób jak rozpędzić diament nie uszkadzając go zbyt bardzo.

- Świetnie. Poinformujcie mnie o efektach gdy skończycie. Do jutra wszystko powinno być skończone... Nie mam nic do Celestii ale przesadza. Mogli by mieć Afrykę i ją przemienić w coś normalnego, i tak bambusów nikt nie lubi.

 

Tymczasem w Polsce wieszano plakaty propagandowe o treści "Polnische vorwärts! Wir müssen vereinen!", plakat przedstawiał żołnierza polskiego, francuskiego i niemieckiego z karabinami w rękach maszerujących na barierę.

Ciekawe jaki będzie odbiór, jak zwykle potajemna akcja.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zastanawia mnie ostatnio ten atak na czarnych wszędzie. Nawet mój kumpel mi ostatnio płakał że w Crysis i AvP musi grać murzynem O.o )

Tłum gniewnie maszerował z kolejnymi demonstracjami w Polsce gdy nagle ujrzano plakaty

-Widzicie to?! Ci patrioci nie kłamali. Najpierw zniszczą Equestrie a potem wspólnie podbiją nas! Oni chyba chcą powrotu Hitlera!

-Nigdy!

-Precz z nim!

-Polska sama sobie poradzi! Nikogo nie potrzebujemy!

Demonstranci byli coraz bardziej rozgniewani na obecną sytuacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy (ochroniarza) dostrzegł plakat propagandowy i zerwał go po czym poszedł do domu.Ot takie nędzne mieszkanie w warszawie. Gdy już dotarł postanowił coś zrobić. Wyciągnął kufer z szafy i otworzył, a w nim 2 zmodyfikowane Glock'i 18 i katana. Do tego 2 Eliksiry ponifikacyjne pozostałość po jego działalności w POZ. Nie wiedział co dokładnie zrobić ale nie zamierzał siedzieć bez czynnie. Wziął swój telefon i odszukał numer tego naukowca co go kiedyś poznał. Zastawia się czy zadzwonić czy nie. ( Jak se padoholik wymyśli to niech napisze )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Wróciłem)

-Chciałbym ich teraz zobaczyć. Wszystko się niebawem wyjaśni! Właśnie widzie jak bardzo się wyjaśni skoro połowa ziemi kończy się na Szwajcarii a potem kuce zrywają wszelki kontakt. Ciekawe co ich do tego skłoniło - zastanawiałem się i potem dodałem: A jakby spróbować urządzić jakąś prowokacje? Protest pod barierą? Słabo, nie ma zbyt wielu możliwości by ich sprowokować nie naruszając bariery. Trudno najpierw trzeba się zająć wytępieniem POZ'u.

Edytowano przez Shatter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agenci popatrzyli na nagranie, przy czym przegryzali popcorn. Nagle jeden zapalił cygaro

-Czyż nie wyglądamy niesamowicie w Japońskich mundurach. Dodał z uśmiechem

-Ciężko się nie zgodzić. Ale co teraz?

-Jak to? Jak już mówiłem świnia za świnie. Bez sensu, po co nas pogrążają skoro i tak nas już tu nikt nie lubi dziwna kampania. Przygotujcie nagrywanie

-Nie czujesz się z tym głupio, że wyzywasz naszą organizacje?

-Dla dobra kucyków zrobię wszystko nawet nożem na klacie wypiszę sobie słowo dupek, jeśli taka będzie potrzeba zaczynaj

-Nagrywam

Ponownie pojawił się mężczyzna w kominiarce w ubraniu wojskowym a w tle leciało nagranie z ostatniej strzelaniny

-Bracia i siostry czy wy to widzicie POZ was zaatakował i to na dodatek przybył aż z Japonii. Jak mogło do tego dojść? FOL obiecał was chronić a co w tym czasie robił? Pewnie dzielił Świat na mapie z RFL. Tak jak niegdyś Hitler i Stalin Tak to będą ich łupy wojenne po zniszczeniu Equestrii. Jak to możliwe by wroga Japonia dostała się aż tutaj? To tylko pokazuje niekompetencje FOL. Bracia i siostry tylko my sami się możemy obronić. Wypędźmy ich wszystkich z naszych ziem bez nich będzie nam lepiej!!!"

