Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/17/13 in all areas

 1. Skoro jakiś czas temu tematy z piosenkami zniknęły to wrzucę je raz jeszcze. Zaznaczam, że są to utwory satyryczne, a opisani w nich użytkownicy byli świadomi tego, że są... podpinani pod melodię - obrażać na pewno nikogo nie mam tym zamiaru. Sztuka pierwsza na melodię "Babs Seed" - "Cyg Seed czyli piosenka o starym, niezreformowanym Cygnusie" Teraz numer drugi - pisany na zamówienie na temat Tarretha, gdzie swoje wrzuca również Arjen (kwestie Spike'a). Przyznaję, że miałem dziki ubaw przetwarzając ten kawałek. Na melodię "The Failure Song" (Ujmując szybkie gadanie i odpowiedź profesorka) "Lament Tarretha (feat. Arjen)" Dodatkowa informacja - jeżeli ktoś ma życzenie nagrać którąś z tych piosenek musi uzyskać na to zgodę ich bohaterów.
  1 point
 2. To musi być przeznaczenie. Gift dla Goldi z SLZ.
  1 point
 3. *pada na kolana* *q* Medyk!Moja pani od fizyki ma koszulkę "Liceum nr.69,najlepsza pozycja w mieście!" ;___;
  1 point
 4. Cudowne XD (zrobiłeś mi tym dzień )
  1 point
 5. Gdybym miała się z tym ukrywać, to nie miałoby wówczas sensu. Po co robić coś czego się wstydzi? Jak nie obnoszę się z oglądaniem kolorowych kucyków, tak parę osób wie, i jakoś im to nie przeszkadza. A jakby przeszkadzało - cóż, ich problem.
  1 point
 6. Szczyt lizodupstwa sięgnął zenitu? Btw. Nie lepiej o Tarrethu, niż Tarrethcie?
  1 point
 7. Dlatego napisałem chyba. Po prostu pamiętałem tą animacje i mi się skojarzyło, ale nie wiedziałem komu ją robiłem.
  1 point
 8. Cóż, Triste aktualnie jest w szpitalu więc na razie ja postaram się nieco ogarnąć niektóre rzeczy. Kiedy Triste wróci pojawi się kilka dodatkowych punktów do regulaminu, a za kilkanaście dni możliwe że pojawi się sesja RPG prowadzona przeze mnie. Kiedy Triste wróci wspólnie postaramy się ogarnąć niektóre rzeczy (np: pamiętnik) a na razie trzeba czekać na jego powrót do zdrowia. Pozdrawia Sajback i Octavia
  1 point
 9. Rymy również tworzę, Lecz teraz me serce otworzę - Jako Applejack regentka, Zecorę polubiłam prędko. Do listy fanów dopisać proszę, Czekać długo nie znoszę. Cóż to? Szok, fanów mało! Wszystkim się poprzewracało, Bo Zecorę powinni cenić, Nie na gorsze jakieś dzielić. Przykro mi jest troszeczkę, Byleby było nas więcej.
  1 point
 10. Ten obrazek przedstawia reakcję Lauren na EG, nie wiem czy to autentyk. Pinkie SMASH! Obrazki dajemy w spoilerach. ~Draques
  1 point
 11. Z całym szacunkiem, ale widząc TAKI tekst nasuwają się najczarniejsze możliwości i chore wymysły. Nie dziw się. Wątpię, żeby ktos miał ochotę jeszcze czytać coś, co zapowiada się tragicznie. Chyba, że ma za dużo wolnego czasu albo szuka pretekstu do walnięcia głową o ścianę.
  1 point
 12. Hm, hm, znowu trzeba będzie tu trochę posprzątać, ale cóż... rysunki fajne! A teraz będzie... oj, czego to nie będzie? .__. Anthro, humanizacje, kuce, komiksy, saucy, crossovery, niemało tego w każdym razie~ ^^ I na koniec... zabawki!! Pinkie i Madoka, niczym wyjęte z jednego zestawu, tak ładnie ktoś z devArta je koło siebie wkomponował~ ^^
  1 point
 13. Absolutnie wykluczone. Nie ma takiej możliwości, żebym usunął opowiadanie tylko dlatego, że ma masę błędów lub jest słabe. Nawet nie wiesz ile wtedy by wyleciało tekstów z działu. I tak, zdaję sobie sprawę, że później w różnych rejonach internetu pojawiają się głosy, iż na MLPPolska byle co może się znaleźć. Fakt - przyjmujemy również słabsze teksty, ale dzięki komentarzom ich twórcy i twórczynie mogą się uczyć na błędach i nie popełniać ich w przyszłości.
  1 point
 14. Dżemora porady i złote myśli Władca nasz i pan bogaty i hojny, i dobry, i miły. Będzie się nimi dzielił.
  1 point
 15. Dobra wiadomość - krzyki Kruczka w potrzebie zostały wysłuchane! Na horyzoncie pojawił się ON. Superman? Batman? Nie - to Gandzia, prywatny korektor! Zła wiadomość - wytrzymałem 1,5 strony. Serio, kup słownik albo zatrudnij korektora - byle nie mnie.
  1 point
 16. Tak jakoś z avatarem mi się skojarzyło więc dostanie: http://www.youtube.com/watch?v=tcxFKbMiNH8
  1 point
 17. Cieszę się ^ ^ Poprosiłabym mojego OC - Bloody Herb >>z mojej ręki<< >>z ręki Magpie'a<< A jeśli nie dasz rady to poproszę AJ, miło by było, gdyby była z Braeburnem
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...