Skocz do zawartości

Pytania dotyczące forum


Delfinek Keola

Recommended Posts


wiem że 23.11 ma wejść 4 sezon przygód MLP ale GDZIE? Czy sezon ten bedzie w TV? (na mini-mini?) czy na YT?

Na hub, w Ameryce. Jak ktoś wrzuci na YT (a za pewne ktoś to zrobi) to wtedy tam też będzie można oglądać. Po za tym, to nie jest pytanie dotyczące forum.

 


hmmm... przepraszam co ta jest SPOILER?

W spoilerze można coś schować, co będzie widoczne po jego rozwinięciu.

To jest właśnie spoiler

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hub, w Ameryce. Jak ktoś wrzuci na YT (a za pewne ktoś to zrobi) to wtedy tam też będzie można oglądać. Po za tym, to nie jest pytanie dotyczące forum.

 

 

 

W spoilerze można coś schować, co będzie widoczne po jego rozwinięciu.

To jest właśnie spoiler

wielkie dzięki i sorka za pytanie. Juz spadam :pinka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wstawić film z youtube? ;_; <tera wszystko nowe więc nie ogarniam xD>

[media ]

 

 

wielkie dzięki i sorka za pytanie. Juz spadam :pinka:

Najpierw pytasz tutaj, a potem zakładasz idiotyczny temat w tej samej sprawie, chociaż dostałaś już odpowiedź.  :hmpf:

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jak wrzucić obrazek aby wyświetlał się w Spoiler????

użyj tagów 

[spoiler][/spoiler]

 

 

Jeśli ma sie spoiler w sygnie, tzn że można mieć większą sygne niż 700x240, nie? To czemu gdy chowam w spoiler to mi pisze, że za duża sygna? (le ja i moje głupie pytania....)

No cóż, spoiler nie zmniejsza obrazka xP Taki system :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (do kogoś z Inkwizycji / Administracji)

W regulaminie znajduje się punkt:

"3. Zabronione jest reklamowanie stron konkurencyjnych wobec MLPPolska lub witryn partnerskich poza wyznaczonymi do tego miejscami."

Czy dotyczy to blogów, na których będą pojawiać się między innymi rzeczy związane z MLP? Mogę umieścić w sygnie link do niego? Domyślam się że tak, ale wolę się upewnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zapisać się do fanklubów paru głównych postaci czy tylko do jednej?

Z jednej strony nie, ale z drugiej strony nikt Ci za to głowy przy piętach nie urwie. Moim zdaniem wpisywanie gdzie się da mija się z celem. Nie chcę wypowiadać się za wszystkich, ale chyba najlepiej wpisać się do jednej z Mane6 + postaci z tła. Ale i tak nic to nie daje. Ot wpis w dziale na forum.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut? Wut, wut, wut? Od kiedy bycie fanem jednej postaci automatycznie zabrania bycie fanem drugiej? Bezsensowne. "Lubisz Twilight, więc nie możesz lubić Applejack". "Jesteś z nami albo przeciwko nam".

Nic nie zabrania, skoro lubisz wszystkich tak samo to nikogo nie wywyższaj i nie zapisuj się wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...