Reakcje ludzi się nie zmieniały teraz i FOL i POZ zaczynały być wrogami Polaków

-Tak pójdziemy razem do tego grobu. Powiedział agent z uśmiechem

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ostatni post daje żeby Elizy nie wkurzać)

Jedna z wtyczek POZ była świadkiem tej sytuacji, po czym dał znać do baz głównych

-Eh nawet nie mogę się ogolić. Szykuj nagranie

-Tak jest!

Ponownie film pojawił się w internecie z tym samym mężczyzną, który jest tak samo ubrany

-Powiedzcie mi bracia i siostry, po co wam FOL skoro twierdzi, że nie jest ich obowiązkiem walczyć z terrorystami takimi jak POZ? No tak zabicie kucyków jest znacznie łatwiejsze. Pewnie sparaliżował ich strach na widok ostro uzbrojonych terrorystów i to oni mają was bronić? Nasz rząd też się nie popisał nie potrafił w porę zapobiec tej tragedii. Tak nie powinno być. Bracia i siostry to sugeruje, że nasz rząd, który broni FOL jest tylko ich marionetką. Wzywam was do walki o wolność bracia i siostry, bo tylko na siebie możemy liczyć przy obecnym zagrożeniu!!!

Pomimo prób zduszenia demonstracji te wciąż zbierały na sile. Ludzie byli solidnie wkurzeni

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(teraz pisanie dialogu przez telefon nie ma sensu...)

Po straconym połączeniu wysłał SMS'a o treści : "Z chęcią się spotkam"

Następnie nałożył stary płaszcz przypiął katanę do pasa i do kabur wsadził oba pistolety i po 1 dodatkowym magazynku do każdego. Przez chwilę zastanawiał się czy nie wziąć eliksirów po namyśle jednak je wziął i wsadził do specjalnej kieszonki w płaszczu, chroniącej przed zbiciem się ich i rozlaniem na właściciela. Wyszedł z mieszkania kierując się w stronę pozycji FOL.

Edytowano przez H@L!K
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ludzie.

 

Wyniki...

Padocholik zasłużył na pierwsze miejsce.

Na drugie zasłużył Hoffner.

Brawa!

Oprócz tego po 6 punktów dla Magusa i Shattera, oraz po 4 dla Komputera, H@L!KA i Tomka. 

 

OFICJALNY POCZĄTEK CZĘŚCI I, oraz zakończenie prologu.

 

Na dobry początek dwie ankiety:

PIERWSZA:

Co wam się nie podoba?(Można dać więcej niż jedną odpowiedź)

1. OP Celestii

2. Celestia to buc

3. OP innych graczy

4. Nieciekawe misje

5. Zły system punktowy

6. Zły sklep

7. Za mało klimatu TCB

8. Eliza jest dziwna

9. Zły regulamin

10. Nudna ta gra...

11. Spam. Dużo spamu i nie nadążam

 

ODPOWIEDZI DAJEMY NA POCZĄTKU POSTA W NAWIASIE I WYTŁUSZCZONYM DRUKIEM.

Postaram się ulepszyć dzięki temu rozgrywkę.

 

DRUGA:

Jak chcecie zacząć Część I?

1. Ogłoszeniem oficjalnej wojny po dwóch stronach

2. Jakimś dziwnym czynem Celestii

3. Wojną wewnętrzną Equestrii

4. Mordami

5. Misją Science-Fiction

6. Misją silnie związaną z Biurami Adaptacyjnymi

7. Coś w rodzaju apokalipsy

 

Podsumuję głosy i zobaczę co dać.

 

Jeśli chodzi o usilne sprawy Bariery, to zaczniemy tę sprawę w drugiej części(nie martwcie się, jak zaliczę wszystkie misje do tej to zaczniemy szybciej).

Teraz wojna między Ziemią, a Equestrią, oraz Wojny wewnętrzne obu... Imperiów?

