Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/26/2017 in all areas

 1. 7 points
  Zostałem magistrem inżynierem.
 2. 2 points
 3. 1 point
  Czołem, czytelnicy! Co prawda znowu mieliśmy niewielki poślizg, ale jednak udało nam się wydać numer jeszcze w październiku. Jesienne Equestria Times, to przede wszystkim recenzje odcinków, kucykowego filmu oraz fanfików, wywiad ze znanym i lubianym autorem "Wiedźmy", czyli Zodiakiem oraz kolejny artykuł o rysowaniu. Zapraszam do czytania! Link do numeru: https://issuu.com/equestriatimes/docs/017 Cahuń
 4. 1 point
 5. 1 point
  https://www.twitch.tv/pervkapitan za 10-15 minut klasycznie, Cuphead albo coś innego
 6. 1 point
  SPOILERY, kto nie oglądał niech nie czyta... No właśnie wróciłem z kina i powiem, że jestem pod mega wrażeniem. Film był bardzo dobry, spoko dubbing, (choć muszę przyznać, że piosenka Tempest, w oryginale lepiej mi brzmi). Masa spoko minek, ten uśmieszek Twilight na początku mnie rozwalił, a także jaka ona była nieśmiała wobec księżniczek, które zna tyle lat, a Cadance, to nawet była jej opiekunką, a obecnie jest jej rodziną, dlatego trochę wydawało mi się to naciągane, ale słodko i tak wyglądało to. Piosenki też były ciekawe i wpadały w ucho, fabuła natomiast była trochę mało oryginalna, taka typowa dla tego typu filmów. Jakaś tam postać, jest ogólnie dobra, ale miała trudne dzieciństwo i teraz pragnie zemsty na swoich oprawcach, albo potrzebuje jakiegoś cennego przedmiotu, lub chce uratować kogoś z rodziny. Jaki motyw by nie był, zaczyna pracę dla jakiegoś czarnego charakteru, któremu ma coś dać, a ten obiecuje spełnienie marzenia swego sługi i oczywiście gdy sługa spełnia swoją część umowy, to zwykle czarny charakter nie dotrzymuje swej części, choć jego to by i tak nic nie kosztowało, ale i tak, nie bo nie i sru. Wówczas sługa pomaga byłym wrogom, pokonują złego i wszystko się układa... Fabuła znana już chyba każdemu. Kolejną rzeczą mało odkrywczą, było zachowanie Twilight, gdy podstępnie namówiła swe koleżanki, aby zabawiły te hipogryfy, aby ukradkiem je okraść, było to łatwe do przewidzenia, co ona knuje, ale takiego zachowania po niej to się nie spodziewałem. Jednak najbardziej mnie TS zaskoczyła, gdy wygarnęła Pinkie i reszcie, że ma dosyć takich przyjaciół, no tu mnie rozwaliło. Nie mniej film mi się tak podobał, że 10/10, to i tak skromna ocena. Pozostaje już mi tylko czekać na 2 część i może kupię to na DVD
 7. 1 point
  Czas się kończy, czas ucieka Pora jakiś fanfik wrzucić Na pisarzy nikt nie czeka Którzy chcieli czujność uśpić. Wygląda na to, że oddaję pracę jako pierwszy. To zły znak. Przynajmniej dla mnie. Ale cóż, więcej nie napiszę. Z limitem słów się jakoś udało (1498 bez tytułu, tagów i autora), choć w moim wypadku Gdocs liczy półpauzę jako słowo. Zastanawiałem się, czy nie zmienić na myślniki, ale zamiast tego wyciąłem kilka akapitów. Wszyscy bohaterowie są kanoniczni (choć mogłem przypadkiem stworzyć w tle jakiegoś ocka,a le to nie ma znaczenia). Elementów gore ani clop nie ma. Moją inspiracją było jedno wideo z YT, pod tytułem Spies among us. Lampa [SoL][Changeling] Tradycyjnie współczuję wszystkim czytelnikom i niech wygra najlepszy.
 8. 1 point
  Ten "kadr" to grafika zrobiona prze Chevistian i jest ona w 100% fanowska. To jedynie zbieg okoliczności, że ta grafika ma Tartarus w tle.
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Okazuje się, że w S8 spotkamy Tireka, choć to nie jest pewne. https://www.equestriadaily.com/2017/10/lord-tirek-returning-for-season-8-of.html A prawdę mówiąc, wiemy o tym od dawna, przez sugestię kadru.
 12. 1 point
  @The Silver Cheese Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć jak można się zadręczać takimi rzeczami. Grzechem jest stawianie seksu i wszystkiego co z nim związane ponad Bogiem. Sam fakt podniecenia grzechem być nie może, gdyż jest niezależny od naszej woli. Bóg nie jest upierdliwym nauczycielem, który chce zakazać wszystkiego co nam sprawia przyjemność dla zasady. Dopóki fetysz nie przyćmiewa Ci umysłu i masz prawidłowe priorytety to ja nie widzę problemu.
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
  10-15 minut i Kaphed czy cośtam strimować będę https://www.twitch.tv/pervkapitan
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
 19. 1 point
  Dla wszystkich oczekujących VIII sezonu i dla wypatrujących powrotu pewnej postaci. IT'S HAPPENING! Ponadto, zaprezentowaną jedną z postaci, która pojawi się w tym sezonie, a jest to... I wychodzi na to, że nie planują zastosować animacji znanej z filmu w serialu.
 20. 0 points
  Hmmm a co jeśli... Chrysalis zacznie się dobierać do Discorda. Przypomni mu jak wielką swobodę miał gdy był wolny od przyjaciół. Z takich rozmów i dyskretnych spotkań wyniknie pewne uczucie. Discord zakocha się w Krystynie a ona, zewzględu na nieobliczalną naturę chaosu, nie będzie w stanie jej pożreć. Wspólnymi siłami zdobywają Canterlot i zostają królem i królową. Celka jak zawsze ląduje w kokonie (tradycja ) a mane 6 ucieka z kraju w którym para królewska zmienia obywateli w przesycone chaosem podmieńce. Lądują na dywaniku Thoraxa który oferuje im pomoc. Wracają i po wymordowaniu połowy populacji Equestrii wbijają do sali tronowej. O ile Discord nie ma zamiaru palcem w sprawie mane 6 ruszyć to Thoraxem i jego poddanymi zajmuje się chętnie. Królowa natomiast rzuca mane 6 na ściany. W końcu może podejść do Twi i ją zwyczajnie wykończyć. Ale kątem oka widzi jakiś niebezpieczny przedmiot mogący faktycznie zaszkodzić Discordowi. Zasłania swego kompana własną piersią pokazując że ma jakieś uczucia. Discord płacze nad na wpół martwą królową. Ostatni dialog. Jakże romantyczny pocałunek po którym Chrysalis zmienia się na tą dobrą, full heal itd. Thorax widząc Chrysalis w pełnej krasie pada na twarz. Reszta schodzi ze ścian. A mieszkańcy wracają do normy. A i najważniejsze podmieńcy wracają do pierwotnego kształtu tylko że są biali i bez dziur.
 21. 0 points
  W życiu każdego człowieka nadchodzi taki moment kiedy musi się pożegnać ze swoim małym dinozaurem.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...