Skocz do zawartości

Pytania dotyczące forum


Delfinek Keola

Recommended Posts

Punkty reputacji można zdobyć pisząc wartościowe (lub nie) posty. Userzy wyrażają nimi najczęściej uznanie dla treści danego posta.
Punkty ostrzeżeń można zdobyć podpadając mi :rainderp: chociażby poprzez nieprzestrzeganie regulaminu, bądź zatrważająco niską prezencję. Oferuję też kneble i stosy.
Posty same przychodzą z czasem : P Nie mam pomysłu o jakie jeszcze punkty może chodzić, have a nice day!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak najlepiej i najłatwiej zdobyć punkty? :huhwha:

Ostrzeżeń czy reputacji?

 

Ostrzeżeń - poklnij sobie, obraź kogoś, w dowolnym poście wklej więcej emotek niż słów... PROFIT! 

Reputacji - napisz coś mądrego lub - co do tego nie jestem pewien, ale przyznaj je sobie sama :forever_alone: (swoją drogą... da się? ) 

 

EDIT. Przykro mi, nie da się. Pozostaje pisanie, mądrze, ciekawie i na temat.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej do administracji /Avatarów niż użytkowników.

Czy mogę sam przenosić tematy do subforum, czy muszę prosić adminów? Chodzi mi o stworzenie dwóch działów w subforum:

Zabawy muzycznego duetu

Pamiętnik Vinyl i Octavii

Póki co w kąciku muzycznym mam tylko "Zapytaj...". Przeniesienie zabaw uporządkowało by trochę dział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czy mogę zmienić swój Nick? Rozumiem, że potrzebuję zgody administracji skoro nie mogę tego zrobić w edycji profilu...

Ależ możesz! klikasz na strzałkę w dół obok swojego awatara i nicku( czy jak to tam się odmienia?), wybierasz ustawienia otworzy ci się panel kontrolny. wybierasz w zakładkach po lewej i voila! Wpisujesz nowy Nick w okienko nowa nazwa wyświetlania, a pod spodem hasło. Klikasz zapisz zmiany, i gotowe, od teraz na forum wyświetla się twój nowy nick. Niestety podczas logowania, musisz nadal wpisywać, starą nazwę użytkownika. Mam nadzieję, że pomogłem :pinkie4: .

A tak swoja drogą, gdybym chciał założyć nowy temat na forum w "inne postacie" i nie chodzi mi tu o jednorazowy wybryk, ale całą koncepcję, coś w stylu Chatki Zecory lub budki doktora whoovesa, to do kogo mam się zgłosić, moderatora, inkwizycji, adminów? A może trzeba założyc to w  temacie "inne postacie" w "innych postaciach"(tak wiem, durnie to brzmi, ale ktoś to tak ustalił)? Prosiłbym o w miarę szybka odpowiedź, z góry dzięki za pomoc :flutterblush:  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja drogą, gdybym chciał założyć nowy temat na forum w "inne postacie" i nie chodzi mi tu o jednorazowy wybryk, ale całą koncepcję, coś w stylu Chatki Zecory lub budki doktora whoovesa, to do kogo mam się zgłosić, moderatora, inkwizycji, adminów? A może trzeba założyc to w  temacie "inne postacie" w "innych postaciach"(tak wiem, durnie to brzmi, ale ktoś to tak ustalił)?

Arjel bądź Tarreth mają decydujący głos w tych kwestiach.

 

Arjel to mi możesz mówić na priv :rainderp: ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Otwórz nawias kwadratowy, wpisz spoiler, zamknij nawias kwadratowy, wpisz treść, którą chcesz mieć w spojlerze, otwórz nawias kwadratowy, wpisz /spoiler, zamknij nawias kwadratowy.

 

(spoiler)(/spoiler), przy czym ()=[]

 

@up - ninja...

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...