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie podoba mi się najbardziej 3 a misja głosuje na 5)(Pado gdyby nie OP Celesti to ty już pewnie byś zajął całą ziemię a barierę rozwalił na kawałki i już nie raz pokazywałeś swoje OP na razie go nie używasz ale to kwestia czasu zapewne)

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OP nic nie zrobiłeś, tak, a zajęcie Ukrainiy i Białorusi w mega krótkim czasie, zwłaszcza że sory, ale Polska ma gorszą armię od samej Ukrainy, nie mówiąc o dwóch krajach na raz? A wysadzenie Żytomierza w kosmos? Z pierwszej ankiety opcje 3, 7, 11. Celestia jakoś ujdzie, w końcu to alikorn, a dla mnie wredna nie jest .-. Z drugiej ankiety głosuję na 2 albo 6, choć wolę 6]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Pierwsza ankieta: 3 i 6. Druga ankieta: 3. Moim zdaniem w grze brakuje jeszcze szczegółów. Poprzedni post usuwam bo tam źle zagłosowałem i nie chce by ktoś posądził mnie o dwukrotne zagłosowanie. 50+6=56. No tak. Założenie organizacji musi tyle kosztować? Nie płaci się za nazwę tylko za ludzi i sprzęt, więc dla mnie to jest odrobinę nie logiczne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie chcę się kłócić Tomek, nie bronię Pada jednak Ukraina nie ma armii lepszej od Polski. Może i jest liczebniejsza ale ma gorsze wyposażenie i wyszkolenie, nie sądzę aby T-84 wygrał z Leopardem 2A5 lub 2A4. Różnica technologii, w tych czasach liczebność nie wygra z jakością. Może w 2030 byłaby lepsza bo skoro w tym roku dzieje się ta zabawa jednak Ukraina nie nadgoniła by ciągle modernizowanej armii Polskiej. To tyle ode mnie, a co do złego systemu punktowego, powinna być większa częstotliwość przyznawania ich, bo w obecnym tempie idzie wolniej niż krew z nosa.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem pomyśleć, po za tym matka mnie po fajki do sklepu wysłała. Na drugi koniec miejscowości do biedry. Ech i po co mi 18?

Ankieta 1

1 Celesta jak Celestia ale jak strzeliłem z pancerzownicy mogła być bitka...

2 Do punktu 2 muszę się przyznać ja. Z Hassem przesadziłem ale i tak się ograniczałem bo nie zabijałem tym...

5 i 6 można było by zmienić niektóre rzeczy są nielogiczne.

11 Da się nadążyć. Tępo jest dobre.

 

Ankieta 2

2 ==> na PW masz plan...

6 lub 1, nawet 4

Próba sforsowania bariery sposobem Shattera. To było by najlepsze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak Pado to nie jest OP)

Japonia

W okolicznej knajpie spotkała się spora grupa ludzi.

-Więc, co się dzieje Jackson? Dlaczego reaktywujemy nasz oddział?

-Już mówiłem. Jim będzie nas potrzebował

-Co się z nim właściwie dzieje? Wszyscy mówili, że zginął w czasie tego nalotu

-Cóż.... Wygląda inaczej niż dawniej

-Jak bardzo inaczej?

-Hmm... ma kopyta

-Bez jaj?! Jest kucykiem?

-Zgadza się

-Przecież kucyki mają teraz nieźle przerąbane. Po tym, co się stało

-Dlatego was wezwałem Jim mieszka w Equestrii to jego nowy dom. Musimy mu pomóc POZ to za mało nie mają doświadczenia. Za to my zdobyliśmy doświadczenie, które nie wielu posiada. Jesteśmy mu winni pomoc. Jednak zrozumiem, jeśli zrezygnujecie...

-Zapomnij. Już raz go zostawiliśmy. Wszyscy mamy u niego dług, który trzeba spłacić. Więc jaki jest plan?

-Czas zacząć szkolić ludzi. Pomożemy najpierw tu przygotować jednostki. Później pomożemy szkolić agentów POZ. Zrobimy z nich prawdziwych żołnierzy. Na czas naszej akcji wszyscy wstąpimy do POZ. Zgadzacie się?

-Możesz na nas liczyć. Stare dobre czasy aż mi się przypominają. Miło będzie znów rozwalić paru nowych czubków a ten FOL i RFL aż się o to proszą

-Więc do dzieła panowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...